Návleky na boty ve škole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 10:41
Návleky na boty ve škole

Zdravím vespolek, vozím své děti do vesnické školky, která má zároveň v budově i malotřídku a jsou rádi za každou duši. Nejedná se o satelit, ale opravdu o vesnici. Tak nějak na úvod.

V poslední době tam proběhla vcelku masivní čistka, odešly obě učitelky ze školky, vyrazili starou milou paní uklízečku, všechno se tam mění a překopává, nutno říct spíš k horšímu.

A s čím přišli teď? Vesnická školka a chtějí, aby rodiče vedoucí své děti používali návleky na boty. U šaten je bedna s textilními návleky a vedle koš na prádlo na použité.
Do školky se prochází ze šaten před dlouhou chodbu, kolem tříd školy a družiny, po schodem nahoru, tam se rodiče jdoucí do školky zouvají, to respektuji, ale ty návleky nějak nemůžu kousnout.

Setkali jste se s takovou věcí někdy?
Chápu knihovnu s kobercem, chápu JIP, ale proboha školní budova :think:

Jaký na to máte názor?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 14.03.19 10:45

Chápu, u nás ve školce se přezouvat nemusíme a když jsem v zimě viděla, jak podlaha před třídou vypadá a později si tam děti hrají (mají tam klouzačku a velký bazén s míčky, odrážedla atd…), tak se vedení divím, že něco takového nezavedou taky. Chudáci učitelky to tam chodí průběžně vytírat.

Janli
Echt Kelišová 8154 příspěvků 14.03.19 10:46

A proč ne? Děti se musí přezouvat do bačkůrek, tak proč by rodiče nemohli nosit návleky. Dovedu si představit kolik se tam nanosí bordelu, stačí aby měl někdo hrubší podrážku a už se to trousí… Já bych byla spíš ráda, že tam budou mít děti čisto.

Tattiana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 10:46

Co přesně ti vadí? Dávám všude návlekům přednost před zouváním :palec:

Když jsem si chodila do školky pro oběd pro nemocného, tak jsem taky šlapala labyrintem chodeb do přízemí ke kuchyni bez bot :think: :nevim:

lucenka
Hvězda diskuse 35628 příspěvků 14.03.19 10:46

Chápu to, přijde mi to naprsoto normální, že se po škole/školce nechodí v obuvi z venku.

Luka123
Kecalka 105 příspěvků 14.03.19 10:46

My máme ve školce taky návleky. Naprosto chápu. Musím s nimi až do třídy, předat je učitelce, takže bych s botama od bláta šla chodbou kolem botníku dětí, po schodech do patra, přes umývárku dětí do třídy.Kromě místa před botníky už v dalším prostoru děti běhají v bačkorách. Takže návleky/zutí bot vyloženě chápu a podporuji. Nechci aby měly mokré punčošky při přezouvání/převlékání jen proto, že rodič si nebyl ochoten nazout na mokré/špinavé boty návleky.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 14.03.19 10:48

Ty deti tam chodi v backorach, pak jdou do druziny, kde maji treba koberec, hrajou si na zemi. Na ty zemi ma byt bordel z chodby od bot rodicu? Zbytecny, ne? Kdo to ma furt uklizet… Je divny, ze tam navleky nemeli uz davno. My ve skolce i skole navleky nosime vsichni a tohle je fakt neco, co bych neresila a nezakladala diskuzi. Co na tech navlecich je nepochopitelnyho? :lol: omg

Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 14.03.19 10:49

Na naší škole je tohle taky zavedeno. Děti se přezují v šatně. Jsme vesnická škola a kdybys viděla, co jsou schopni někteří rodiče mít na botách za humus :poblion: tuhle musela uklízečka po jednom sbírat hnůj…

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 14.03.19 10:49

Přijde mi to normální.

Anik
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 14.03.19 10:52

Když to máte takto hloupě, jakože kolem tříd, kde už děti chodí v přezůvkách, tak to chápu. U nás naštěstí je šatna, a dál hned třídy, takže tam už rodiče nejdou a děcka jdou v přezůvkách. Máme školku a školu zvlášť budovy. ve škole to je stejné.

Máte to prostě nešťastně řešené, nešlo jinak, tak je tohle opatření logické. Návleky považuju za strašnej vopruz, ale u vás je chápu.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26256 příspěvků 14.03.19 10:53
@Anonymní píše:
Zdravím vespolek, vozím své děti do vesnické školky, která má zároveň v budově i malotřídku a jsou rádi za každou duši. Nejedná se o satelit, ale opravdu o vesnici. Tak nějak na úvod.

V poslední době tam proběhla vcelku masivní čistka, odešly obě učitelky ze školky, vyrazili starou milou paní uklízečku, všechno se tam mění a překopává, nutno říct spíš k horšímu.

A s čím přišli teď? Vesnická školka a chtějí, aby rodiče vedoucí své děti používali návleky na boty. U šaten je bedna s textilními návleky a vedle koš na prádlo na použité.
Do školky se prochází ze šaten před dlouhou chodbu, kolem tříd školy a družiny, po schodem nahoru, tam se rodiče jdoucí do školky zouvají, to respektuji, ale ty návleky nějak nemůžu kousnout.

Setkali jste se s takovou věcí někdy?
Chápu knihovnu s kobercem, chápu JIP, ale proboha školní budova :think:

Jaký na to máte názor?

To se to bojíš napsat neanonymně? 8o
Ne, nepřijde mi normální courat po škole v botech.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65570 příspěvků 14.03.19 10:53

Naprosto to chapu, u nas se zouva/berou navleky hned za vchodovymi dvermi. A i deti se tam prezouvaji do backurek.
Spis nechapu, co ti na tom prijde divneho?

Alyss1
Závislačka 3063 příspěvků 4 inzeráty 14.03.19 10:56

Nechapu. U nas se deti zouvaji dole, do trid jdou v prezuvkach. Takze rodice msji navleky nebo se zouvaji. To je preci dobre ze nemaji na chodbach bahno ne?!?

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 14.03.19 11:00

U nás ve školce se zouvá před šatnou, jelikož tahám ještě mladší ratolest a chodbička nad schody je fakt malinká, tak si sama nosím takové ty jednorázové návleky. Bedna s erárními návleky návleky by byla fajn, když člověk zapomene.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 14.03.19 11:00

A je to takový problém, si ty návleky vzít? Ještě když jsou textilní, ne jednorázové, tak by mi to nijak nevadilo. :nevim: Už když jsem chodila do školky já, před více než 25 lety, tak se braly návleky v podstatě hned za vchodem do školky, nepřijde mi na tom nic zvláštního.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama