Návaznost mateřské a rodičováku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 19:00
Návaznost mateřské a rodičováku

Dobrý den,
Od 23.3. jsem byla na mateřské dovolené, která měla trvat, pokud počítám dobře, do října. V listopadu jsem si žádala o rodičovský příspěvek a peníze mi za něj přišli teď v prosinci. Ale v listopadu mi nedošly žádné peníze, jelikož jsme si myslela, že to přijde zpětně v prosinci jako rodičovák a nebo že mi měli poslat ještě zbytek té mateřské v listopadu. Navíc jsem si četla, že by tyto dvě dávky měly na sebe navazovat a že se dá o rodičovský příspěvek zažádat zpětně až 3 měsíce. Takže se chci zeptat, kde se stala chyba a jestli se dá ještě nějak zažádat za ty peníze co měli přijít v listopadu.
 Děkuji

Reakce:
andelinka1
Kecalka 142 příspěvků 13.12.18 19:20

Co máte napsané v Oznámení o přiznání dávky státní sociální podpory? Já tam mám uvedeno kdy jsem žádala a odkdy jsem žádala. Jestli tam máte od října, tak se asi informovat na Úřadě práce.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7048 příspěvků 13.12.18 19:38

A neschvalujou to jakože dopředu? Já si žádala v srpnu a přišel taky až v září, trvá jim měsíc než to schválí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >