Návod na deskovou hru

215
5.8.10 18:07

návod na deskovou hru

Hezký den, mám velkou prosbu. Dnes jsem při probírání svých hraček a her (abych dceři našla svoje kostky) narazila na deskovou hru: Utíkej zající (hra pro děti předškolního věku). Stručne popsáno: 4 panely co do sebe zapadnou (jak u dostihů) s barevnými čtverci a potom spousta barevných čtverečků (kartiček) plus obrázky ředkviček a jiné zeleniny. Nicméně s maminkou si tady lámeme hlavu jak se to mohlo hrát. Proto bych Vás chtěla poprosit jestli si někdo nevzpomene, který tuto hru měl, jak se hraje? Myslím, že dceru by to bavilo, ale já mám pěknou sklerózu, takže si to nejsem schopna vůbec vybavit. Jen co vím, že jsem ji hrála s dědou, který už bohužel není. Takže není nikdo kdo by mi poradil. Díky moc za případnou pomoc. Lucka a Klárka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1456
5.8.10 19:12

Ahojky,
tak tuhle hru nedavno dovezl mamzel od babicky. Nasel ji pri vyklizeni bytu. A jsou tam i pravidla. Vydrz chvili ulozim deti a zkusim to vyfotit a poslat :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
5.8.10 19:18

Posli mi prosim maila. Tady to nejde zvetsit :wink: Obratem poslu. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zabransk
14.11.12 18:24

Návod

Dobrý večer,

mohl bych Vás požádat také o zaslání lepší fotky tohoto návodu pro hru Utíkej zajíci?

Krásný večer.
JZa.

• Citovat
  • Nahlásit
215
14.11.12 19:31

Ráda pošlu, napíšete mi mailovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
31.12.12 18:08

pravidla

Dobrý den, chtěla bych požádat o přeposlání pravidel hry Utíkej zajíci. Předem děkuji a přeju úspěšný start do roku 2013! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
14.3.13 10:39

Kolo štěstí

Dobrý den, nenašel by se někdo kdo má pravidla ke hře Kolo štěstí? Jedná se o hru také na 4 tvrdých deskách zapadajících do sebe, tím vznikne kolo z jednotlivých políček. Jsou tam šedá, modrá, zelená, žlutá a červená, každé políčko má nějakou hodnotu a před hodem kostkou se vsadí peníze a podle toho kam se posune figurka tolik se vyplácí peněz.
Pamatuji si že to je super hra u které se muselo počítat a přemýšlet, ale na konkrétní pravidla si bohužel nevzpomínám :,( Nemáte jě někdo prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
8.7.13 13:57

navod

Také bych ráda poprosila o zaslání návodu na hru. Našla ji babička ale netušíme, jak se hraje. Předem díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.10.13 08:21

Dobry den, mohla bych Vas poprosit o zaslani navodu? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lucikpucik80
23.11.13 21:31

Utikej zajici

Dobry den, prosim take moc o zaslani pravidel ke hre utikej zajici. Vyndala jsem ji pro dceru z pudy po mne a je bohuzel bez pravidel…

Predem dekuji!!!

• Citovat
  • Nahlásit
2410
16.2.14 17:15

Zdravím, našli jsme v hračkách u babičku hru a nemůžeme si vzpomenout na pravidla. Poradíte někdo?

přikládám foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14624
16.2.14 18:19

To je Loto, ne?

Koukni sem :kytka:

https://www.emimino.cz/…p-hry-57083/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.6.14 23:38

Dobrý večer, mohla bych také poprosit o návod ke hře utikej zajíci? ***@seznam.cz děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.15 09:32

utíkej zajíci

Taky prosím o zaslání návodu na hru. Děkuji Radora :)

• Citovat
  • Nahlásit
3
11.1.15 09:33

utíkej zajíci podruhé

Tady je ta mejlovka děkuji :)***

Příspěvek upraven administrátorem 11.1.2014 11:56 – kontaktní údaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...