Návrat k bývalému

Anonymní
5.2.20 11:45

Návrat k bývalému

Ahojky :mavam:,tímto příspěvkem bych chtěla požádat o nějaké vaše zkušenosti s tímto tématem nebo vaše názory na moji konkrétní situaci, kterou vám tu teď snad stručněji rozepíšu :D
S mym bývalým přítelem jsme byli spolu něco málo přes rok.Byl to náš nejdelší vztah jak můj tak jeho. Všechno bylo krásné, sem tam nějaká hádka což je snad normální v každém vztahu.Moc jsme se milovali. Bohužel poslední měsíc našeho vztahu byl dost těžký. Kvůli spoustě věcem jsme se málo vídali a pak přišla větší hádka a přítel mi řekl, že mě už nemiluje. Samozřejmě následoval rozchod a dlouhé měsíce plné trápení. Teď je to půl roku co jsme od sebe.Za tu dobu jsme se neviděli a ani si nepsali.No ale právě po půl roce jsme se poprvé viděli před týdnem na oslavě, protože máme spolecne přátele a opět se dali do řeči. Jiskřilo to mezi námi více než kdy předtím, jakoby vymizeli všechny problémy a všechno bylo zase krásné. Dokonce jsme se i políbili a řekl mi, že na mě nepřestal myslet a moc jsem mu chyběla. Další den se mi ozval a domluvili jsme se na schůzce. Opět spolu začínáme randit, na nic nespěcháme a je nám spolu zase dobře.
Jediné co si říkám tak “opravdu mě přestal milovat když mě chtěl zpátky?” Nebo jak tohle vlastně funguje? Ráda bych si přečetla vaše zkušenosti nebo nazory :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.20 11:47

Těžko soudit, buď si chtěl užít jinde a užil a nevyslo mu to a tebe má jistou a nebo si uvědomil, co ztratil.. kdo ví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2350
5.2.20 11:49

Podle mě měl jinou a neklapalo tak teď prilezl zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15681
5.2.20 11:52

Cítí příležitost, momentálně nemá do čeho píchnout, tak to zkusil na tebe. Nic velkyho v tom není. Kdybys mu tak moc chyběla, tak by se ozval, kdyby tě chtěl, tak by o tebe zabojoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22354
5.2.20 11:55

Kolik je vám let?
Taky jsem měla kdysi vztah, trval rok a půl, pro oba první, takže zkušenosti mizivé, oba jsme dělali kiksy, nakonec jsme si vždy odpustili, a pokračovali dál. Pak ale přišlo zase něco, navíc jsem potkala někoho jiného, a rozešli jsme se nadobro. Pokud si pamatuju, tak jsme se potom párkrát viděli, ale blbost, ješitnost, nebo že jsme spolu nebyli sami zapříčinili, že jsme se k sobě nevrátili. A pak taky další život.. jiní partneři.. No nakonec jsme se k sobě vrátili po víc jak 10 letech. Poučení, dospělí, pokornejsi..jsme spolu 6 let, manželé, stihli jsme i dítě. Říká se, že dvakrát do téže řeky nevstoupíš. To je pravda v tom, že člověk se mění a není už stejný. Pokud nejde o opravdu velké problémy, patologie, žárlivost, sobectví, násilí atd, nemám výhrady proti návratu. Člověk si někdy uvědomí co má, až když to ztratí. A zvlášť v mládí je člověk se vším rychle hotový, a říká věci, které tak buď nemyslí, nebo nemá dost zkušeností, aby je vyhodnotil.
Taky jsem mu kdysi řekla, že ho nemiluju. Přitom jsem ho milovala dalších x let. Jen jsem to neuměla rozkódovat a přiznat si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22354
5.2.20 11:58

Může být pravda i co píšou holky. Ale já bych to zkusila. Pomalu, na nic netlačit a uvidíte. Záleží taky proč jste se hádali. Neshody jsou normální, ale záleží jak se komunikuje a jak se řeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama