Reklama

Natažený tříselný vaz, tříselná kýla nebo co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 11:28
Natažený tříselný vaz, tříselná kýla nebo co?

Ahoj mamky, potřebuji znát váš názor. V pátek jsem pod stromeček tahala velkou a těžkou bednu, zároveň jsem zhruba od čtvrtka nachlazená (rýma hlavně, ale nic strašného). V neděli jsem při určitých pohybech cítila, že mě zabolelo v oblasti mezi nohou a rozkrokem blíže k břichu. Včera ta bolest byla již větší, tak jsem sondovala. A na zmáčknutí daného místa to bolí velmi, hybnost nohy není omezena, jen když ji dost skrčím, tak mě to i v noci vzbudilo. Byla jsem u dr, ten tvrdí, že je to natažený vaz. Mě se to nezdá, páč nohou můžu kroutit do všech stran. :nevim: Mudr. mi řekl, že pokud to do 3 týdnů nepřejde, mám jít na chirurgii.

Reklama

Reakce:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj mamky, potřebuji znát váš názor. V pátek jsem pod stromeček tahala velkou a těžkou bednu, zároveň jsem zhruba od čtvrtka nachlazená (rýma hlavně, ale nic strašného). V neděli jsem při určitých pohybech cítila, že mě zabolelo v oblasti mezi nohou a rozkrokem blíže k břichu. Včera ta bolest byla již větší, tak jsem sondovala. A na zmáčknutí daného místa to bolí velmi, hybnost nohy není omezena, jen když ji dost skrčím, tak mě to i v noci vzbudilo. Byla jsem u dr, ten tvrdí, že je to natažený vaz. Mě se to nezdá, páč nohou můžu kroutit do všech stran. :nevim: Mudr. mi řekl, že pokud to do 3 týdnů nepřejde, mám jít na chirurgii.

Neměla jste náročný(divoký) sex?
Já to mívám po divočejším sexu, a někdy se tam udělá i boulička. Za týden až dva to přejde :)
Podle mě má Dr. pravdu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:50

Ne, nemeli.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama