Nativní IVF zkušenosti

12064
26.6.15 11:24

Nativní IVF zkušenosti

Ahoj holky, vím, že tady podobné téma už bylo. Přesto mne zajímá, jaké máte zkušenosti s nativním cyklem IVF, odběr jednoho vajíčka bez jakékoliv stimulace. Jen pregnyl a utrogestan. Máme už vyplácané všechny pokusy na pojišťovnu, asi ze sedmi transferů máme jedno dítě. Je to tedy zázrak, ale i tak jsem doufala, že z toho všeho vyjde ještě jedno dítě, syn byl na první pokus. Teď už vím, že do stimulace nejdu. Chtěla bych zkusit nativ, asi u Apolináře nebo v některém státním centru, protože jde i o peníze. Budu ráda za vaše rady, názory a zkušenosti. Už tolikrát jsem si říkala, že to vzdávám a budu mít jedináčka, ale vždycky se ve mně něco pohne a chci to zkusit ještě znova. Moc jsem si přála mít dvě děti. Chyba je hlavně v manželovi, i když u mně občas hapruje ovulace. Pomáhají mi bylinky, když piju kontryhel a užívám gynex, tak mam ovulaci i sliznici ok. Díky moc :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

231
26.6.15 11:52

Ahoj. Ja mám s nativom len tu najlepšiu skúsenosť. Po 3 stimulovaných cykloch sme skusili nativ. Náš postoj bol, že to skúšame, aby sa niečo dialo, kým dáme mojmu telu trochu vydýchnuť zo stimulacií. A svete div sa konečne to vyšlo. Problém máme podobný ako vy. Tiež túžim po viacerých detičkách a koncom roka pojdeme opať skúsiť nativ.Tak držím palečky nám obom a ver nádej umiera posledná. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 12:32

Ak mozem, tak sa pridam. tiez chcem skusit nativ. manzel spermie nema vobec, tak to bude s darovanými ( s tým suhlasi). v poslednej dobe mam nejake dlhe cykly, tak som zvedava kedy dorazi MS. 3 DC idem na krv na hormonalny profil, 10-12 DC na UTZ kvoli ovulacii, ale to bude na dlhsie a snad dalsi cyklus bude Nativ. Chodili sme do iscare, ale chela som zmenu, tak sme presli do Gennetu v prahe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 12:38

Holky, rozumim tomu spravne, ze při nativu proste nedavaji zadnou stimulaci a k OPU jdes pouze s jednim dozralym vajíčkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 16:00

Ahoj, tak já mám s nativem tu nejlepší zkušenost. Po dvou neúspěšných IUI se mi nechtělo do sebe rvát hormony, tak jsme zkusili nativ. A vyšlo to. Jezdili jsme do Brna.Je to bez stimulace, jen se píchne pregnyl. Vajíčko jsem měla jedno a zadařilo se a už je malá půl roku na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
26.6.15 16:46

Holky dekuji a mate zkusenost s nejakym prazskym centrem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
26.6.15 20:35

Ja mam skusenost s ISCARom. Osobne som tam bola spokojna. Mily pristup, super doktorka, vzdy vsetko vysvetlene. Za mna :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
26.6.15 20:39

Já právě do Iscaru chodím, ale potřebuji nutně změnu. Ještě to zvážím, jako samoplátce už je asi jedno, kam půjdu na nativ. Přemýšlím o Gynemu, Cube nebo státní centrum, ještě je prý dobrý Gennet, ale tam jají šílené čekačky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
9.8.15 12:23

Nativní cyklus

Mohu se zeptat Matrich jak pokračujete??Jsem na tom úplně stejně a sháním zkušenosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 12:43

Háčkuji se.. tohle mě též zajímá…hlanvě, jaká je úspěšnost..a jaké jsou ceny..

• Nahlásit
  • Citovat
912
9.8.15 19:31

@Martrich Ahoj, jsme na tom naprosto stejne…U nas po 1IUI, 1.IVF jednom potratu v 8tt a 2. KET Se podarilo pocit, donosit a porodit krasnou holcicku. Ale uz ji bude sest a od te doby nic. Absolvovala jsem dalsi dva KETy, Nove IVF po kterem jsem otehotnela a potratila v 10tt. A nasledny KET take nevysel..to bylo zhruba pred rokem, uz jsem nechtela nic zkouset, ale jak pises, cloveku to neda a mame jeste sest mrazacku…Jen hormony uz nechci, rozhodily mi za ty roky co slo.. Chystam se se svym dr. probratmoznosti nativu. Prirozene asi nemam sanci.
Na kdy planujes KET? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
912
9.8.15 19:35

Pro ty, ktere mate zkusenosti, jak je to pak u nativu s uzivanim utrogestanu v prubehu nasledujicich mesicu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
27.11.17 13:44

Ivf nativ

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, byli jsme ted na nativ ivf, měla jen Clostilbegyt a z toho 4 folikule, nyní 1 den po odebrání vajíčka je oplodněné, ale jak čtu tady ty informace, tak nechápu proč mě nenabídly Ivf min. stimulaci, tam je více vajíček, než u tohoto, a moc to nechápu s těmi placenými pokusy, dle ceníku je nativ 19tis. a s min. stimulací 29 tis. a to už je že pro plátce, tak to jako pojišťovny už více asi nehradí, tyto částky si musíme platit sami? Máte někdo pozitivní zkušenosti z ivf nativem, nevím či jsme neudělali chybu :-( děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
27.8.18 21:14

Ahoj, prosím o radu. Máme za sebou dva nevydařené IVF pokusy a chystáme se nejspíš na třetí. Z CARu je mi doporučeno spíš použít darované vajíčko, ale pokud chci můžu zkusit i NATIV (je mi 33 tak abych se nepřipravila o všechny pokusy hrazené pojišťovnou najednou) Vyčetla jsem, že nativní IVF není moc úspěšné a vzhledem k tomu, že mám nekvalitní vajíčka a ještě hodně nízkou zásobu, nevím jestli to má smysl. Dočetla jsem se, že existuje typ IVF minimální stimulace. Nevíte také se počítá mezi pokusy „na pojišťovnu“? Nechci příjít v jednom roce o skoro všechny pokusy. Dost mě to vykolejilo, že sice s milým úsměvem na tváři a se snahou mi to říct co nejšetrněji jsou po každém našem vyšetření méně a méně jistí s tím, že to vyjde. Proto se bojím, že nemám šanci. S tím se pojí i má druhá otázka. Pro adopci musíme být s partnerem sezdaní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
27.8.18 21:23

@Alasar ahojky,jako bych četla o sobě,jsem na tom úplně stejně :) minimálka není na pojišťovnu. Já se rozhodně chystám ten nativ zkusit. Třeba i vícekrát. No a když to nepůjde,tak je tady ta možnost darovaných oocytů - určitě bych to být Tebou ještě před adopcí zkusila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama