Nateklá pochva v těhotenství

Anonymní
22.12.19 12:18

Natekla pochva v těhotenství

Ahoj holky zas mám takový asi trochu trapný dotaz…od včera mě bolí jakoby na stranách jak jsou vaječníky… Ale zároveň cítím, že potřebuju na velkou, takže sem zas asi nějaká ucpaná… Předevčírem jsem byla na kontrole a vše je ok ale teď sem byla na záchodě a cítila jsem že je pochva uvnitř nějaká natekla…když sem si sahla dovnitř mám to tam nateklé jak nafukovací balónek jakoby k jedné straně…je to normální? Může to být tím jak je mimco ještě nízko a tlačí dolů? Jsem 19tt… měla jste to taky některá? Pohyby normálně cítím už pár dní…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9431
22.12.19 12:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky zas mám takový asi trochu trapný dotaz…od včera mě bolí jakoby na stranách jak jsou vaječníky… Ale zároveň cítím, že potřebuju na velkou, takže sem zas asi nějaká ucpaná… Předevčírem jsem byla na kontrole a vše je ok ale teď sem byla na záchodě a cítila jsem že je pochva uvnitř nějaká natekla…když sem si sahla dovnitř mám to tam nateklé jak nafukovací balónek jakoby k jedné straně…je to normální? Může to být tím jak je mimco ještě nízko a tlačí dolů? Jsem 19tt… měla jste to taky některá? Pohyby normálně cítím už pár dní…

No a už si byla na velký? Jestli máš zácpu, tak ti tam může tlacit h. ovnous.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 12:26

@karkarka ano byla jsem včera i dneska..je fakt že toho vždycky není mnoho ale něco jo…

• Citovat
  • Nahlásit
7886
22.12.19 14:07

Na vše je brzy, dítě tlačí na pánevní dno…může to být nějaký pokles, močového měchýře, vše se ukáže až po porodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 08:21

Všem děkuji… včera jsem bohužel potratila.. praskla mi voda…

• Citovat
  • Nahlásit
3731
25.12.19 16:54
@Anonymní píše:
Všem děkuji… včera jsem bohužel potratila.. praskla mi voda…

Jzs, to je mi strašně líto :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat