Nateklý ret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 09:09
Nateklý ret

Zdravím, loupuj se mi hodne rty v léte u v zimě, ikdyz je pořad mazu balzamem a ted sem začala používat i med. Vecer sem si nemedomky strhla velky kus na vrchním rtu přímo veprostřed. Už je to tak 2 týdny a mam to stále potad videtelně natekle… Zmizi mi to … ?nebudu mit stale natekly ten ret ?Uz sem stoho docela zoufalá… A nějaká rada na loupajici se rty?
 Děkuji

Příspěvek upraven 03.08.18 v 09:35

Reakce:
Russet
Extra třída :D 14044 příspěvků 03.08.18 09:15
@Gibka píše:
Zdravím, loupuj se mi hodne rty v léte u v zimě, ikdyz je pořad mazu balzamem a ted sem začala používat i med. Vecer sem si vemedomky strhla velky kus na vrchním rtu přímo veprostřed. Už je to tak 2 týdny a mam to stále potad videtelně natekle… Zmizí mi to? Uz dem stoho docela zoufalá… A nějaká rada na loupajici se rty?
Děkuji

Hodně pít (pokud moc nepiješ), obyčejný jelení lůj na rty a vitamín B.

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 16:25

@Russet
Už to mám natekle tak Cca 2 týdny. Piju. Ale mam obavy aby mi to zmizelo je to vážne natekle a je to hodne viditelné

Russet
Extra třída :D 14044 příspěvků 03.08.18 16:30
@Gibka píše:
@Russet
Už to mám natekle tak Cca 2 týdny. Piju. Ale mam obavy aby mi to zmizelo je to vážne natekle a je to hodne viditelné

Mohla se ti do toho dostat nečistota. Nedojdeš si radši na kožní pro nějakou mast?

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 16:47

@Russet
Moje kožní ma pravé měsíc dovolenou … a k jine se tak rychle nejspíš nedostanu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >