Reklama

Návrat do práce po skončení RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

five5
Kecalka 179 příspěvků 06.03.17 17:40
Návrat do práce po skončení RD

Ahoj, brzy mi končí RD a budu se vracet zpět do práce. Je nutné někde tyto změny hlásit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 17:53

@five5 Ne, nikam nic nehlásíš.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.03.17 17:58

Nikam nic hlásit nemusíš.

Amellia19
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 06.03.17 18:05

@five5 a trochu z jiného soudku - jak se ti chce? já se už ed bojím, jaký to bude šok 8o

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 06.03.17 18:10

@Amellia19 je to šok jak blázen jsem strašně unavená, v práci se nesoustředím a dělám chyby

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 06.03.17 18:29

@Pipilota Citrónie Neděs mě, já už to mám taky „za pár“ a že by se mi chtělo…když už si člověk konečně za těch 5 let zvykl a vidím jen pozitiva a jistoty, tak abych mazala zpátky :lol:

five5
Kecalka 179 příspěvků 06.03.17 18:42

@Amellia19 Na jednu stranu se těším, že konečně půjdu zase mezi lidi :mrgreen: Ale na druhou se toho děsím. Bude to pěkná honička. Doma se mi líbilo, ale trochu jsem zlenivěla :mrgreen: takže jsem zvědavá jaké to bude.

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 06.03.17 19:01

@Mirka Dušínová asi to má každý jinak, já se docela trápím, je příjemné být mezi lidma, ale pracovní tempo nezvládám :oops:

five5
Kecalka 179 příspěvků 06.03.17 19:17

@Pipilota Citrónie Jak je to dlouho co jsi zpět v práci? Určitě se to časem zlepší, taky nepočítám s tím, že do toho skočím a bude vše stoprocentní. :)

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 06.03.17 19:20

@Pipilota Citrónie Já třeba nemám pocit, že nejsem mezi lidma. Chodím do školy, mám jednou tejdně brigádu, občas nějaká kamarádka a mezitím si udělám v klidu co potřebuju doma. No ta práce mi tam nějak zavazí. :mrgreen:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 06.03.17 19:30

@five5 tři měsíce, ale skoro dva jsme byli doma, protože jsme byli nemocní :roll:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 06.03.17 19:32

@Mirka Dušínová já byla doma hodně izolovaná, teď z celé práce nejvíc miluju obedove pauzy :srdce: těším se na ně i o víkendu :lol:

iiiv
Extra třída :D 10856 příspěvků 06.03.17 19:44

@five5 je dobrý se ozvat zaměstnavateli, jestli s tebou vůbec počítá :kytka:

five5
Kecalka 179 příspěvků 06.03.17 19:44

@j.a.n.i1 @Gábinkaa9 takže na zdrav. pojišťovně není třeba nic hlasit? Mám ještě živnost jako vedlejší činnost při RD a chci v tom pokračovat i při práci, nemusím tedy nic řešit? Nastoupím do práce a ve všem můžu pokračovat jako doposud?

five5
Kecalka 179 příspěvků 06.03.17 19:45

@iiiv ano počítá :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama