Návrat domů, manžel neuklidil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 21:59
Návrat domů, manžel neuklidil

Jdu se sem zase jednou vykecat. Jsem strašně naštvaná a zklamaná zároveň, tak snad mi to pomůže utřídit myšlenky.
Dneska jsem se vrátila s dětma po pěti dnech domů, manžel s námi nejel (v tom není problém). Muž v mezičase psal jak mu chybíme, že je dům prázdný. Já mu psala, že se na něj těším, že mi chybí. Jsme spolu 6 let, myslím, že máme hezké manželství, ale poslední dobou, po narození třetího dítěte (3 měsíce) to trochu drhne. Každopádně, kde je problém. Včera jsem mu psala jestli by nevyluxoval přízemí, ať se vrátíme do čistého. Odepsal mi rádobyvtipně, že to neumí 8o, což samozřejmě není pravda. Ale dobře, nevím, co tím chtěl říct, neřešila jsem to.
Dneska jsem se vrátila, unavená po čtyřhodinové cestě autem se třema dětma, mimino na konci řvalo, takže jsem toho měla tak akorát, a málem jsem padla. Doma bordel jak v tanku, samozřejmě nevysál, na zemi hlína (nosí ji kocour, občas i manžel). Kuchyň jak po výbuchu, celý barák prosycený smradem jídla, které nesnáším. Špinavý záchod, na zemi fleky, v myčce zatuchlé neumyté nádobí. Prostě bylo vidět, že absolutně nehnul prstem.
Já vím, že můj muž je bordelář, taky po něm nechci, aby to tu pigloval, ale uklidit si po sobě bordel, který sám nadělám, považuju za slušnost. Jako bonus byl naštvaný, že jsem mu neřekla, v kolik přijedeme (řekla, ale on si to nepamatuje, protože mě prostě neposlouchá). Navíc jsem mu napsala sms, že vyrážíme, a kdykoli se přece mohl zeptat.
Mám prostě pocit, že mě má úplně u zadku, že je mu jedno, jak se cítím. Moc dobře ví, jak mi vadí návrat do takového svinčíku, už jsme o tom mluvili. Nechápu, proč mi píše, jak moc mu chybím, jak si mě váží, že jsem dobrá matka našich dětí atd. A pak udělá tohle. Vždyť do takového bordelu by si nepřivedl cizího člověka, ale vlastní manželku klidně. Jako, kdybych se jela někam plážovat bez dětí, tak to beru jako takový malý naschválek :roll:, ale já se jedu se třema dětma mačkat k mámě do paneláku, umírá mi babička, tak jsme jeli za ní, chlap má pět dní šábes (když nechce, nepracuje, nemá těžkou práci, i když stres ano) a mě po návratu čeká tohle. To, že mi neuvolnil parkovací místo u baráku je jen bonus.
Nemůžu si pomoct, ale tohle všechno na mě křičí, že mu na mě vůbec nezáleží, připadám si jen jako služka, uklizečka a chůva od dětí. Hlavně, že píše, jak se mu stýská. A já koza mu ještě píšu nadržené smsky, jak mi chybí. :zed: Jsem tak strašně zklamaná. Já se na něj vážně těšila, mám ho ráda, ale tohle chování naprosto nesnesu. Přeháním to? Mám pocit, že jsem po posledním porodu asi přecitlivělá a všechno si moc beru, ale nemůžu si pomoct, takhle se přece k někomu, koho mám rád, nechová. Já po něm fakt nechci, aby leštil barák, ale aspoň abych se vrátila do základní čistoty, ve které jsem ten dům opouštěla. Podotýkám, že dobře ví, že mi návrat do bordelu doma vadí, už jsme to řešili.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4712 příspěvků 02.04.18 22:03

A uklizi bezne doma? Pises, ze uz jste tohle jendou resili, na me to pusobi, ze on proste doma neuklizi. Nebo se pletu? Umi to vubec?
Taky bych byla radne nastvana. Ten muj uklidi a jeste mi uvari trichodove menu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 02.04.18 22:03

Nechala bych mu děti otočila se na patě a řekla at mi zavolá do nejbližšího penzionu až uvede dům do stavu obyvatelného… :P
já myslím že když ti píše jak moc mu chybím, jak si mě váží, že jsem dobrá matka našich dětí tak by bylo na čase aby se tak začal chovat

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 02.04.18 22:04

Můj muž by tohle nikdy neudělal, ale já bych byla naštvaná hrozně. Hrozně mi vadí chlapi, co doma nehnou ani prstem. Ale to asi víš, že je neschopný a děláš vše ty, nepochopím, že s ním máš 3 děti..
Pokud toho není schopný, objednej před příjezdem uklízečku.

Příspěvek upraven 02.04.18 v 22:05

Šarlota4
Echt Kelišová 9522 příspěvků 02.04.18 22:04

Nevim jestli to prehanis, ale ja osobne si kvuli uklidu nehodlam kazit skvele manzelstvi :kytka:

Hroznej puberťák
Závislačka 3419 příspěvků 02.04.18 22:04

Tak to je opravdu vážné, minimálně na poslání do oběhu, ne-li dokonce dvakrát.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 02.04.18 22:06

Jinak tedy řešili už bordel po návratu? a jak to dopadlo? vynadalas mu a uklidila si to ty?

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 02.04.18 22:10
@Šarlota4 píše:
Nevim jestli to prehanis, ale ja osobne si kvuli uklidu nehodlam kazit skvele manzelstvi :kytka:

tohle co ona popisuje mi nepřijde jako běžné neuklizeno ale jako že se chlap choval celou dobu jak dobytek a počítá že to po něm někdo - ona uklidí… takhle si skvělé manželství nepředstavuju
na zemi hlína Kuchyň jak po výbuchu, celý barák prosycený smradem jídla, které nesnáším. Špinavý záchod, na zemi fleky, v myčce zatuchlé neumyté nádobí.

Lenka_Hal
Závislačka 4207 příspěvků 02.04.18 22:12

No jo, taky bych se nastvala…ale on to vi, sms, ze vyjizdime posilam prave proto, aby mel cas uvest dum o stavu obyvatelnosti :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 22:13
@pikola píše:
Můj muž by tohle nikdy neudělal, ale já bych byla naštvaná hrozně. Hrozně mi vadí chlapi, co doma nehnou ani prstem. Ale to asi víš, že je neschopný a děláš vše ty, nepochopím, že s ním máš 3 děti..
Pokud toho není schopný, objednej před příjezdem uklízečku.

Jenže on právě není neschopný. Já moc dobře vím, že uklízet umí a normálně když si řeknu, tak něco udělá a udělá to dobře.
Uklizečku takhle po návratu už jsem zvažovala, ale momentálně bohužel žádnou nemám. Spíš mi jde o princip. Dřív si to svoje jídlo vařil tak, abych to skoro nepoznala a dneska otevřený hrnec na plotně a smrad všude. :poblion:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 02.04.18 22:14

Taky by me to nastvalo. Muj chlap doma taky neuklizi, to mi nevadi. Ale neuklizi posledni dobou ani po sobe a to me prudi. Na tvem miste bych mu to klidne a vecne rekla, ze vi, ze to nemas rada a ze vymluvy typu neumim vysavat neberu. A at teda zaplati uklizecku, kdyz si te tak desne vazi. Pripadne mu to necim vratit. Na druhou stranu, jestli je to jediny jeho nesvar, tak se obrn.. Ja jsem treba dlouho klidna a dvacetkrat po nem ten talir odnesu, ale kdyz mam narocny den nebo den debil, tak bouchnu. Drzim palce :-)

zudina
Ukecaná baba ;) 2001 příspěvků 02.04.18 22:14

Chlapi vetsinou neuklizi tak se s tim smir

Šarlota4
Echt Kelišová 9522 příspěvků 02.04.18 22:16

@jdukolem jiste a ted je tu zensky pohled na bordel a muzsky. Ten se nedozvime, muj muz by popisovany bordel za 5 dni nedokazal udelat. Mluvila jsem obecne, ze ja se odmitam kvuli bordelu/uklidu rozcilovat. Ale taktez bych nesnesla pripadne frflani, ze neco neni.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 02.04.18 22:16
@zudina píše:
Chlapi vetsinou neuklizi tak se s tim smir

8o uf? v které galaxii žiješ? v mém světě se chlapi chovají normálně = když je žena 5 dní pryč tak neudělají z domu kůlničku na dříví, zvládnou si po sobě umýt wc i nádobí nečekají že to za ně žena udělá..

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 02.04.18 22:17
@jdukolem píše:
Nechala bych mu děti otočila se na patě a řekla at mi zavolá do nejbližšího penzionu až uvede dům do stavu obyvatelného:P
já myslím že když ti píše jak moc mu chybím, jak si mě váží, že jsem dobrá matka našich dětí tak by bylo na čase aby se tak začal chovat
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a upřímně, přesně tak
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama