Návrat k exmanželovi - je možný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lylaa
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 12:34
Návrat k exmanželovi- je možný?

Dobrý den. Četla jsem už nějaké podobné články, ale tak nějak asi potřebuji jít více do podrobna, nebo se z toho jen tak tady vypsat- co ja vím ;) Byla jsem s přítelem 9 let (4 roky manželé). Nebyl to bezchybný vztah, dávala jsem do toho vždy myslím si o něco víc než on. Začali jsme stavět, samozřejmě si vzali hypotéku, byla jsem pak hodně pracovně vytížená (dvě zaměstnání). Jak se vše dokončilo, nastal půlrok, kdy šlo vše do kytek… Byl odtažitý, neříkal že mě miluje, bylo to celé naprd. Upřednostňoval kamarády atd…Snažila jsem se přijít na to, co se děje. Údajně nějaká krize, která přejde…Situace se vyhrotila a začala jsem ho podezřívat z nevěry. To se nějak uklidnilo, ponadávali jsme si a pak si řekli, že tomu dáme ještě šanci. No a do týdne jsem se dozvěděla od kamarádky, že má už skoro tři měsíce jinou- a to jsme nedávno plánovali naši budoucnost. Kupoval jí dárky, byl s ní i na wellnes víkendu atd a já nic nepoznala. Ani se k tomu sám nepřiznal. Zapíral ještě i poté, co jsem to na něj vybalila. Pak jsem ještě zjistila že i přes náš velký dluh si vzal půjčku mě za zády. Tak jsem se naštvala a přišla s rozvodem! On pak vše přiznal, a že se rozvádět nechce, že už přes vánoce se rozmyslel, že chce bý se mnou, že nechápe, proč to udělal. Bylo mu ji pak uz jen lito. Bylo to pro něj dobrodružství, někdo se mu v tu dobu věnoval, víc než já, která byla pořád v práci. Tak si začal dělat co chtěl, a proto se to změnilo i mezi námi doma. No ale já už ho neposlouchala a ten rozvod jsem dotáhla do konce. Byla jsem tak naštvaná, ublížil mi moc. Aby to prý zvládl, tak s ní zůstal, ať není sám. Zustala jsem s domem a hypotekou. Do toho se kolem mě motal super kluk, ve kterém jsem měla vrbu a tak nějak jsem skončila s ním ještě už před rozvodem. Byla jsem s ním asi 8 mesíců, bývalý byl taky celou dobu s ní, ale i pres to me semtam napsal nebo tak. Cele ty mesice jsem ho odstrihla, nereagovala jsem na nej, snazila se zapomenout. Pak jsem se rozesla s nynejsim pritelem, a byvaly se zacal vic zajimat, vozit me darky atd. Ze s tou, milenkou, uz byt nechce, chybim mu a to vsechno. Nasypal si popel na hlavu za vse a kdybych to tak rychle tehdy neutla, ze by se snazil a bylo by to jinak vse. S ni se ted rozchazi a veri, ze by to mezi mami mohlo fungovat- ne treba hned, ale chce to zkusit. Ze me neprestal milovat- nesmazal fotky ani nic (ja ano). Me to svym zpusobem laka, ale taky nechci zbytecne ztracet cas. Obcas se sejdeme, pomuzeme si kdyz nekdo neco potrebuje… Tak ted nevim co s tim. Mate podobnou zkusenost? Muzou se lidi zmenit? Vim ze je to pak horsi s duverou. I pres to vsechno je pro me dobrym kamaradem. Diky za vase nazory a zkusenosti ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8274 příspěvků 03.01.19 12:40

No tim dluhem za zády by mě možná naštval víc jak milenkou. Jako chlap co si vezme hypotéku, pak další půjčku, tebe nechá s dluhem… to bych domu už zpět nevzala.

Lejlinka88
Závislačka 2668 příspěvků 03.01.19 12:41

Nemám stejnou zkušenost,ale já bych do toho nešla…udělal jednou,udělá znova.neslo o flirt,ale dlouhodobý vztah. Už bych mu nikdy neverila

Lylaa
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 12:49

@Tarinka taky me spis nastvaly ty lzi nez samotna milenka:/ ale jinak byl vzdy fajn chlap, udelal pro me toho moc. Posralo se to az si nasel ji… jeste jsem zapomela zminit ze jsem byla tehdy jeho prvni holka kterou si i vzal …

Tarinka
Echt Kelišová 8274 příspěvků 03.01.19 12:52

Ale řekla bych, že někde v sobě máš, že se k němu vrátíš, co? :) maličko to z toho vyznívá

Jedna babička
Závislačka 4225 příspěvků 03.01.19 12:52

Jednu šanci si zaslouží každý. Já bych mu ji dala. Nikdo z nás není neomylný. Rozhodně bych se ale hned nehrnula do společného bydlení, tam bych si nechala potřebný čas až jak by se to vše vyvíjelo.

Příspěvek upraven 03.01.19 v 12:54

terien
Echt Kelišová 9077 příspěvků 03.01.19 12:54
@Lylaa píše:
@Tarinka taky me spis nastvaly ty lzi nez samotna milenka:/ ale jinak byl vzdy fajn chlap, udelal pro me toho moc. Posralo se to az si nasel ji… jeste jsem zapomela zminit ze jsem byla tehdy jeho prvni holka kterou si i vzal …

Pěkně jsi s ním vymetla :palec: já už bych to nechala tak. Ale určitě se to neposralo až s milenkou, z nějakého důvodu si ji našel. Ona byla důsledek, ne příčina.

Lylaa
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 12:57

@Jedna babička jako minimalne kamaradka s nim chci zustat. Chybelo me to. A se vztahem prave nevim. Co tak ctu tak jsou jini chlapi vetsi svine si rikam:D ale nevim

Lylaa
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 13:06

@Tarinka je to 50 na 50. Kdyz si predstavim, co jsem kvuli nemu prozivala ten pulrok:/ Ted se fakt snazi…

Lylaa
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 13:08

@Jedna babička urcite bych si ho hned nestehovala domu ;) Nez jsem vedela o milence, snazila jsem se na sve maximum, navrhla mu zacit znou atd… ale on se nejak nechytal. Porad nevedel co dal…A az se rozhodl, ja uz to utla …

Micaella22
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 03.01.19 13:13

Ty makas jak magor, abyste meli na hypoteku a vybavu domacnosti a on si jede s milenkou do virivky, za romantikou, vezme si pujcku buhvi na co a ty? Ty ho chces zpatky? Az s nim budes mit dite, on bude poradne pracovat (snad) a pak si vymyslet, ze musi byt v praci dele a bude mit zas milenku? Protoze ty budes litat kolem domacnosti a zas nebudes mit cas. To je mi dobrak teda. Nas**t a rozmazat.

Lylaa
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 13:21
@Micaella22 píše:
Ty makas jak magor, abyste meli na hypoteku a vybavu domacnosti a on si jede s milenkou do virivky, za romantikou, vezme si pujcku buhvi na co a ty? Ty ho chces zpatky? Az s nim budes mit dite, on bude poradne pracovat (snad) a pak si vymyslet, ze musi byt v praci dele a bude mit zas milenku? Protoze ty budes litat kolem domacnosti a zas nebudes mit cas. To je mi dobrak teda. Nas**t a rozmazat.

On taky makal hodne, barak ppstavil prakticky sam, nezmam pracovitejsiho chlapa nez je on. Kdyz sem byla furt pryc, vzal si k praci jeste podnikani…Tu pujcku si vzal skoro celou kvuli podnikani. Ale nerekl me to…

Tarinka
Echt Kelišová 8274 příspěvků 03.01.19 13:28
@Lylaa píše:
On taky makal hodne, barak ppstavil prakticky sam, nezmam pracovitejsiho chlapa nez je on. Kdyz sem byla furt pryc, vzal si k praci jeste podnikani…Tu pujcku si vzal skoro celou kvuli podnikani. Ale nerekl me to…

však říkám, chceš ho zpět…se poslouchej…už jsi rozhodnutá :) ale buď opatrná a aspoň z toho vytěž maximum, teď si v pozici, kdy jsi můžeš diktovat podmínky…

Lylaa
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 13:31

@Tarinka nejsem. Jen se snazim si to predstavit. A je me jasne ze uz bych pritvrdila celkove. Nebyla bych uz tak hodna jako driv, ta co vsechno dovolovala …Pockam, jak se svym zivotem ted nalozi, kdyz zustal sam… Treba to sama vycitim. Do niceho se ale nenecham tlacit. Tady je nevyhoda, ze uz bych nezazila takovou tu prvotni zamilovanost :D

Tarinka
Echt Kelišová 8274 příspěvků 03.01.19 13:41
@Lylaa píše:
@Tarinka nejsem. Jen se snazim si to predstavit. A je me jasne ze uz bych pritvrdila celkove. Nebyla bych uz tak hodna jako driv, ta co vsechno dovolovala …Pockam, jak se svym zivotem ted nalozi, kdyz zustal sam… Treba to sama vycitim. Do niceho se ale nenecham tlacit. Tady je nevyhoda, ze uz bych nezazila takovou tu prvotni zamilovanost :D

hele já bych řekla, dej si chvíli pauzu, chlapi se kolem tebe evidentně motaj, jsi šikovná ženská, dle toho jak jsi se se vším poprala… třeba tě čeká něco mnohem lepšího ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >