Návaly tepla a zimy

Anonymní
22.8.21 20:29

Návaly tepla a zimy

Ahoj, třeba mě někdo poradí…jsem od porodu 4 měsíce… předtím jsem měla velký stresy, stresy myšleno opravdu stresy, ne žádný hovadiny. Nekojim, malej je na umělé od začátku, neměla jsem dostatek mléka. Hormony mám vyšetřeny, štítnou žlázu taky, krev taky, vše v normě… přesto mě trápí neustále se vracející návaly tepla po těle, někdy se v noci vzbudím zpocena, to teplo mě potkává prakticky pořád nečekaně v autě, v obchodě, přes den, ráno jak se vzbudím prostě kdykoliv…pak mám třeba několik dní klid…a pak to přijde znovu…do toho když si lehnu začne mě být zima… takový chlad nohou a různě po těle objevující se mrazení na různých částech těla. Uz jsem z toho zoufalá, cyklus mi naběhl už 5 týden od porodu…měla jsem píchnutý epidurál, po něm mi ochrnula noha na den…už vážně nevím z čeho to může být, vše odstartoval porod… :,( ještě jsem si píchala inzulín, minimalni množství jen 6 jednotek večer, měla jsem těhotenskou cukrovku, cukr mám už v pořádku. Poradí někdo, napadá někoho něco, zažil někdo? děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
906
22.8.21 21:40

Já to měla trochu jinak, ale taky po porodu já měla císaře, to jsem měla časté návaly, horko pak hned zima a třes :think: postupem se to celkem srovnalo, ale začla jsme brát hořčík. Jinak jsem taky měla těhotenskou cukrovku. Je fakt, že občas to ještě z ničeho nic přijde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 21:44
@tajnaorient píše:
Já to měla trochu jinak, ale taky po porodu já měla císaře, to jsem měla časté návaly, horko pak hned zima a třes :think: postupem se to celkem srovnalo, ale začla jsme brát hořčík. Jinak jsem taky měla těhotenskou cukrovku. Je fakt, že občas to ještě z ničeho nic přijde :think:

Díky za tip zkusím to…já měla oba porody vyvolávaný tabletou…jinak bych asi samovolně neporodila… přijde mi jakoby se mě tím cosi zvláštního spustilo… strašně mě to kazí dny..a po jaké době tě to pustilo?

• Citovat
  • Nahlásit
906
22.8.21 21:49
@Anonymní píše:
Díky za tip zkusím to…já měla oba porody vyvolávaný tabletou…jinak bych asi samovolně neporodila… přijde mi jakoby se mě tím cosi zvláštního spustilo… strašně mě to kazí dny..a po jaké době tě to pustilo?

Mi hned po císaři, taky mám pocit, že jak mi dali ten epidural do zad :think: a ještě jsem ti všimla, že to chodí vždycky když jsem fakt málo vyspana, tak to v noci přijde :roll:,ale je pravda, že co držím přerušovaný půst, tak to skoro vymyzelo, akorát teď přes léto to flakam :roll: musím na to pořádně v září najet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat