Náušnice, co zařídit, kam jít, co je třeba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 09:37
Náušnice, co zařídit, kam jít, co je třeba?

Hoj, jsem prvnicka, doktor dělá náušnice až od 7- 8 měsíce, ale vůbec nevím, jak to bude probíhat..? Doktor mi řekne ať teď jdu někam na píchnutí nebo jak? Děkuju :D

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 03.08.19 09:44

V prvé řadě si rozmysli, zda chceš nechat píchnout nebo nastřelit. Pak si zjisti, kam bys chtěla (nemusíš nutně ke svému dr., dokonce vůbec k dr., jsou místa, která se specialuzují jen na naušnice a kolikrát to dělají líp než dr., co to udělá dvakrát do měsíce). Jinak předpokládám, že pokud dr. dělá od 7.-8. měsíce, bude to dělat osobně, jinak mžeš sama z vlastního rozhodnutí kamkoliv dříve (obvykle dělají od očkování první hexou). Konkrétně nastřelení probíhá tak, že ouška dezinfikují, namalují tečku, kam to bude, pak samotné nastřelení (zlomek sekundy) a domů, záležitost do pěti minut vč. výběru naušnic.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 100 inzerátů 03.08.19 10:07
@Anonymní píše:
Hoj, jsem prvnicka, doktor dělá náušnice až od 7- 8 měsíce, ale vůbec nevím, jak to bude probíhat..? Doktor mi řekne ať teď jdu někam na píchnutí nebo jak? Děkuju :D

no mě doktorka říkala od půl roku kvůli očkování, ale naše to ani nedělá, takže jsem si našla, kde nastřelují a mají s tím zkušenosti… najdeš kdekoliv na netu, já našla odkaz tady v jedné diskuzi a jsem spokojená, my jsme u druhé dcery dělali až v 10 měsících a to už je hraniční, zejména když máš akční dítě co neposedí, pokud máš klidase věřím, že to jde i v roce a půl

nastřelení nebolí, je to rychlovka, nejdéle trvá předkreslit dírky fixou ;)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 03.08.19 10:22

Doporucuju nastrelit. Moje osobni zkusenost, ze to boli 1000× min. Spis se leknes zvuku nez bolesti. Jinak dite jde ve 4m a nikdo se nad nejakym ockovanim nepozastavoval :nevim:

Amaly8
Kecalka 272 příspěvků 03.08.19 10:57

Je možnost nastřelení nebo píchnutí. Naše dětská doktorka je píchá, tak jsme je nechali propíchnout. A také jsme chtěli klasické náušničky, visací na zapínání a ne pecky, tak jsme volili propíchnutí. Byla jsem vykázána na chodbu a u píchání byla doktorka a sestřička. Malá vše zvládá skvěle, takže nedošlo ani na žádné hysterické plakání. Pokud bychom chtěli nastřelit tak nám doktorka poradila kam jít. Ve vedlejším městě to dělají dva doktoři. Takže bych se pozeptala svého doktora, jestli by někoho neporadil. Ouška jsme píchali tuším někdy kolem čtrvtého měsíce, po určitém očkování.

Kresatkovi
Povídálka 24 příspěvků 03.08.19 11:25

Naše doktorka nastřeluje. Malé bylo asi 4 měsíce a bylo to v pohodě. Trvalo to všechno asi minutu, žádná krev netekla a mala brečela jen chviličku. :mavam:

nabab
Kecalka 292 příspěvků 04.08.19 11:06

Já byla s malou na 4,5m na nastřelení. A bylo to úplně v pohodě, bez scény, dělali to na ušním, našla jsem si to přes google. Důležité je, aby mimčo mělo za sebou aspoň první dávku hexy. :)

Váš příspěvek
Reklama