Návaly vzteku a pláče

Anonymní
26.2.20 00:00

Navaly vzteku a place

Holky jdu si pro radu…
Trpím navaly vzteku přehnanou litosti a pláčem při hadkach s partnerem. S přítelem nám vztah teď moc neklape a hádáme se dost často. Začne to nevinně kvůli blbosti třeba a mne najednou přepne a začnu mít strašný navaly vzteku vyčítat vše říkat hnusny slova pak to přejde v lítost a plac…za par minut mi přepne a jakoby se nic nedělo jdu za nim obejmout a jakoby nic se nestalo a dal funguji tam kde jsme před hadkou skončili. Zazila jste to nejaka? Je to už na doktora a případně co by to mohlo byt za problém? Ty navaly jsou obrovské vůbec se v nich nepoznavam a za par minut jakoby nic…vše zmizí…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3705
26.2.20 00:04

Ty návaly vzteku a lítosti máš po celou dobu vztahu s přítelem? A co s expartnery (pokud jsou), také jsi měla takovýto problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
709
26.2.20 00:06

Co na to přítel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 00:10

@Amelie30 s ex ne v takové míře..hádky byly ale ne toto…se současným až v poslední době

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 00:11

@edding400 přítel je vznětlivy typ takže mi oplácí A hada se se mnou…když přestanu jdu třeba do koupelny a přijdu už zase jako vyměněna děla také ze nic

• Nahlásit
  • Citovat
26.2.20 00:12

Také občas dostanu šílený vztek. Ale vážím slova… Protože tím můžu hodně ublížit a i když se omluvím, tak to v tom druhém zůstane a může ho to hodně mrzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3705
26.2.20 00:15
@Anonymní píše:
@Amelie30 s ex ne v takové míře..hádky byly ale ne toto…se současným až v poslední době

Tak to vidím na dvě varianty. Buď tě chlap podvědomě už fakt štve, proto reaguješ tak, jak reaguješ nebo je na čase se poohlédnout po nějakém psychologovi. Tady si akorát vyleješ srdíčko, ale myslím, že v reálném životě ti to nepomůže vyřešit tvůj problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
26.2.20 00:26

Znám. Měla jsem to ve dvaceti. Pomohlo když mě manžel chytnul a držel v objetí dokud to nepřešlo i přes nadávání a já se neprobrala. Navrhni to partnerovi, psycholožka to pochválila. Postupně se to lepšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 03:01

@Leviatan Tak to ti závidím. Můj mi řekne, že jsem pča, krva nebo magor. Ten tvůj tě musel/musí mít vážně rád.

• Nahlásit
  • Citovat
3737
26.2.20 03:06
@Anonymní píše:
@Leviatan Tak to ti závidím. Můj mi řekne, že jsem pča, krva nebo magor. Ten tvůj tě musel/musí mít vážně rád.

To ano. Ale taky pak byla „veselá“ období, jako všude. Jinak my si sprosté nenadavali. Jen jsem měla záchvat vzteku než se mi rozsvítilo že jde o blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 08:50

@Leviatan tak to jsi měla opravdu štěstí na chlapa :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
26.2.20 09:02

Kdyz se neumís ovládat… ono se taky asi nudís nemás co delat nemás beztak zadné zájmy koníčky tak resis kraviny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
26.2.20 09:16

@Kopretina96 to ano :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
26.2.20 11:07
@Anonymní píše:
Holky jdu si pro radu…
Trpím navaly vzteku přehnanou litosti a pláčem při hadkach s partnerem. S přítelem nám vztah teď moc neklape a hádáme se dost často. Začne to nevinně kvůli blbosti třeba a mne najednou přepne a začnu mít strašný navaly vzteku vyčítat vše říkat hnusny slova pak to přejde v lítost a plac…za par minut mi přepne a jakoby se nic nedělo jdu za nim obejmout a jakoby nic se nestalo a dal funguji tam kde jsme před hadkou skončili. Zazila jste to nejaka? Je to už na doktora a případně co by to mohlo byt za problém? Ty navaly jsou obrovské vůbec se v nich nepoznavam a za par minut jakoby nic…vše zmizí…

Najdi si psychologa :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama