Natascha Kampusch - díváte se někdo?

3395
16.5.16 21:33

Natascha Kampusch - díváte se někdo???

Ahoj. Tak koukám na ten film o Natasche Kampusch a docela masakr. Ja se priznam, ze jsem tento pripad neznala..neco jsem si přečetla na wikipedii…vite nekdo o tom neco vic? Jako ja mam z toho filmu docela dost :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12127
16.5.16 21:35

Jsem doma sama, tak nekoukám, ale mrzí mě to. Pokajdila bych se tu strachy :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2351
16.5.16 21:37

Mám o tom snad ještě někde knížku, vyšla chvíli po tom, co se to stalo. Film ani nevím, že eistuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
16.5.16 21:38

Viděla jsem to několikrát, kdysi jsem četla i knížku. Případ si i matně pamatuju z TV. Škoda, že neutekla dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
16.5.16 21:40

Viděla jsem to už loni, jo, je to síla. Je to starší záležitost, psalo se o tom všude. Bydlíme u Rakouských hranic a viděla jsem i fotku vylepenou na sloupech, když ji hledali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2365
16.5.16 21:47

Už jsem ho viděla min desetkrát. Je to mazec. Poznamenána na celej život :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6088
16.5.16 21:50

Viděla jsem film. A nemyslím si, že je to až tak pravda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 21:51

Taky už jsem ho viděla x. krát a pokaždé mě u toho mrazí. Musí být mazec toto zažít a pak návrat do normálního života. Naštěstí se jí podařilo utéct a pro rodiče to tež musela být šílenost. Ti asi už ani nedoufali

• Citovat
  • Upravit
6800

Film jsem viděla už loni a dívám se zase. Je to hrozný příběh, je mi toho zmařeného života líto :( Naštěstí to dopadlo „dobře“ (mohlo mnohem hůř)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426

Velmi zajimavy film :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3395
16.5.16 21:53
@erdora píše:
Viděla jsem film. A nemyslím si, že je to až tak pravda

Vazne??to me prave dost zajima…jestli je to vazne vicemene po pravde…jako ja mam z toho filmu docela dost. To je vazne masakr!!! On je uplnej blazen!!! Nemuzu uverit, ze se toto delo doopravdy!!! :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
16.5.16 21:53

Mě nesedí to, jak ona je pozitivní až hrdá na to co bylo. Netají se tím, že ho milovala, jen chtěla ven :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
16.5.16 21:56
@veronika6913 píše:
Vazne??to me prave dost zajima…jestli je to vazne vicemene po pravde…jako ja mam z toho filmu docela dost. To je vazne masakr!!! On je uplnej blazen!!! Nemuzu uverit, ze se toto delo doopravdy!!! :-/

On byl magor, ale Fritz byl teda větší :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6088
16.5.16 21:56

@veronika6913 už jenom to, že koupila ten dům ve kterém se to stalo.
Také mu šla na pohřeb, kde řekla, že ho miluje.
Vinila policii, že je to jejich chyba, že se zabil.
Proč když spolu byly v obchodě tak se nesnazila utéct?
Proč její otec napsal knihu ve které uvádí, že jeho dcera lže?
Určitě se to stalo, ake ne tak jak je to podáno lidem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3395
16.5.16 21:57
@Peczka píše:
Taky už jsem ho viděla x. krát a pokaždé mě u toho mrazí. Musí být mazec toto zažít a pak návrat do normálního života. Naštěstí se jí podařilo utéct a pro rodiče to tež musela být šílenost. Ti asi už ani nedoufali

Presne. Taky jsem si rikala.. myslela jsem na Anicku a na tu holcicku od nas z Klasterce, ze tam se to dokazalo tim, ze nasli tela…ale tihle rodice a vsichni kolem taky uz urcite mysleli, ze nezije a pak najednou navrat. To je proste neuveritelny. A neumim si vubec predstavit, jak takovy clovek, jako ona, jeste pak muze vubec nejak fungovat (po navraceni do normalniho zivota). Pro me je to cele tak neuvěřitelné…nechapu, nechapu, nechapu!! A je to sileny!!! :-( boze, ja mam z toho tak divny pocity… :-/ :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama