Navazání na rodičák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 19:32
Navazani na rodicak

Ahoj, mohly byste mi holky poradit s rodicakem? Když mám ted nastaveny rodicak do tři let věku ditete, a v červnu se mi narodí druhe ( to bude starší 2,5roku) tak půjdu rovnou na rodicak s mladsim? Smlouva mi vypršela tudíž počítám, že na mateřskou Mít nárok nebudu. Da se dobrat rodicak na starší a pote teprve zažádat na mladší, nebo to automaticky zanika? Díky za odpověďi. Snad jsem to popsala dobře.
Prosím anonym. Ještě to nikdo neví

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 14.10.18 19:34

Zaniká, navyš si to tak, abys vybrala co nejvíce ;)

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 14.10.18 19:34

Pokud vím, na starší automaticky končí a začíná běžet nový na mladší dítko :)

Příspěvek upraven 14.10.18 v 19:35

1mila2
Kecalka 362 příspěvků 14.10.18 19:34

V mesici kdy se narodi mladsi dostanes rodicak na mladsi a na starsi uz ne. Doporucuju navysit a dovybrat v kvetnu :kytka:

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 14.10.18 19:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mohly byste mi holky poradit s rodicakem? Když mám ted nastaveny rodicak do tři let věku ditete, a v červnu se mi narodí druhe ( to bude starší 2,5roku) tak půjdu rovnou na rodicak s mladsim? Smlouva mi vypršela tudíž počítám, že na mateřskou Mít nárok nebudu. Da se dobrat rodicak na starší a pote teprve zažádat na mladší, nebo to automaticky zanika? Díky za odpověďi. Snad jsem to popsala dobře.
Prosím anonym. Ještě to nikdo neví

Si ten rodicak na starší zkrat, ať ti to vyjde do narození mladší, ať ho stihneš vybrat budeš tím pádem do porodu brát větší částku.

alena.mo
Kecalka 174 příspěvků 14.10.18 19:39

Super, tak to budeme desne bohati :lol: :lol: :lol: tříčtvrte roku :lol: Děkuji za rady :kytka:

alena.mo
Kecalka 174 příspěvků 14.10.18 19:40

A už nejsem anonym ups :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >