Nateklý velký pysk v těhotenství 17tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 10:24
Natekly velky pysk v těhotenství 17tt

Ahoj holky, jsem teprve v 17tt a uz mám natekly velky pysk na pochve :(…Citim dve velké žíly a trochu to bolí :(…Je to tak brzy normálni?..Minule tehu jsem to měla az ve 3.trimestru a to na stydkem pysku. Dostala jsem nějaký prasky na to.Ani to ale nebolelo.
Mate někdo zkusenost jako ja?..Na takovém místě a tak brzy?

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 29.08.18 11:02

Měla jsem stejný problém při druhém těhotenství a začalo to určitě v první polovině těhotenství. Celkově se mi zhoršily křečové žíly. Gynekolog napsal Detralex a pomohlo to.

KlarkaK
Závislačka 3349 příspěvků 7 inzerátů 29.08.18 11:09

Taky mam tento problem u druheho tehotenstvi. Od 2.trimestru beru detralex a v pohode. U prvniho jsem to mela az po porodu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >