Spací pytel Natulino nebo Grobag?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lufiik
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 18.11.18 09:04
Natulino nebo Grobag ? Zkušenosti

Dobrý den. Uvažuji o koupi spacího pytle :think: Doma mám již dva jeden darovaný po neteři značku neznám, štítek mám ustřihnutý a druhý Lidl. Bohužel ani jeden není vyhovující :( Jeden má velký otvor na hlavičku, malá mi do něj jednou sklouzla ( díky bohu, že jsem ji šla zkontrolovat) druhý je zase hrozně tenký. Spací pytel je naše jediné řešení, malá je fotbalistka a deku má odkopanou v minutě a u nás v ložnici je chladno, teplé overálkové pyžamka máme taky vyzkoušené, ale malou si nad ránem beru do postele a moc se mi v nich pak potila, potřebuji něco z čeho ji mohu pak vysvlíknout.
Takže jsem se rozhodla investovat do kvalitního spacího pytle. Obě značky nabízí rozdělení podle velikosti (takže se nebojím, že by byl otvor pro hlavičku příliš veliký) a také hlavně nabízí rozdělení podle teploty a nádherné vzory! Takže mohu koupit hrubší spací pytel na noc a tenčí přes den. Jenomže nevím kterou značku zvolit. Grobag je značka známější, ale přeci jen za cenu jednoho pytle mám u Natulina pytle dva a tyto pytle mají odepínání zespod, takže při našich občasných kakacích nehodách nemusím malou celou svlékat :lol: :lol:.
Moc vás prosím, pokud máte s těmito značkami zkušenosti podělte se :) :hug: :palec:

Nejnovější recenze z kategorie Výbava pro děti

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 18.11.18 11:09

pár Grobag pytlů je na bazárku, tak můžeš zkusit oslovit maminky nebo třeba i nějaký vybereš ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >