Nateklý ret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 09:09
Nateklý ret

Zdravím, loupuj se mi hodne rty v léte u v zimě, ikdyz je pořad mazu balzamem a ted sem začala používat i med. Vecer sem si nemedomky strhla velky kus na vrchním rtu přímo veprostřed. Už je to tak 2 týdny a mam to stále potad videtelně natekle… Zmizi mi to … ?nebudu mit stale natekly ten ret ?Uz sem stoho docela zoufalá… A nějaká rada na loupajici se rty?
 Děkuji

Příspěvek upraven 03.08.18 v 09:35

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11659 příspěvků 03.08.18 09:15
@Gibka píše:
Zdravím, loupuj se mi hodne rty v léte u v zimě, ikdyz je pořad mazu balzamem a ted sem začala používat i med. Vecer sem si vemedomky strhla velky kus na vrchním rtu přímo veprostřed. Už je to tak 2 týdny a mam to stále potad videtelně natekle… Zmizí mi to? Uz dem stoho docela zoufalá… A nějaká rada na loupajici se rty?
Děkuji

Hodně pít (pokud moc nepiješ), obyčejný jelení lůj na rty a vitamín B.

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 16:25

@Russet
Už to mám natekle tak Cca 2 týdny. Piju. Ale mam obavy aby mi to zmizelo je to vážne natekle a je to hodne viditelné

Russet
Extra třída :D 11659 příspěvků 03.08.18 16:30
@Gibka píše:
@Russet
Už to mám natekle tak Cca 2 týdny. Piju. Ale mam obavy aby mi to zmizelo je to vážne natekle a je to hodne viditelné

Mohla se ti do toho dostat nečistota. Nedojdeš si radši na kožní pro nějakou mast?

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 16:47

@Russet
Moje kožní ma pravé měsíc dovolenou … a k jine se tak rychle nejspíš nedostanu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >