Naušničky po první hexavakcíně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesiah
Kecalka 317 příspěvků 16.03.18 07:18
Naušničky po první hexavakcíně?

Ahoj,

před 14dny jsme byli na 1.davce očkováni Hexy, malá bude mít 3 měsíce. Můžeme nausnicky nastrelit už teď nebo se čeká ještě na druhou dávku?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 16.03.18 07:20

@mesiah stačí jedna dávka, takže můžete

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 16.03.18 07:21

Jak pise @martina.se, muzete. My jsme taky nastrelovali ve 3m,14dni po prvni hexe, uplna pohoda:)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1981 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 07:25

My jsme sli az po druhe davce, ale muzes uz ted. Nas se teda ale pani, co u nas nastreluje, vubec na ockovani ani neptala :nevim:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 16.03.18 07:33

Muzes, taky jsme nastrelovali po prvni :palec:

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 07:34

@mesiah take jsme dali náušnice měsíc po první dávce hexy.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 16.03.18 07:35

Očkovací průkaz při nastřelování naušnic po tobě nikdo nechce, můžeš jít kdy chceš..( některé nemocnice nastřelují už v porodnici )

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 16.03.18 07:36

@smurfka a někdo vyžaduje očkování.. ono je to o dotazu na konkrétního člověka, co to bude dělat :think:

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 16.03.18 08:24

Ja davala nausnicky ve 4m a prvni ockovani hexy v 11m ;)

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 16.03.18 09:05

Musíš se zeptat, tam, kde budeš chtít nastřelovat. Můžou se na to dívat jinak. Naše doktorka nastřeluje, ale chce 3 hexy. Mě to nevadilo, první dcera je měla v půlroce, další dvě skoro v roce. Moc tady tu honbu za náušnicemi nechápu, ale na to se neptáš.
Známá od stejné doktorky taky strašně spěchala a šla s malou po prvním očkování na ORL, bylo to takový divný obejití té doktorky :think:

Mgree
Kecalka 441 příspěvků 16.03.18 09:16

My jsme nechávali propíchnout ouška už v porodnici, v den propuštění. Očkování neměla a bylo to v pohodě, jinak po prvním očkování stačí.

Mgree
Kecalka 441 příspěvků 16.03.18 09:18

A já si myslím, že je lepší jehlou, jak nastřelením skrz hojení. Když jsem si nechávala já nastřelit další dírky, tak mně to vždycky hnisalo, i když zase u tříměsíční bych se už bála, aby vydržela.

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 16.03.18 09:22

@mesiah Ahoj, náušnice s očkováním nesouvisí, takže klidně do toho ;)

rerere
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 16.03.18 10:16

Vůbec nemusí být očkovaná, vůbec to s tím nesouvisí. A ona malá potřebuje ve 3 měsících naušnice? Ona je chce? Nerýpu, ale nemělo by se to nechat na těch holkách, až je budou chtít?

vjerunqa
Závislačka 3141 příspěvků 16.03.18 10:46
@rerere píše:
Vůbec nemusí být očkovaná, vůbec to s tím nesouvisí. A ona malá potřebuje ve 3 měsících naušnice? Ona je chce? Nerýpu, ale nemělo by se to nechat na těch holkách, až je budou chtít?
:palec:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >