Natažený tříselný vaz, tříselná kýla nebo co?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 11:28
Natažený tříselný vaz, tříselná kýla nebo co?

Ahoj mamky, potřebuji znát váš názor. V pátek jsem pod stromeček tahala velkou a těžkou bednu, zároveň jsem zhruba od čtvrtka nachlazená (rýma hlavně, ale nic strašného). V neděli jsem při určitých pohybech cítila, že mě zabolelo v oblasti mezi nohou a rozkrokem blíže k břichu. Včera ta bolest byla již větší, tak jsem sondovala. A na zmáčknutí daného místa to bolí velmi, hybnost nohy není omezena, jen když ji dost skrčím, tak mě to i v noci vzbudilo. Byla jsem u dr, ten tvrdí, že je to natažený vaz. Mě se to nezdá, páč nohou můžu kroutit do všech stran. :nevim: Mudr. mi řekl, že pokud to do 3 týdnů nepřejde, mám jít na chirurgii.

Reakce:
angelivanka84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj mamky, potřebuji znát váš názor. V pátek jsem pod stromeček tahala velkou a těžkou bednu, zároveň jsem zhruba od čtvrtka nachlazená (rýma hlavně, ale nic strašného). V neděli jsem při určitých pohybech cítila, že mě zabolelo v oblasti mezi nohou a rozkrokem blíže k břichu. Včera ta bolest byla již větší, tak jsem sondovala. A na zmáčknutí daného místa to bolí velmi, hybnost nohy není omezena, jen když ji dost skrčím, tak mě to i v noci vzbudilo. Byla jsem u dr, ten tvrdí, že je to natažený vaz. Mě se to nezdá, páč nohou můžu kroutit do všech stran. :nevim: Mudr. mi řekl, že pokud to do 3 týdnů nepřejde, mám jít na chirurgii.

Neměla jste náročný(divoký) sex?
Já to mívám po divočejším sexu, a někdy se tam udělá i boulička. Za týden až dva to přejde :)
Podle mě má Dr. pravdu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:50

Ne, nemeli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >