Návrat do práce po MD - hnus

14.8.15 19:23

Návrat do práce po MD - hnus

Teď jsem na druhé MD a už se strašně těším, na návrat do zaměstnání. Jaké máte zkušenosti? Se mnou se v práci skoro nikdo nebavil, kolegyně mně špinila tak, že jsem se málem pozvracela. Sice jsem to ustála, jí posléze vyhodili pro údajnou psychickou labilitu. Byla na záskok za mne. Náš kolektiv je super drbárna, ale bohužel na Vsetínsku není práce, tak je to těžké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28762
14.8.15 19:26

Neřešila jsem to. Za mě mluví odvedená práce a ne drbárna na pracovišti.
Ještě nejaký dotaz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2280
14.8.15 19:34

Já se po 5ti letech vrátila po md do práce, v podstatě na to samé místo a jsem naprosto spokojená. Drbárna, špína je všude. Já říkám, do práce chodím pracovat a pro peníze, okolí mě nezajímá. Chci z každým vycházet ok po pracovní stránce, do mého soukromí jim nic není, kamarády si tam nehledám a jsem ok. Drby mě nezajímají, mluví za mě práce a to jak se mnou šéf spokojený. Jsem v práci spokojená na 120% neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
14.8.15 19:40

Já ze začátku byla uplně nadšená, radostně jsem chodila do práce a po roce mě to semlelo :D zase ta příšerná drbárna že mi z toho bylo zle ;) hnus hnus hnus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5102
14.8.15 19:43

@gabra11111 Mě pomáhá vůbec se do drbů nezapojovat, dělat jako že to neslyším a začít mluvit, třeba o vaření…Kolektiv 20žen. čau

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
14.8.15 19:53

@gabra11111 Já se teda po md nevracela nikdy, půl roku být doma s dítětem mi přijde hrozně málo, ale z rd jsem se vracela 2×, jednou po 3 letech, podruhé po 2 a pohoda, vždy na stejné místo. Drbárna je všude a zvlášt, když jsou samé baby. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 21:29

Tak se začni včas poohlížet po jiné práci. Já vždy měla na kolektiv štěstí a to i v práci, kde jsme byly samé ženské. Třeba v nové práci budeš spokojenější, určitě bych to zkusila a intezivně hledala. S odporem chodit do práce, to se moc dlouho vydržet nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama