Návod na starý šicí stroj cresta

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bel
Závislačka 3553 příspěvků 06.09.18 11:40
navod na stary sici stroj cresta

Ztratila jsem navod na sici stroj po babicce - jmenuje se CRESTA a ma dobrych 50 let. sije dobre, ale mam potiz identifikovat patky a taky i po vyzkouseni vsech stehu neumim nastavit entl… nemate prosim nekdo kopii nebo nevite, kde by se nasel nascanovany? predem dik! :*

Reakce:

steeve
Kelišová 6967 příspěvků 06.09.18 12:00

Cresta nebyl výrobce šicích strojů, to je jen obchodní název, nejspíše to bude nějaký model zn. Lada, dejte sem fotku, podle toho poznám o co jde a určitě návod najdu.

bel
Závislačka 3553 příspěvků 06.09.18 12:09
sici stroj CRESTA (?)

to by bylo skvele, predem moc dekuju!

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 06.09.18 13:08

A já myslím, že to značka je. Vyráběly se tuším v Anglii.

steeve
Kelišová 6967 příspěvků 06.09.18 13:46

@bel jak jsem psal je to česká Lada 136, ale prodávala se po celém světě vždy pod jiným názvem. Návod mám, takže písněte mi na mail: autosedacky@sez­nam.cz a obratem na váš mail posílám návod.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 06.09.18 13:52
@steeve píše:
@bel jak jsem psal je to česká Lada 136, ale prodávala se po celém světě vždy pod jiným názvem. Návod mám, takže písněte mi na mail: autosedacky@sez­nam.cz a obratem na váš mail posílám návod.

Fakt že jo :potlesk:

bel
Závislačka 3553 příspěvků 06.09.18 13:57

skvele, moc dekuji. :palec: pisu email.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >