Naučí se ještě milovat?

Anonymní
26.12.19 12:52

Naučí se ještě milovat?

Prosím anonym, jeho životní situace. On vdovec, 51let, žena byla mladší, zemřela před deseti lety ve 32letech náhle, naprosto zdravá. Tehdy synové měli 8 a 12let. Zůstal s nimi sám, naučil se vše od veškerého chodu domácnosti po super výchovu, s kluky i celou rodinou má vynikající vztahy. Cca po čtyřech letech od smrti ženy si našel partnerku, dle jeho slov to nešlo, neměl to ukončeno v sobě, pak pár známých, poslední vztah měl cca tři roky ukončil ho letos. Důvod, ona měla velké spory s jeho synem, který s ním bydlí. My se seznámili náhodně, já rozvedená, muj syn již žije sám. Máme toho hodně společného, hned v začátku jsem jela s ním a partou jeho kamarádů a rodinou na prodloužený víkend, skvěle jsme si sedli všichni, troufám si říct, že syn nadšený, je to fajn kluk. Problém? Vídáme se třikrát týdně a víkendy, voláme hodinu, dvě denně, vánoce jsme byli každý doma, já pro jeho kluky poslala dárky, on pro mého nic. Já jemu dárky, kdy z každého je poznat, že je vybíráný konkrétně pro něj s nápadem a láskou, on mě keramický obrázek. Nebaziruju na dárku, ale na tom, že ho nenapadlo, jak se budu cítit. Od začátku mám pocit, že neumí, nemůže (má nějaký blok) nebo neví jak a nebo už ani nepotřebuje milovat ženu a vyjádřit lásku partnerce. Vím, že se mu moc líbím, že je šťastný, že jeho kluci mě mají rádi a já je, ale ta zamilovanost, projevy lásky, to, že jste si jistí, že ten druhý vás miluje, přemýšlí o vás, chce, aby ten druhý byl šťastný… Těžko se to popisuje, je hodný, fajn chlap.. chce to čas nebo mu stačí žít pro svoje děti a partnerka bude jen do počtu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10750
26.12.19 13:00

Těžko říct. Pokud ti s ním je dobře, tak tomu dej čas a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6308
26.12.19 13:01

To, že neumí vybrat dárek nebo ho nenapadlo poslat tvému synovi může být rys, který nemá s jeho vdovstvím nic společného. Co se týče zbytku, to musíš vyzkoušet, jinak se to nedovíš. Děti máte velké, nic vás netlačí, nechala bych tomu volný průběh. A snažila se nebýt aktivnější, netlačit a nedávat do toho víc než on. Někdy je míč na tvé straně hřiště a někdy na jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34731
26.12.19 13:02

Podle me jsi s temi darky narocna. Ty to mas nejak, on to muze mit jinak. Ne kazdy umi vybirat originalni darky. Ale pravdepodobne citis odtazitost i v jinych obkaszech, jinak bys nepochybovala kvuli takove „blbosti“. Byt tebou, tak brzdim v citech a ocekavani big love

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3824
26.12.19 13:18

Asi ti nejde uplne o darky, ale o ty projevy lásky. Ty asi nevíš, jestli tě miluje stejne jako ty jeho. Což chapu je blbý. Já tipuju, ze takovy mohl byt klidne uz s první ženou. Citove chladnější. Muzes se ho zkusit nejak vhodne zeptat. Po tech letech uz by to mel mit zpracované tak, aby se o tom mohl bavit. A pokud ne, tak by na tom mel pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 16:53

@PaníKadrnožková asi ano, velké očekávání od chlapa, který si poradí naprosto se vším, upeče buchty, zkrátí záclony, naaranzuje vánoční dekoraci… Včetně toho, že pro ty kluky dýchá, což samozřejmě obdivuju. Ono je to čerstvé, a já do toho asi investovala hned ze začátku nával citu a chce to brzdit. @sediza víš, jak některé matky miluji děti nadevše a už tu partnerskou lásku nepotřebují? Jestli on to po ztrátě ženy nevzal na svá bedra…

• Citovat
  • Nahlásit
34731
26.12.19 23:38
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková asi ano, velké očekávání od chlapa, který si poradí naprosto se vším, upeče buchty, zkrátí záclony, naaranzuje vánoční dekoraci… Včetně toho, že pro ty kluky dýchá, což samozřejmě obdivuju. Ono je to čerstvé, a já do toho asi investovala hned ze začátku nával citu a chce to brzdit. @sediza víš, jak některé matky miluji děti nadevše a už tu partnerskou lásku nepotřebují? Jestli on to po ztrátě ženy nevzal na svá bedra…

Hele, zatim mate vyborny rozjezd a kdyz neprepalis start, tak to urcite vyjde. Drzim palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat