Návaly během menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hranolka97
Nováček 2 příspěvky 27.08.19 22:11
Návaly během menstruace

Ahoj, je mi 22 let. Poslední dobou, už to bude 2 roky, mám vždy pouze během menstruace návaly horka. Tyto návaly mám nepravidelně ráno, večer, v noci nebo i během dne. Někdy i několikrát za den. V klidu sedím a zničeno nic mě polije neskutečné teplo, celá se zpotím nejvíce čelo. Kolikrát i cejtím jak mi z čela teče pot. Toto trvá pár minut a potom mi je hned zase chladno. Když během tohoto procesu vstanu, zamotá se mi hlava a musím si sednout. Myslela jsem si, že je to způsobeno antikoncepcí, ale tu už skoro rok neberu a návaly mám stále. Můj gynekolog neví co by to mohlo být :zed:. Nesetkal se s tím někdo z vás? Děkuji :)

Reakce:
Julinka 18
Kecalka 425 příspěvků 27.08.19 22:37

@hranolka97 Tyhle stavy mam taky, navaly horka a zimy…nikdy jsem nepremyslela nad nad tim, jestli to je nebo nebo normalni..jsem.rok po porodu a je to 100 x horsi, je mi porad hrozne vedro, v noci se hrozne potim a kdyz dostanu MS, zensky v prechodu jsou na tom lépe…miluju leto, ale letos jsem z tech veder fakt nestastna…hrozne se potim

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 27.08.19 22:59

Já tedy nemám přímo návaly horka, ale stává se mi někdy, že mám pocit horečky nebo zvýšené teploty, jdu se změřit, ale teploměr ukáže maximálně 37 stupnů, přitom mi přijde, že fakt mám horečku…většinou to přejde třeba za hodinu, ale někdy si fakt beru paralen nebo ibalgin a jdu se zakutat do peřin a všimla jsem si, že se mi to stává třeba v půlce cyklu nebo pár dnů před MS…doktorka mi řekla, že to může být ze stresu, únavy a vyčerpání organismu, takže to tak beru často, ale nevím, v tvém případě to možná bude z něčeho jiného :nevim:

Marti.eM
Stálice 72 příspěvků 27.08.19 23:55

Taky mívám návaly horka a pocit zvýšené teploty/horečky a teploměr ukazuje buď 37 jak zmiňovala @Malaika1234 nebo naopak kolem 35,5 :nevim: :lol:
Myslím si, že je to prostě těmi hormony, které si dělají co dělají a tělo na to reaguje:)

Karleon
Kelišová 5842 příspěvků 28.08.19 00:00

Taky to tak mám a nikdy jsem se nad tím nepozastavovala.

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 28.08.19 00:22

@Marti.eM jo, přesně, zrovna tak 2 měsíce zpátky úplně pocit horečky, bolest hlavy, tak řeknu mamce, že mám asi horečku, změří teplotu a tam 35,9… :nevim: :zed: a mamka jen - no tak to asi horečku nemáš, ne? :lol: ale může to být hormony, nebo u mě se to někdy objeví i fakt při delším stresu nebo vyčerpání…

Váš příspěvek
Reklama