Nateklé krční mandle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labuť19
Kecalka 232 příspěvků 13.04.19 22:54
Nateklé krční mandle

Syn měl 3 týdny kašel, který jsme léčili sirupy, naše doktorka by nám na to stejně nic jiného nedala. Jenze kašel se zhoršoval, tak jsme přece jen šli k doktorce, ta ho poslechla, říkala, že na průduškách nic nemá. Koukla se mu do krku a řekla, že má nateklou mandli, pak se ptala jestli chrápe, v tu dobu chrápal, takže si myslela, že má velkou nosní mandli, tak nás poslala na ORL. Ještě ten den jsme tam šli, doktorka koukla do uší, do krku, kde mi ukázala šíleně nateklou mandli. Říkala, že má možná nějakej bacil, protože tam měl i čepy. Udělala výtěr, ve kterém nic nenašli a řekla, že pokud do konce týdne nepřestane kašlat, tak znovu k dětské doktorce. Kašel nepřestal, tak jsme šli, napsala mu antibiotika. Ted je to týden co je užívá, ale teď ma mandle nateklé obě. Pár dní si stěžoval, že ho bolí když polyká jídlo. Teď je bez kašle, žádné teploty neměl a ani nemá. V pondělí jdeme na kontrolu, mám požádat o odběr krve? Máte nějakou zkušenost, co by to mohlo být? Četla jsem i o rakovině krčních mandlí, takže mám hrozný strach.. :(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama