Náušnice z lékařského plastu

20
16.7.13 12:36

Náušnice z lékařského plastu

Mám dotaz ohledně náušnic z lékařského plastu. Hnisají mi uši a nemůžu mít žádné náušnice. Už jsem vyzkoušela všechno možné, ale vždycky musím náušnice nakonec sundat. Nosí některá z vás náušnice z lékařského plastu? Pomůže mi to? Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
16.7.13 12:41

@Zanucka vyzkoušej. osobní zkušnost, nepomohlo - napíchnutý nerv v uchu, pryč muselo vše vč obočí, nosu, rtů a pod, a je upa jedno, za jakého materiálu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
16.7.13 12:50

Jak dlouho máš tenhle problém?
Já to měla několik let, a pak najednou buch, už můžu mít zase v uších „kdejakej bordel“.
Ale lékařský plast - to mi nic neříká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
16.7.13 12:52

@Mar__tanka1983 Asi pět let. Dřív jsem mohla mít jen zlato, ale teď už nepomáhá ani to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
16.7.13 12:56

@Zanucka možná by pomohlo dát tělu na chvíli klid. Já takhle byla bez ničeho možná tři čtyři roky…pak jsem zkusila prachobyčejné stříbro (takové to zčernalé) a světe div se, pohoda. Teď už můžu mít v uších i plasťáky od vietnamců.
A to jsem to taky měla postupně, napřed sem mohla mít všechno, pak jen zlato, pak už vůbec nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7601
16.7.13 13:19

Tak zlato, stříbro je alergen - lepší začínat s ocelí, titanem..
Já měla bioplast v bradavce a letělo to pryč, vůbec se to nehojilo. Na druhý pokus klasický titan a paráda, hned zahojeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
773
21.1.14 11:53

Ahoj, mám dotaz taky k plastovým náušnicím, snad má někdo zkušenost..

Dcera má cca měsíc plastové kytičky a všimla jsem si, že jednu náušnici má trochu ohnutou/vykřivenou a z obou stran má nějakou usazeninu, možná je to zaschlý hnis, vůbec netuším:-( nic z toho neteče, má to tam už pár dnů. Nevím, jestli to odstranit něčím speciálním nebo raději nesahat a jít k doktorce? Nastřelovala NEdoktorka a teď mě to trochu mrzí.. dcera si na ucho nedá vůbec šáhnout, ne že by ji bolelo, prostě se na ni nesmí šahat:-) Nevíte co s tím?
A druhý dotaz - chtěli jsme nechat kdyžtak dýl než těch doporučovaných 4-6týdnů, ale teď teda nevím jestli raději nesundat úplně, příp. jak na to, prý to nejde moc dobře..
Zatím si teda nedokážu ani představit, že jí budu dávat tu usazeninu pryč, natož abych měnila náušnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
21.1.14 12:29

@kittysha mohla si za tu náušnici zatahat a poranit se. Já to myla tampónkem namočeným v lihu. Jinak se sundáváním neporadím, taky jsme je nechali déle. Nakonec jedna upadla sama a druhou se nám nepodařilo sundat, takže jsme jí stříhali. No byla to dost hororová operace. :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3797
21.1.14 12:50

Malá to měla stejné, sundali jsme to v pohodě, šlo to docela lehce. Přidržíš přední dílek a šroubek vzadu povytáhneš. Usazeninu poté odpadla sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
773
21.1.14 15:42

@cverunka takže jste sundali hned jak jste přišli na tu usazeninu nebo to tam nechat? a jak dlouho jste je měli než jste vyměnili? a jaké jste pak dali?
omlouvám se za tolik dotazů:-)

Já mám ještě náušničky po mě, zlaté, a paní nám říkala, že ty dnešní zlaté bývají tenčí (šetří se:-), takže jak jsou ty plastové taky tlustší, tak bych tam ty moje zlaté dala teď líp. Jenže jsou „klimbací“ a já se obávám, že by si za ně tahala.

Tak mám teď prekérku: nechat ještě ty plastové i s tím hnisem nebo co to je, dát ty moje zlaté tlustší klimbací nebo raději nějaké pecičky.. ovšem pokud bych se rozhodla dát ty moje až později, tak budu mít asi problém to nacpat do už zmenšené dírky..

@Fíková no paní nám říkala ničím nečistit, nekroutit, vlastně nesahat.. ale pokud je necháme, tak jí to asi budu muset něčím odstranit. Pokud mi to teda dovolí:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
773
21.1.14 15:44

Jinak dali jsme červené plastové kytičky, moc se nám líbí a nebylo to ani moc levné, tak kdyby to šlo, asi bych ještě nechala:-) škoda, že nejdou sundat a nandat zpátky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3797
22.1.14 12:06

@kittysha Nijak jsme to nečistili, jinak to šlo i odloupnout opatrně. Měnili jsme jí to asi po 2 měsících a dali jsme zlato.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3797
22.1.14 12:08

@kittysha Jo ještě k otázce - měla to nějakou dobu i s tou usazeninou, nesundávali jsme to kvůli tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
22.1.14 12:13

Já už bych tedy sundala a dala jiné. Ale rozumím ti, malá je měla těch 6 týdnů asi, pak jsme je sundali - neměli jsme problém s usazeninou nebo tak, nechala jsem si je schované. Sundat šly krásně, to se nemusíš bát. Já sem tenkrát chtěla, aby už na Vánoce měla ty motýlkové, co jsme jí vybrali. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.17 13:10

Na jedno použití?

My nedávno nastrelili taky lékařský plast ale já myslím, že jsou na vícero použití ne? Alespoň já si je zkoušela na ucho, protože jsem je kupovala i starší dcerce a normálně jsem je pak sundala a nasadila dcerce. Dokonce jsem ji je nedávno taky sundávala abych zkontrolovala, jestli ji pod tím ouško nehnisa a zase nasadila zpět.

Mám dotaz, nevíte náhodou čím z těch náušnic sundám ten fix, kterým se kreslila dírka? Dostal se nám ten fix do škvírky mezi lístky a nemůžu to sundat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama