Návrat do práce, zrušení pracovní místo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 07.01.18 07:27
Navrat do prace,zrusene pracovni misto

Ahoj holky, mam takovy dotaz, v zari bych se mela vracet do prace po 6 letech(mam 2 deti),pokud dceru vezmou do skolky. v paten mi volal zamestnavatel, ze bY se chtel sejit a vyresit co a jak, ja jedina jsu tam na dobu neurcitou, bude urcite chtit ukoncit prac. pomer, uz jednou takto volal a chtel to ukoncovat, ze maji zbytecne praci s evidenci, uz ted mam obavy, co zase vymysli, slysela jsem, ze me pracivni misto je zrusene, tak nevim, jak postupovat, abych si zbytecne nejak neuskodila, popravde se tam vracet nechci, je to dojizdeni dlouhe, kvuli detem si musim najit praci blize, a chtela bych na zkraceny uvazek, ale zase, kdyz je me misto zrusene, nemela bych dostat odstupne? Prosim, jak postupovat? dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hapovab
Kecalka 442 příspěvků 07.01.18 08:18

Pridam se, take me to zajima.

carsa
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 07.01.18 08:47

To je jednoduché, buďto budeš hrát o odstupné, tvrdit, že se chceš vrátit, ale pak je možné, že ti zaměstnavatel řekne OK, a ty tam budeš muset dojíždět, nebo to místo fakt nemá, dá ti výpověď z org. důvodů + odstupné. Nebo to nebudeš riskovat, přiznáš, že tam stejně dělat nechceš, podepíšete dohodu a skončíš bez odstupného.

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 07.01.18 10:35

@carsa a ještě určitě ted bude chtít, ještě když jsem doma na rodičovské dovolené, abych ukončila pracovní poměr, jak to jednou již chtěl udělat, aby nemusel mít práci s evidencí prý, kdybych to ukončila dohodou(což se mi teda moc nechce), tak hraje nějakou roli to, že bych tam skončila již ted a ne, až v září, kdy mi končí rodičovská dovolená? děkuji

carsa
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 07.01.18 10:56

@kasandra7 Dohodou můžeš skončit kdykoliv. Jde o to, jaké máš nervy. Ale pokud je zam. takový vykuk, já bych to třeba riskla a tvrdila, že se vrátit chci, trvala na tom, třeba pohrozila ÚP a to odstupné si vybojovala. Ale jak už jsem psala, riziko je, že on na to kývne, práci ti dá a pak budeš muset dojíždět.

Lendeš
Kelišová 5596 příspěvků 07.01.18 11:01

@kasandra7 Pokud bylo místo zrušené, měl by ti dát po skončení RD výpověď z organizačních důvodů s tříměsíčním odstupným + 100 % náhradou mzdy po dobu dvouměsíční výpovědní doby. Nebo se spolu můžete dohodnout a pracovní poměr ukončit dohodou k určitému datu, např. ke konci RD, ale i dřív. V dohodě by taky mělo být uvedeno, že je to z organizačních důvodů a taky ti náleží tříměsíční odstupné. Můžete se ale spolu dohodnout i na vyšším odstupném, protože v případě, že se nedohodnete ale dostaneš výpověď, tak ti těch platů zaměstnavatel zaplatí 5-6. Samozřejmě se ale může stát, že když zjistí, že by ti měl dát 5-6 platů, tak tam to místo najednou bude, takže záleží, jestli opravdu došlo k organizačním změnám ve společnosti a místo je fakt zrušené.

Pokud po skončení pracovního poměru nenastoupíš hned do nové práce (nebo ještě před skončením), musíš vyřešit zdravotní pojištění - buď nahlásit, že pobíráš ještě RP, nebo se přihlásit na pracák, nebo na ZP jako osoba pečující, nebo si zdravotní zaplatit sama.

A způsob skončení PP může mít vlit taky na podporu v nezaměstnanosti. Pokud bys šla na pracák po výpovědní době, kdy ti náležela náhrada mzdy, tak se podpora počítá z platu. Pokud bys šla po RD, kdys neměla příjem ze zaměstnání, tak by náležela jen nízká podpora, cca 4 tis. Ale podpora se stejně vyplácí až po době, za kterou máš odstupné, tak je otázka, jestli je to pro tebe podstatný bod.

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 08.01.18 11:18

@Lendeš jejda, moc děkuji za tolik informaci, moc jsi mi pomohla, já budu pobírat ještě rodičovský příspěvek do roku 2019, tak jsem si to nastavila, pro případ, že by mi malou nevzali do školky, nemám tady žádné hlídání, tak raději, to mám na delší dobu, kdyby se toto stalo, pak bych nemohla zůstat uplně bez příjmu takže na pracovní úřad bych se stejně hlásit nemohla, ale jen tak pro zajímavost, co nesmí být v tom ukončení pracovního poměru uvedeno, aby ti vyplatitli podporu? myslím, že asi ukončení pracovního poměru dohodou, je to tak? no každopádně budu si stát za tím, aby mi bylo vyplaceno odstupné, už jen proto, jaký je náš šéf výkuk a nikdy nic takovýho i proplacení dovolené nedělá, já jediná si o to žádala a to bylo velké pozdvižení, co jsem si to dovolila. takže prostě dojdu do práce s ttím, že bych chtěla nastoupit, lze i na zkrácený uvazek, když bych chtěla? když přistoupí, (což stejně nepřistoupí)místo je určitě už zrušené, tak to budu řešit dál, a když ne, tak mu mám říct, že mi náleží to odstupné? sám se totiž o tom nezmíní? bude určitě chtít ukončit poměr dohodou, co mu teda přesně říct? díky moc

Lendeš
Kelišová 5596 příspěvků 08.01.18 12:02

@kasandra7 Pokud by chtěl ukončit pracovní poměr dohodou, tak na to můžeš přistoupit, ale vyjednej si dostatečné odstupné a trvej na tom, že i v té dohodě bude napsáno, že je z organizačních důvodů. Na odstupné ve výši 3 měsíčních platů máš nárok v každém případě, ať už to bude dohodou nebo dostaneš výpověď. Z hlediska té podpory tam nejde o to, jestli bude na papíře napsáno „ukončení PP dohodou z organizačních důvodů“ nebo „výpověď z organizačních důvodů“. Tam jde o to, že když jdeš na pracák po rodičovské dovolené, kdys neměla příjem ze zaměstnání, tak se ti počítá podpora jen z průměru v národním hospodářství, což se rovná cca 4 300 Kč první dva měsíce, pak se snižuje. Ale kdybys dostala výpověď a 2-3 měsíce ti zaměstnavatel vyplácel náhradu mzdy než ti uplyne výpovědní doba, tak už se ti podpora počítá z platu. Ale jak jsem psala, podpora ti stejně náleží až poté, co vyčerpáš odstupné, tak je otázka, jestli kvůli tomu odmítat dohodu a čekat na tu výpověď.

Když se nedohodnete a neukončíte to dohodou, tak pak budeš muset čekat, jestli si to náhodou nerozmyslí a to místo nenajde. Tak je otázka, jak chceš postupovat. Jinak, pokud bys tam nakonec měla nastoupit, tak samozřejmě můžeš požadovat zkrácený úvazek. Ze zákona je povinen ti vyhovět, pokud mu nebrání „vážné provozní důvody“ a to není jen tak něco. V takovém případě bys o ten zkrácený úvazek měla žádat písemně a požadovat písemnou odpověď a v případě zamítnutí žádat i specifikaci těch „vážných provozních důvodů“.

Já osobě, když bych věděla, že tam určitě nastoupit nechci a možná bych ani nemohla kvůli školky, tak bych si zkusila říct o 4měsíční odstupné, to je takový kompromis. 3měsíční je zákonně, měsíc by byl navíc a zaměstnavateli bych zdůraznila, že tak ušetří 1-2 další platy (náhrady mzdy), které by ti musel dát po dobu než uplyne výpovědní doba, když by pro tebe neměl místo. Píšu, že ušetří 1-2 platy, protože to záleží, který den v měsíci ti končí RD, jestli někdy na začátku měsíce nebo na konci. No ale to záleží na tobě, musíš si to rozmyslet. Taky se můžeš spokojit s 3měsíčním odstpuným, nebo požadovat 5měsíční nebo nepřistoupit na dohodu a chtít výpověď kvůli případné podpoře…

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 08.01.18 12:47

@Lendeš děkuji, omlouvám se, že tak otravuju a vyptávám se, ale když tam půjdu, chci být připravená, abych tam neříkala něco co není pravda. dobře, tak řeknu, že bych chtěla nastoupit, když řekne, že ne, tak ukončení dohodou s tím, že mi musí vyplatit aspoň 4 měsíční odstupné, když by na to přistoupil( tomu bych se divila, ale i zázraky se dějí, ikdyž nevím, nevím…)tk pak po skončení rodičovského příspěvku, když bych neměla najité místo, doufám, ale že budu mít, tak bych z pracovního úřadu brala tu nízkou částku? chápu to dobře? jen pokud bych nedostala odstupné, tak by se mi to počítalo z platu?

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 08.01.18 12:53

@Lendeš nebo mě ještě napadlo, aby mě nevzal a hned třeba schválně nevyhodil, aby mi to odstupné nemusel dávat

Lendeš
Kelišová 5596 příspěvků 08.01.18 13:41
@kasandra7 píše:
@Lendeš děkuji, omlouvám se, že tak otravuju a vyptávám se, ale když tam půjdu, chci být připravená, abych tam neříkala něco co není pravda. dobře, tak řeknu, že bych chtěla nastoupit, když řekne, že ne, tak ukončení dohodou s tím, že mi musí vyplatit aspoň 4 měsíční odstupné, když by na to přistoupil( tomu bych se divila, ale i zázraky se dějí, ikdyž nevím, nevím…)tk pak po skončení rodičovského příspěvku, když bych neměla najité místo, doufám, ale že budu mít, tak bych z pracovního úřadu brala tu nízkou částku? chápu to dobře? jen pokud bych nedostala odstupné, tak by se mi to počítalo z platu?

Takhle jsem to úplně nemyslela. Podporu bys mohla začít čerpat i při RP, když už bys nebyla zaměstnaná, to není podmínka, že až po skončení pobírání RP. Ale nelze to v těch měsících, za které by ti náleželo odstupné. A ano, byla by to v případě ukončení PP dohodou ta nízká částka. Aby se ti to počítalo z platu, tak tam můžeš taky normálně dostat odstupné, ale jde o to, že po dobu výpovědní doby budeš mít náhradu mzdy, ze které se ta podpora pak vypočítá a pak ti ji dají až po vyčerpání odstupného. Tzn. že v případě výpovědi: skončila by ti rodičovská dovolená, následující den by ses měla vrátit do práce, ale zaměstnavatel by neměl místo, takže by ti dal výpověď a do konce kalendářního měsíce + další dva měsíce bys pobírala náhradu mzdy pro překážky na straně zaměstnavatele. A zároveň by ti pak náleželo tříměsíční odstupné. Na ÚP by ses přihlásila hned po doběhnutí výpovědní doby, ale podporu bys dostala až po těch dalších 3 měsících, za které bys měla odstupné.

Jinač on tě může propustit jen ze zákonem stanovených důvodů a to pak ve většině případů máš nárok na to odstupné, pokud důvodem není porušování povinností.

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 08.01.18 16:18

@Lendeš moc děkuji za tolik informací, jak to vše víš? jestli se můžu zeptat? jinak mi končí rodičovská dovolená 25.9, takže ke konci měsíce, jak jsi psala, že ušetří 1-2 platy, když bych se domluvila na 4 měsíčním odstupném.

Lendeš
Kelišová 5596 příspěvků 08.01.18 17:01

@kasandra7 Zajímá mě to, tak tuhle oblast sleduju.
V tom případě ušetří 1 plat a kousek, pokud přistoupí na dohodu se 4měsíčním odstupným. Protože v případě výpovědi by ti platil náhradu mzdy do konce září + říjen a listopad + 3měsíční odstupné. Uvidíš, jestli na to přistoupí nebo co navrhne on. To tříměsíční odstupné ti každopádně náleží ze zákona.

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 08.01.18 21:35

@Lendeš moc moc dekuji, ani nevis, jak jsu rada, ze jsi mi toto vse napsala, az mi zavolaji z prace, abYch tam dojela, tak budu na ne aspon pripravena, uz ted ale mam z toho nervy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 09:16

Taky budu řešit podobný problém, ale až za 2 roky, zajímalo by mě, jak postupovat, pokud by mi šéf náhodou na návrat kývnul? Vrátit se nemůžu a ani nechci. Mohla bych dát výpověď? Nebo bych musela nastoupit na dva měsíce, než mi skončí výpovědní lhůta?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >