Nateklý krční čípek z ničeho nic

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
25.12.21 08:37

Nateklý krční čípek z ničeho nic

Ahoj, rano jsem se vzbudila se zvětšeným cipkem a asi i mandlemi v krku, hodně mi to vadí hlavně při polykání, ten čípek se mi jakoby i lepí na mandle a přišlo to z ničeho nic, v krku mě nebolí a ani nebolelo, nevite co s tim? Je to fakt hodně nepříjemne :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20269
25.12.21 10:12

Čípek se ti fakt nelepí na mandle fyziologicky to moc nejde, pokud tedy nejsi anatomická anomálie - to je jen pocit - klidně vycházející z toho, že se tam teda něco děje.

Tipla bych si že na tebe prostě leze nějaký zánět.

Jinak udělej si preissnitzův obklad, kloktej něčím dezinfekčním (třeba jen slanou vodou), pij čaj s citronem, dej si poklidný sváteční režim, úplně necourej po venku, moc se nepozoruj, a pokud se ti to rozjede do nějaké choroby, tak v pondělí volej svému praktickému lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20269
25.12.21 10:27

Další variantou je nějaká alergická reakce - pokud máš doma nějaké antihistaminikum, tak si ho vem a uvidíš, jestli se to zlepší.

Pokud by se ti alergická reakce začala nějak zhoršovat, volej na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
25.12.21 11:09

Někdy se stane, že třeba po zákroku u zubaře se na patře a vzadu v krku objeví zčervenání jako alergie na nějaké přípravky či vodičky, co pouzil stomatolog. Dá se to zaměnit s angínou nebo nějakou virozou, ale ani neboli a většinou během dvou až tří dnů zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat