Nateklá část nad poševním vchodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 21:33
Nateklá část nad poševním vchodem

Ahoj, hned jak to bude možné zajdu si na gynekologii, ale to bude nejdřív za dva dny, tak bych zatím chtěla vědět jestli někdo neměl podobný problém. Po pohlavním styku jsem si všimla že mám asi nateklou část nad poševním vchodem, vypadá to jako malý bonbon červenější než vnitřek pochvy, který není na dotek bolestivý. Bohužel právě kvůli tomu nevím jestli už tam nebyl dřív. Může to být jen nějaké podráždění po styku (bylo to po delší době, asi 2 měsíce)? Nebo nějaký zánět? Budu ráda za jakékoliv zkušenosti a rady. Chápu, že to není dostatečný popis a že mi nikdo nemůže dát jasnou diagnózu, ale pokud je tu možnost, že někdo měl něco podobného, tak to může pomoct. Děkuji

Reakce:

LLenule111
Závislačka 3363 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 22:33

Sliznice je prokrvělá vzrušením, tak to prostě někomu nateče, ale druhý den se to zase zpraví do normálu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 22:54

@LLenule111
Děkuji, tohle mě aspoň pro teď uklidnilo, tak budu doufat že to opravdu brzy zmizí. Děkuju a hezký večer

Smothi
Stálice 51 příspěvků 23.09.18 00:28

Ahoj, podle popisu bych řekla, že by to mohl být počínající zánět Bartholiniho žlázy.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 23.09.18 06:13

To nebude po sexu, to by to nebylo takhle ohranicene - jako bonbon. Uvidis, kdyz to nezmizi, tak bez radsi na gyndu. Lepsi resit v pocatku, nez cekat na bolest.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >