Nateklá tvář a šílená bolest zubu

Anonymní
14.12.11 11:43

nateklá tvář a šílená bolest zubu

Zdravím vás. Holky potřebuju radu nevím už kudy kam.Rano jsem se probudila a při pohledu do zrcadla jsem zažila doalova šok.Mám hodně natelkou levou tvář, po hodině se přidala bolest zubu ale jaká. jedná se o dvojku nahoře, kterou jsem si vyrazila. takže tam mám jen kousek. Problém je v tom že tady jesště nemám svého zubaře. obědnaná jsem ale až na leden, a jestě ke všemu až v praze.No jde o to že mám panickou hruzu ze zubáka.Když JSEM tam ptřeba šla tak hned jsem se otoila a doslova utekla.Myslíte si že mám jet na pohotovost :? A myslíte si že mi to umrtví je to na dotek nesnnesitelné.pusu mám zavřenou, jinak to bolí. j ediné co pomáhá je nahřátá plenka.A nebou Neglasins jinak nepomáhá vubec nic. muže se snad jednat o zánět :? jím jeden prášek za druhím a jsem uplně zpomalená. Dík za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Neprihlasena Jaruna
14.12.11 11:47

Myslim si,ze tam zanet mas,proto to je natekle a neverim,ze ti injekce pomuze,me teda pri zanetu nepomohla nikdy,nechci te ale strasit,treba to mel nekdo jinak.Ja byt tebou na pohotovost utikam ihned,bala bych se zanetu kosti a uz jen ta bolest by me donutila k dr.A co vim,tak zanet se ma ledovat a ne na to davat teple.

• Citovat
  • Nahlásit
1176
14.12.11 11:48

Taky jsem se hrozně moc vždycky bála a byla jsem na tom jednou tak jako ty, zánět a velká bolest, svého zubaře jsem opustila a nového neměla registrovaného. Musela jsem na pohotovost (v Praze). Byli velmi nepříjemní, nicméně citlivě ošetřili (vyvrtali dírku do zubu, aby mohl zánět ven) a doporučili další léčbu u lékaře. Což mě dohnalo k tomu se u jedné zubařky registrovat (všude plno, obvolala jsem jich minimálně deset) a teď jsem nadšená a chodím si k ní odpočinout. Vždy mi vše umrtví, je velmi jemná a citlivá a navíc milá. Takže neboj… ono to dopadne dobře, jen musíš překonat ten počáteční strach. Když jsem šla za touhle svou poprvé, tak jsem během cesty vystoupila ze dvou tramvají a hodlala jít zpátky domů :D Před touhle jsem nebyla u zubaře tak čtyři roky minimálně a teď tam chodím skoro co měsíc a musí bohužel doléčovat co se tenkrát zanedbalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.11 11:50
Neprihlasena Jaruna píše:
Myslim si,ze tam zanet mas,proto to je natekle a neverim,ze ti injekce pomuze,me teda pri zanetu nepomohla nikdy,nechci te ale strasit,treba to mel nekdo jinak.Ja byt tebou na pohotovost utikam ihned,bala bych se zanetu kosti a uz jen ta bolest by me donutila k dr.A co vim,tak zanet se ma ledovat a ne na to davat teple.

když si dám na to studené tak je to ještě horší opravdu teplo mi bolest tluní

• Citovat
  • Nahlásit
1176
14.12.11 11:50

A ano, zánět chladit, když si propláchneš pusu ledovou vodou, tak ti to neuleví? Nebo studený obklad? Ono někdy je to tak rozsáhlé, že úleva už ani nepřichází. A opravdu bych se té pohotovosti nebála a jela, horší to určitě nebude a velmi dobře tam ví co s tím dělat…

Edit: To je divné s tím teplem, určitě bych jim to řekla, ale hlavně už nad tím nepřemýšlej a jeď ;)

Ještě mě napadlo, že zánět tlumí ibalgin a pokud nejsi těhotná nebo nekojíš, tak bych si ho určitě vzala, i když jen jako doplněk té návštěvy zubaře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.11 11:54

když si propláchnu pusu studenou vodou tak se bolest ještě zhorší. No asi poujdu na pohotovost, ale co mi tam budou vrtat to nevím když tam mám jen kousek zubu.

• Citovat
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
14.12.11 11:57
Anonymní píše:
když si propláchnu pusu studenou vodou tak se bolest ještě zhorší. No asi poujdu na pohotovost, ale co mi tam budou vrtat to nevím když tam mám jen kousek zubu.

Tak zanet se bud otevrou pres zub,nebo pres dasen,jinak to asi nejde.A pokud ti budou zub vrtat,tak urcite vedi jak,i kdyz tam mas jen zbytek toho zubu.Neboj se a bez!

• Citovat
  • Nahlásit
8566
14.12.11 12:00

Ahoj, v takovém stádiu Ti už nic jiného nezbývá než jet na pohotovost. A jeď hned protože to už bude jen horší a horší. Držím palce ať to příliš nebolí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.11 12:12

je to mazec, jak to bolí mám šílenej strach, ale zase tu bolest budu muset přežít.Ale vrtat do zubu kterej bolí na dotek to snad né to snad uteču řezat do dásně proboha ja se zblázním :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4780
14.12.11 12:16

Jeď na pohotovost. Já jsem měla přesně toto přes měsícem ( v sedmém měsíci těhotenství). Ráno jsem se vzbudila, oteklou celou hubu. Odpoledne mě manžel vezl na pohotovost, měla jsem zánět nad jedničkou nahoře. Pěkně mě to umrtvili, vůbec nic jsem necítila, dostala jsem tam drén a musela jsem tam chodit obden na výměnu drénu. Kvůli těhotenství jsem namohla ani žádné prášky, ale nepotřebovala jsem je. Říkali mě hodně ledovat. Do 10 dnů to bylo úplně v pohodě.Já jsem taky hrozná posera, ale fakt se neboj a vyraž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8566
14.12.11 12:18
Anonymní píše:
je to mazec, jak to bolí mám šílenej strach, ale zase tu bolest budu muset přežít.Ale vrtat do zubu kterej bolí na dotek to snad né to snad uteču řezat do dásně proboha ja se zblázním :zed:

Neboj, vždyť oni Ti to přece umrtví :hug: :hug: Hlavně už jeď ať to máš co nejrychleji za sebou :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5278
14.12.11 12:18

podobně se u mě projevoval zánět okostice…dostala jsem na to antibiotika…ale bolest byla taková, že jsem si na pohotovosti nechala ze zoufalství zub, od kterýho to pocházelo vytrhnout…zánět se mi léčil 3 týdny…šílená bolest a zkřivená huba, že jsem jí nemohla ani pořádně otevřít…jeď na pohotovost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
14.12.11 12:20

Anonymni,tak me teda nikdy,opravdu nikdy nebolelo,kdyz mi to dr. otevrel zub pres dasen,proste to jen stiplo,nic vic.Je to rychlost,neber to tak,ze te tam bude rezat pul hodiny.A hlavne ani kdyz mi menil tyden dren,tak to nic nebylo a nejsem zadnej Nebojsa,naopak,zubare se bojim opravdu hodne.

• Citovat
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
14.12.11 12:22

Tak vidis,Anabellka pise,ze ji injekce zabrala i pres zanet,tak se nemas ceho bat ;) .

• Citovat
  • Nahlásit
1769
14.12.11 12:22

já si ted vylecila zub propolisovou tinkturou :) mám se zubama velké zkusenosti, a takhle jsem si vylecila uz druhy zub. dala jsem to na vaticku dala na zub a mela tam, nekdy jsem i nakapala na zub, pomalu to prestávalo az to prestalo (tuk, tuk) sice jsem sispálila celou pusu a to nebolelo jen to bylo neprijemny ale s bolesti zubů se to nedá srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat