Návrat do zaměstnání a sleva na dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ljuba12
Povídálka 21 příspěvků 24.04.18 08:35
návrat do zaměstnání a sleva na dítě

Ahoj, potřebuji prosím poradit. Končím RD a nastupuji do práce. Chtěla bych si uplatnovat slevu na dítě, zatím ho má přítel na sebe. Potřebuji před nástupem do práce od něj čestné prohlášení, že nebude uplatňovat slevu na dítě nebo jiný formulář, který je potřeba v práci odevzdat? On musí jít za mzdovou účetní a sdělit jít tento fakt, že ano?
Musím to mít vyřešené před nástupem nebo se dá v průběhu? Chtěla bych mít slevu zohledněnou již v měsíci červnu.
Moc děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

garnier
Kecalka 127 příspěvků 24.04.18 08:43

Ted jsem to řešila. Akorát naopak. Dlouhodobě marodím. Moje ucetni mi vystavila potvrzeni, ze od dubna nebudu uplatnovat. Manzel donesl sve ucetni a rodnymi listy.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama