Návrat do zaměstnání a sleva na dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ljuba12
Povídálka 21 příspěvků 24.04.18 08:35
návrat do zaměstnání a sleva na dítě

Ahoj, potřebuji prosím poradit. Končím RD a nastupuji do práce. Chtěla bych si uplatnovat slevu na dítě, zatím ho má přítel na sebe. Potřebuji před nástupem do práce od něj čestné prohlášení, že nebude uplatňovat slevu na dítě nebo jiný formulář, který je potřeba v práci odevzdat? On musí jít za mzdovou účetní a sdělit jít tento fakt, že ano?
Musím to mít vyřešené před nástupem nebo se dá v průběhu? Chtěla bych mít slevu zohledněnou již v měsíci červnu.
Moc děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

garnier
Kecalka 141 příspěvků 24.04.18 08:43

Ted jsem to řešila. Akorát naopak. Dlouhodobě marodím. Moje ucetni mi vystavila potvrzeni, ze od dubna nebudu uplatnovat. Manzel donesl sve ucetni a rodnymi listy.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama