Návrat 1. a 2. třídy do škol - názory

23
12.11.20 21:08

návrat 1. a 2. třídy do škol - názory

Dobrý den, ráda bych znala Vaše názory na návrat prvňáčků a druháků do škol příští týden. Jsem z toho nějaká rozpolcená, vůbec se mi nelíbí, že by měly děti mít celou dobu roušky a zdá se mi to, vzhledem k počtu nakažených v těchto dnech, předčasné. Přemýšlím, zda by nebylo lepší kdybychom děti nechali nějakým způsobem doma, aby nenakazila zbytek rodiny. Ale nevím, jak by to bylo technicky možné…Stačilo by to možná po novém roce :-)
Děkuji a všem přeji pevné zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21302
12.11.20 21:18

Mam deti vetsi a nemuzu se dockat, az zacnou zase chodit do skoly. Zvlast mladsi dceri by to vyrazne prospelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11387
12.11.20 21:19

Myslím si totéž, jsem ráda, že mám třeťáka a doufám, že je do školy jen tak nepoženou. Gymplačka ta nechce vůbec, té to takto maximálně vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56934
12.11.20 21:19

Už tu taková diskuse je…koukni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
12.11.20 21:20

Už měli jít do školy dávno a všichni, nejen prvňáčci, doma se nic moc nenaučí, nudí se.Ve škole jim bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5487
12.11.20 21:21

Já si myslím, že dobře, že jdou do školy, už toho bylo letos dost.. Děti mají s rouškama menší problém než dospělí, však oni to zvládnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7021
12.11.20 21:22

Stejně si myslím, že udělají nějakou takovou formu jak na jaro, něco jako kdo chce,.. protože než toto schválili, tak hodně lidi nadávalo,, že se děti nic nenaučí, a ted zzase docela dost lidi nadává, že je nepošle, atd.. :nevim:
Kdo nebude chodit, učitelé zadají ukoly, ostaní kdo třeba potebují do práce tak děti půjdou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28360
12.11.20 21:23

@kucabka
Děti do škol patří. Chybí jim kolektiv a osobní setkání s paní učitelkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
12.11.20 21:24

Můj třeťák už měl období, kdy nosili ve třídě roušky. Když měl spolužák pozitivní sestru a on byl v karanténě, tak deti ve škole nosily 10-14 dní roušky i ve třídě. Mám třeťáka a čtvrťáka a vidím jak ta škola chybí. Na jaře jsem je z různých důvodů nedala v květnu do školy už. Některé důvody teď nejsou, takže povalí hned jak je povolaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
12.11.20 21:33

Mam prvnaka a pokud mu bude rouska vadit ( casto bolela hlava, kdyz ji mel) tak ho necham doma.
Starsi je v prime a tomu teda online vyuka vyhovuje a do skoly se uplne nezene :mrgreen:
Starsi, nez zavrely skoly, tak casto nadaval, ze stejne ani ucitelku neslysi.
A ucit prvnaky cist v rousce je uplne mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5152
12.11.20 21:37

Rouška nerouška - doma prvňáček a už se oba nemůžeme dočkat až příští týden vyrazí. Potřebuje tu socializaci a osobní kontakt s dětmi a paní učitelkou. Denně 2,5hod s webkamerou mu to nenahradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1447
12.11.20 21:38

Měli by jít všichni a hned… nemůžou být rok dva doma. Na jaře to jiný nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.11.20 21:39

Mám to podobně. Mě nejvíc vadí roušky po celou dobu výuky. Takovou dobu v roušce nebude pro žádné dítě nic zdravého. Uvažují zda půjde i dál možnost domácího vzdělávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3222
12.11.20 21:39

Ať už jdou děti do školy. Děti do školy patří. Doma výuka není tak plnohodnotná jako ve škole. A popravdě jim to bude chybět, ta doba, kdy byly doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3222
12.11.20 21:40

Vždyť ta pandemie tady bude, to jako mají být doma rok nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama