Reklama

Nateklý ret

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 09:09
Nateklý ret

Zdravím, loupuj se mi hodne rty v léte u v zimě, ikdyz je pořad mazu balzamem a ted sem začala používat i med. Vecer sem si nemedomky strhla velky kus na vrchním rtu přímo veprostřed. Už je to tak 2 týdny a mam to stále potad videtelně natekle… Zmizi mi to … ?nebudu mit stale natekly ten ret ?Uz sem stoho docela zoufalá… A nějaká rada na loupajici se rty?
 Děkuji

Příspěvek upraven 03.08.18 v 09:35

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10345 příspěvků 03.08.18 09:15
@Gibka píše:
Zdravím, loupuj se mi hodne rty v léte u v zimě, ikdyz je pořad mazu balzamem a ted sem začala používat i med. Vecer sem si vemedomky strhla velky kus na vrchním rtu přímo veprostřed. Už je to tak 2 týdny a mam to stále potad videtelně natekle… Zmizí mi to? Uz dem stoho docela zoufalá… A nějaká rada na loupajici se rty?
Děkuji

Hodně pít (pokud moc nepiješ), obyčejný jelení lůj na rty a vitamín B.

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 16:25

@Russet
Už to mám natekle tak Cca 2 týdny. Piju. Ale mam obavy aby mi to zmizelo je to vážne natekle a je to hodne viditelné

Russet
Extra třída :D 10345 příspěvků 03.08.18 16:30
@Gibka píše:
@Russet
Už to mám natekle tak Cca 2 týdny. Piju. Ale mam obavy aby mi to zmizelo je to vážne natekle a je to hodne viditelné

Mohla se ti do toho dostat nečistota. Nedojdeš si radši na kožní pro nějakou mast?

Gibka
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 16:47

@Russet
Moje kožní ma pravé měsíc dovolenou … a k jine se tak rychle nejspíš nedostanu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama