Nateklá tvář a bolest zubu na stisk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monca2144
Nováček 3 příspěvky 13.01.19 15:56
nateklá tvář a bolest zubu na stisk

Dobrý den před třema dny mě začal bolet horní jednička na stisk druhej den mi začala natékat pusa a dnes už je plně natekla a zub stále bolí pouze na stisk a ne sam od sebe zub byl cca před 1měsícem vrtán kvuli kazu a zaplombován nevíte co by to mohl bejt předem děkuji

Přečtěte si článek: Péče o zuby v těhotenství: Na co pozor?

Reakce:
Déňa33108
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 16:19

Stalo se mi to taky.. myslela jsem si, že jsem si to prochladila, ale nakonec se ukázalo, že mi zubař prehlidnul kousek čehosi a s tím i zaplomboval. Určitě bych si s tím zašla, zuby nejsou jen tak :(

monca2144
Nováček 3 příspěvky 13.01.19 16:28

@Déňa33108 a jak se to vyřešilo?

Déňa33108
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 17:03

Plomba mi sama vypadla takže jsem hned za dva dny běžela a tak mi to vyčistil a zaplomboval znovu. Jenže těžko říct co to může být u mě to bylo tohle, ale je možné že je to prochlazené to se taky po nějakém čase udělá váček na dásni u zubu. Teď bych asi dávala obklady na tvář. Na váček u zubu jsem si tenkrát dávala na chvili normálně čerstvý zázvor (plátek zázvoru) tak pokud se objeví můžete zkusit. Každopádně bych si zašla co nejdříve k zubaři aby jsem měla jistotu, že nemám nějaký vážnější problém. :)

S.maya
Závislačka 4391 příspěvků 13.01.19 19:59
@monca2144 píše:
Dobrý den před třema dny mě začal bolet horní jednička na stisk druhej den mi začala natékat pusa a dnes už je plně natekla a zub stále bolí pouze na stisk a ne sam od sebe zub byl cca před 1měsícem vrtán kvuli kazu a zaplombován nevíte co by to mohl bejt předem děkuji

Je možné, že zubař navrtal dřeň zubu. Pokud je i otok, jela bych na pohotovost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >