Natržení pochvy při sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.19 14:50

Natržení pochvy při sexu

Ahoj všem,
chci se zeptat, zda někdo nemáte podobnou zkušenost. Velice často se mi při sexu stane, že se pochva natrhne. Většinou se jedná o menší prasklinu jakoby u hráze směrem dovnitř, dneska jsem objevila i malou trhlinu směrem ke konečníku. Gynekoložka mi poradila Hydrofemin gel na lepší hojení a že se dá použít i jako lubrikant, že na to nepomůže nic, než mazat. Vždycky než jdeme na věc, tak si ještě to kritické místo máznu gelem, aby to bylo v pohodě, ale občas ani to nepomůže a já fakt nevím co s tím. Při sexu to pak někdy pálí a ve sprše, kam chodím hned po sexu, pak taky.
Nemáte někdo zkušenost? Nebo nějakou radu, co s tím? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25195
23.11.19 16:02

Normální sliznice takto nereaguje, pokud si nelibujete v brutálním sexu. Tipuji, že máš nějakou formu mykozy, anebo partner…Nemocná sliznice je křehká a daleko snáze se zraní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 16:14

Stavalo se mi to s ex, když jsme používali určité kondomy. Přešli jsme na jiný druh a bylo po problému.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20325
23.11.19 16:31

Hele primárně se potřebuješ doléčit, tedy počkat až se to opravdu zahojí, mezi tím to zkoušet mazat.

Zároveň pro jistotu začni používat nějaké probiotické globule, aby sis pojistila zdraví své vaginální mikroflory. (plus nepoužívat žádné výplachy a omývat jen zvenčí a to něčím, co má PH okolo 5-6 a nenosit polyesterové prádlo dlouhodově a než se to srovná, tak nenosit upnuté kalhoty.

A velmi důkladně si dát záležet s předehrou, abys byla vážně uvolněná a zvhlhlá a pro jistotu ještě přidat lubrikační gel.

Pokud se zvlhnutí úplně nedaří, pomáhají na to kegelovy cviky s nějakými většími kuličkami, případně nošení kuliček i v rámci delšího intervalu při chůzi i při cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 16:49

Tak na mykozy trpím, věčnej problém, je to pořád dokola. :zed: Tak to by i tím mohlo být…

Jinak často je to už zahojené, nemáme třeba týden sex nebo v době kdy menstruuju, a stejně se to často zase natrhne :( Potom používám Gynocaps S. R. - většinou zabrání v rozjezdu mykóze nebo si to beru i preventivně jednou za čas… Kondomy ty nepoužíváme vůbec…

Už jsem z tý frndy lehce zoufalá, to byly pořád dokola mykozy, pak natržení, špatné výsledky stěru.. Nedá si pokoj a nedá.. Podle mě to má všechno nějakou souvislost, mě už se pak do toho sexu ani nechce, tak pak asi nejsem dostatečně uvolněná a proto tohle. Trvá to už dýl jak půl roku :roll:

Na ty Kegelovy cviky kouknu, co už, mě nápady dochází :) Děkuju za tip :)

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20325
23.11.19 17:07
@Anonymní píše:
Tak na mykozy trpím, věčnej problém, je to pořád dokola. :zed: Tak to by i tím mohlo být…

Jinak často je to už zahojené, nemáme třeba týden sex nebo v době kdy menstruuju, a stejně se to často zase natrhne :( Potom používám Gynocaps S. R. - většinou zabrání v rozjezdu mykóze nebo si to beru i preventivně jednou za čas… Kondomy ty nepoužíváme vůbec…

Už jsem z tý frndy lehce zoufalá, to byly pořád dokola mykozy, pak natržení, špatné výsledky stěru.. Nedá si pokoj a nedá.. Podle mě to má všechno nějakou souvislost, mě už se pak do toho sexu ani nechce, tak pak asi nejsem dostatečně uvolněná a proto tohle. Trvá to už dýl jak půl roku :roll:

Na ty Kegelovy cviky kouknu, co už, mě nápady dochází :) Děkuju za tip :)

No a léčí se na ty mykozy s tebou i partner? Pokud ne, tak je chudák přenašeč, žejo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
23.11.19 19:02

Tak ono je důležité uvolnění a zvlhčení obzvlášť pokud má přítel větší přirození nebo ty jsi užší nebo jak to napsat. Prostě je potřeba předehra a mírnější sex. Ony právě ty trhlinky způsobují, že se ti do toho dostane právě ta infekce nebo mykóza. Dobré je občas používat vag. probiotika. Třeba ginexid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 19:28

Léčil se se mnou jednou, pak už zase ne..:/ Tak já mu to zkusím zase naordinovat…

Jako většího ho má, ale že by měl nějakýho giganta, to zas ne. Měla jsem i větší a přežila jsem to bez újmy, krom toho, že jsem si to moc neužila :D Probiotika používám ty gynocaps…

Tak to vidím tak, že se tomu zatím asi moc nevyhnu.. :( Zkusím přeléčit ještě přítele a na sobě vyzkoušet nějaký homeopatika a alternativu, protože už nevím co jiného na to použít. Táhne se to dlouho a pořád se to opakuje - mykóza, trhliny, krémy, gely, probiotika… :roll: Spíš mě štve, že i když si opravdu předtím máznu dolů gel (což je takový dost otravný a antisexy těsně před tím říkat „Hele počkej, ještě si máznu gelem, jo?“ :D ), tak že se to pak stejně natrhne…

• Citovat
  • Nahlásit
279
23.11.19 21:37

Ahoj, mně třeba na tyhle opakované infekce pomohly ty zatracovane výplachy (ale jen Rosalgin), různé globule to naopak zhoršovaly. Teď už jsem několik let bez problémů. A jako lubrikant je nejlepší kokosový olej, je antibakteriální a zároveň hojivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
24.11.19 08:13

Me hodne pomohly taky vyplachy Rosalginem. A zmena stravy, omezit sladke, bile pecivo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 08:43

Aaa, vyplachy… to musi byt zlo :D Tyjo, kokosovy olej me kdysi taky napadl, jen jsem si nebyla vubec jista, jestli je vhodny ho použít i jako lubrikant. Takze to nicemu neva? Pamatuju si, ze je hodne takovej mastnej, tak to by mohlo pomoct…

• Citovat
  • Nahlásit
10865
24.11.19 09:16

Co zmena polohy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
24.11.19 12:31

Ničemu neva, používali jsme ho i v těhotenství, když to někdy drhlo. Od té doby, co jsem vyléčila ty opakované záněty, mám za sebou jednu revizi dělohy a 2 zdravá těhotenství a přirozené porody, vše bez jediného zánětu a výplachy už taky nedělám. Jen občas ten kokosový olej. Když jsem trpěla na záněty, při sexu mě to někdy pálilo, i když jsem zrovna nic neměla (nebo to možná ještě nevěděla :lol:) Chce to opravdu se vyléčit no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 19:08

Změna polohy nic moc nevyřeší, taky jsem na to myslela, ale není pravidlo, že u některé z poloh to praská víc a u některý míň.. spíš někdy se to natrhne a někdy ne, asi jedno jaká poloha.. :(

Kokosový olej je dobrej nápad, děkuju za něj :) ten mě nenapadl a mohl by být lepší..

Jinak jsem dneska ze zoufalství najela i na homeopatika a příteli znovu naordinovala mastičku.. tak snad se odkvasinkujem komplet a sliznice se dá do kupy a zocelí se, kéž by :palec: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 19:11
@Jane.Jay píše:
Me hodne pomohly taky vyplachy Rosalginem. A zmena stravy, omezit sladke, bile pecivo…

Přesně tak, základ je úplně vyřadit ze stravy cukr!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat