Naučili jsme se být spolu pořád, jak byla teď bez sebe?

1
21.7.21 01:31

Naučili jsme se být spolu pořád, jak být teď bez sebe?

Zdravím, jde o to, že jsem teď prvních 10 dní července byla pryč. Tak jako je normální, s přítelem jsme se na sebe těšili. Od té doby jsme spolu byli často, chtěli jsme doopravdy oba a ta chuť k tomu být spolu klidně několik dnů vkuse stále nepřestává. Moje otázka zní: Je to normální? Jak se mám teď uvést do stavu, kdy nemám horší náladu jen proto že s ním nejsem?
Zatím si furt stojím za tím, že to není nic divného, přece jen dokud chcou obě strany tak proč ne, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1448
21.7.21 06:14

Nějak nechápu proč hledáš problémy tam kde nejsou  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21470
21.7.21 06:17

Čeho??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
21.7.21 06:19

Je to ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
21.7.21 06:47
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26006
21.7.21 06:54

Kolik vám je, jak dlouho jste spolu, bydlíte spolu?
Jako nechápu v čem vidíš problém? My se známe 20 let, ve vztahu 8 let, bydlíme 3,5 roku a ano, stále chceme být spolu co nejvíc. Kolikrát se mu ani nechce do práce, dovolené by mohlo být víc, týdenní služebka je peklo, stýská se nám a když není druhý v noci v posteli, špatně se spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62386
21.7.21 07:00

Normální to je- ale pozor na závislost. Nezapomínej při tom na sebe, svoje koníčky, své kamarádky.😊 Raději ti nebudu psát o svém prvním vztahu, napíšu jen že vím, o čem mluvím. Ale každý vztah je jiný, člověk se dobou a zkušeností mění. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
21.7.21 08:27

Vždyť je to krásné, být spolu takhle rádi, co hledáš za problém? Pamatuju, že v prvních dvou letech randění s teď už mým manželem mě bolel i jediný den, kdy jsme spolu nemohli být. Nenapadlo by mě, že je to špatně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9602
21.7.21 08:33
@mrav píše:
Normální to je- ale pozor na závislost. Nezapomínej při tom na sebe, svoje koníčky, své kamarádky.😊 Raději ti nebudu psát o svém prvním vztahu, napíšu jen že vím, o čem mluvím. Ale každý vztah je jiný, člověk se dobou a zkušeností mění. :pankac:

Souhlas, na kamarády by člověk kašlat neměl, protože partner odejde, u tebe navíc tragicky a předčasně, ale přátelé zůstanou… :hug: Jojo a naprosto vím o čem mluvíš, bývalý jakmile měl náhodou zrovna na mě čas, všechno jsem zrušila, všichni šli stranou a stejně se na mě nakonec vykašlal, pak už jsem si sólo čas s kamarádkama resp. partou vzít nenechala a i manžel má svou partu, jezdili jsme i společně, občas i výlety s dětma… teď jsem zrovna byla na víkend pryč a on s dětma u svých rodičů a bylo to opravdu osvěžující, jenže u nás už to je delší dobu o tom, že on moc o společný čas ve 2 nestojí a bylo ho od narození mladší víc než málo, takze my zas odvykli být spolu…ale tím že jsou děti na prázdninách u babičky na celý týden, tak to teď zas trochu napravujem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat