Reklama

Navadí ohřátí příkrmu v mikrovlnce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 75 příspěvků 29.08.18 06:07
Navadí ohřátí příkrmu v mikrovlnce?

Asi hloupý dotaz, ale neškodí ohřát příkrm v mikrovlnce? Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10642 příspěvků 29.08.18 06:12

Neskodi, pokud nejsi paranoidni :lol: Ale chce to opatrnost, poradne zamichat a nechat chvili postat, mikrovlnka ohriva nerovnomene, muze to mit horke „kapsy?“nebo jak to nazvat.

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 29.08.18 06:48

Žádné jídlo by se v mikrovlnce ohřívat nemělo, natož dětské, ztrácí se tím živiny, něco si o tom přečti, už je toho na netu hodně na tohle téma. Na youtubu jsou i nějaký pokusy. Taky se mi tomu nechtělo věřit, ale potvrdil mi to i známý, který se v tomto oboru pohybuje, tak jsem ji přestala používat.

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 29.08.18 06:58

To zalezi na kazdem ;) ja ohrivala a ohrivam normálně

Kelliee
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 29.08.18 07:03

Ohřívám běžně. Sice jen na střední grády, asi 3× přeruším a zamíchám, ale ohřívám pouze v mikrovlnce. V mém okolí snad všechny a žádná to neřeší :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 29.08.18 07:09

já dělala v mikrovlnce i UM..takže s tím problém nemám ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 29.08.18 07:25

Můžeš, jen to chce fakt míchat jak radi výše

warita
Echt Kelišová 7754 příspěvků 29.08.18 07:26

Prikrmy v mikrovlnce ohrivam a to jsem jinak dost orientovana na zdravou vyzivu. Ze mikrovlnka nici ziviny, tomu neverim. Pro mne je to ze stejneho supliku jako „ockovani je spatne“, proste mytus, ktery se drzi zuby nehty.

UM delam tak, ze ohreju nejdriv jenom vodu a teprve pak pridavam mleko.

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 29.08.18 07:42

Přečti si toto a to je jeden z mnoha článků na toto téma:

https://navodynapady.cz/…tat-i-zivot/

xammy
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 29.08.18 07:53

Ohrivala jsem tak i MM a ohrivaly ho tak i sestricky v Motole, i pro nedonosence po operacich. Ja cetla, ze jidlo ztraci ziviny jakymkoliv ohrevem, tutiz i na sporaku ;)

Uživatel je onlineElenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 29.08.18 08:04
@LennyL1 píše:
Přečti si toto a to je jeden z mnoha článků na toto téma:https://navodynapady.cz/…tat-i-zivot/

Jasně, píšou to na nějaké podezřelé stránce na internetu a proto to musí být pravda. :roll:
:zed: :zed: :zed:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 29.08.18 08:15

@LennyL1 to fakt tuhle webovku považuješ za spolehlivý zdroj informací? Takhle pak vzniká davové šílenství :mrgreen:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 29.08.18 08:21

@Aduš8 tak nějak :lol:

chs.jasmin
Kelišová 7447 příspěvků 29.08.18 08:23
@xammy píše:
Ohrivala jsem tak i MM a ohrivaly ho tak i sestricky v Motole, i pro nedonosence po operacich. Ja cetla, ze jidlo ztraci ziviny jakymkoliv ohrevem, tutiz i na sporaku ;)

Oni to tak ohřívají, protože je to rychlé, kdyby měly co 10minut pro každého individuálně ohřívat nad plamenem, tak by rovnou na tom oddělení mohli zaměstnat kuchařku, která by výhradně dělala tuto práci. :nevim:

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 29.08.18 08:25

Ohřívám v mikrovlnce a dcera je vyživená až dost. Záleží, jak moc věříš hysterickým výlevům, co všechno škodí a zahubí tvoje dítě. Mikrovlnka, očkování, wifi.. Taky se s tím můžeš crcat ve vodní lázni nebo jak se to má ohřívat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >