Reklama

Návod na starý šicí stroj cresta

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bel
Závislačka 3529 příspěvků 06.09.18 11:40
navod na stary sici stroj cresta

Ztratila jsem navod na sici stroj po babicce - jmenuje se CRESTA a ma dobrych 50 let. sije dobre, ale mam potiz identifikovat patky a taky i po vyzkouseni vsech stehu neumim nastavit entl… nemate prosim nekdo kopii nebo nevite, kde by se nasel nascanovany? predem dik! :*

Reklama

Reakce:

steeve
Kelišová 6939 příspěvků 06.09.18 12:00

Cresta nebyl výrobce šicích strojů, to je jen obchodní název, nejspíše to bude nějaký model zn. Lada, dejte sem fotku, podle toho poznám o co jde a určitě návod najdu.

bel
Závislačka 3529 příspěvků 06.09.18 12:09
sici stroj CRESTA (?)

to by bylo skvele, predem moc dekuju!

Aillet
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 06.09.18 13:08

A já myslím, že to značka je. Vyráběly se tuším v Anglii.

steeve
Kelišová 6939 příspěvků 06.09.18 13:46

@bel jak jsem psal je to česká Lada 136, ale prodávala se po celém světě vždy pod jiným názvem. Návod mám, takže písněte mi na mail: autosedacky@sez­nam.cz a obratem na váš mail posílám návod.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 06.09.18 13:52
@steeve píše:
@bel jak jsem psal je to česká Lada 136, ale prodávala se po celém světě vždy pod jiným názvem. Návod mám, takže písněte mi na mail: autosedacky@sez­nam.cz a obratem na váš mail posílám návod.

Fakt že jo :potlesk:

bel
Závislačka 3529 příspěvků 06.09.18 13:57

skvele, moc dekuji. :palec: pisu email.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama