Návod na starý šicí stroj cresta

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bel
Závislačka 3623 příspěvků 06.09.18 11:40
navod na stary sici stroj cresta

Ztratila jsem navod na sici stroj po babicce - jmenuje se CRESTA a ma dobrych 50 let. sije dobre, ale mam potiz identifikovat patky a taky i po vyzkouseni vsech stehu neumim nastavit entl… nemate prosim nekdo kopii nebo nevite, kde by se nasel nascanovany? predem dik! :*

Reakce:
steeve
Kelišová 7005 příspěvků 06.09.18 12:00

Cresta nebyl výrobce šicích strojů, to je jen obchodní název, nejspíše to bude nějaký model zn. Lada, dejte sem fotku, podle toho poznám o co jde a určitě návod najdu.

bel
Závislačka 3623 příspěvků 06.09.18 12:09
sici stroj CRESTA (?)

to by bylo skvele, predem moc dekuju!

Aillet
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 06.09.18 13:08

A já myslím, že to značka je. Vyráběly se tuším v Anglii.

steeve
Kelišová 7005 příspěvků 06.09.18 13:46

@bel jak jsem psal je to česká Lada 136, ale prodávala se po celém světě vždy pod jiným názvem. Návod mám, takže písněte mi na mail: autosedacky@sez­nam.cz a obratem na váš mail posílám návod.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 06.09.18 13:52
@steeve píše:
@bel jak jsem psal je to česká Lada 136, ale prodávala se po celém světě vždy pod jiným názvem. Návod mám, takže písněte mi na mail: autosedacky@sez­nam.cz a obratem na váš mail posílám návod.

Fakt že jo :potlesk:

bel
Závislačka 3623 příspěvků 06.09.18 13:57

skvele, moc dekuji. :palec: pisu email.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

První fotka po prohlášení za mrtvého: Karel Gott jede na výlet a vypadá skvěle!

Karel Gott nejenže není v péči lékařů, jak se o něm tvrdilo, ani není po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >