Natažený sval stehno - zadní strana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 16.02.18 20:44
Natažený sval stehno - zadni strana

Dobry večer. Maminka dnes spadla a jela do nemocnice. V nemocnici ji řekli, ze ma natažený hyzdivy sval.. na zadni straně stehna se ji udelala opravdu velká boule, velka jako pěst.. je to normální? Mam o ni hrozný strach, je moje vše. Tu nohu ma takovou studenou… moha ma stejnou barvu jako ta pravá.. bojím se. :nevim: :(

Reklama

Reakce:

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 16.02.18 20:52

Ma nekdo zkušenosti? Prosím

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 16.02.18 21:03

Boule je, myslím, nepříjemná, ale normální.. studená noha nevím, ale zrovna mám natažené vazy v kotníku a mám příslušnou nohu krapet studenější než druhou

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 16.02.18 21:06

@sinapis.alba
Noha uz se ji oteplila, spíš me vyděsila ta boule co se ji objevila.. je vazne velka.
To musi byt nepříjemné, at se brzy dáte dokupy :)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 17.02.18 07:58

@Klaranovakova19 děkuju, já už jsem skoro v pohodě :) ono se sice říká natažený sval, ale ve skutečnosti jsou tam trhliny, takže se udělá otok.. chce to ledovat a něčím namazat a pokud možno nechodit.. jo a nebere maminka prášky na ředění krve nebo něco podobného? vzpomněla jsem si, jak měl táta po úrazu naprosto neskutečný otok na noze a musel je přestat brát, protože by se mu to vůbec nevstřebalo

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 17.02.18 08:00

@sinapis.alba
Nene, nebere. Asi na tom vazne něco bude, dnrska ho ma menší.
Vidím, ze mate celá rodina stesti :D

admin
Extra třída :D 10792 příspěvků 17.02.18 16:02

Hezký den,

diskuse jsem sloučila a smazala příspěvky, které byly založené omylem nebo mimo téma.

Pěkný víkend, :kytka:
adminka Zuzi

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 17.02.18 16:14

@admin děkuji moc, Vám také ❤

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama