Návrat k manželovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.04.18 14:23
NÁVRAT K MANŽELOVI

PŘEDEM SE OMLOUVÁM, ŽE TO PÍŠU JAKO ANONYM.
DRAHÉ ŽENY, TÍŽÍ MĚ PROBLÉM JSME S MANŽELEM PŘEZ 10 LET MÁME DCERU TED UŽ 3 LETOU, DŮM NA HYPOŠKU ATD…PŘED PŮL ROKEM JSEM SE BLÁZNIVĚ ZAMILOVALA DO MUŽE O 24 LET STARŠÍHO /53/. MŮJ MANŽEL SE CHTĚL POŘÁD ROZVÁDĚT A HLAVNĚ MĚL VELIKÝ PROBLÉM S ALKOHOLEM ATD TAKŽE HÁDKY NA DENNÍM POŘÁDKU ATD ATD. JÁ SI NAKONEC NAŠLA SPŘÍZNĚNOU DUŠI ODSTĚHOVALA JSEM SE I S DCEROU DALA VÝPOVĚĎ V HODNĚ DOBŘE PLACENÉ PRÁCI OCITLA SE NA PRACÁKU ALE BYLA JSEM SE SVÝM ZACHRÁNCEM. NIKOHO JSEM TAK BLÁZNIVĚ NEMILOVALA..PROSTĚ ÚŽASNÝ. ALE POŘÁD SE NÁM LEPILA SMŮLA NA PATY A CHYBĚLI PENÍZE TAM KDE ON BYDLÍ JE SAMOTA TĚĚŽKO SE DOJÍŽDÍ DO PRÁCE ATD. DCERA ZAČALA CHODIT DO NEJBLIŽŠÍ ŠKOLKY VŠE Z POČÁTKU DOBRÉ MANŽEL SI JÍ BRÁVAL KAŽDÝ TÝDEN ATD. PAK SI NAŠEL I ON ALE ZAS PRO ZMĚNU O 12 LET MLADŠÍ TA HO VYTAHALA Z PENĚZ PAK JÍ VYHODIL. A CHTĚL ZPÁTKY NÁS SVOJI RODINU.
JÁ SI ŽILA CELKEM DOBŘE AŽ NA NĚJAKÉ HÁDKY ALE TO JE VŠUDE NIKDE TO NENÍ RŮŽOVÉ S TÍM NOVÝM JSME SE OBČAS POHÁDALI ALE BLBOSTI A PAK ZAČAL TEROR OD DCERY ONA JE HODNĚ PALIČATÁ A MĚ DOST OVLÁDÁ ALE TO JE ÚPLNĚ OD MALA. TO JE TED VEDLEJŠŠÍ. NAKONEC SI DCERA VYNUTILA SVÉ ZAČALA SE MI POČŮRAVAT NECHTĚLA K NÁM VZTEKALA SE KOPALA DO NÁS ZNIČILA POKOJ POČMÁRALA HO CELÝ NA ČERNO PROSTĚ ABSOLUTNÍ NADVLÁDA NEDALO SE TO VYDŽET. NĚKDO ŘEKNE, ŽE JSEM BYLA SLABÁ ALE ROZVOD NA KRKU, DŮM NA REALITCE A POŘÁD JSME NEMOHLA NAJÍT U PRÁCI PROTOŽE ODMÍTALA BÝT S PŘÍTELEM. ZE KTERÝM DO TÉ DOBY MĚLA VÝBORNÝ VZTAH HLÍDAL JÍ A VŠE A NAJEDNOU JAKO BY SE ZBLÁZNILA. TAK JSME SE ZAČALI HÁDAT POŘÁD KVŮLI MÉ MINULOSTI, ŽE NENÍ VYŘEŠENÁ A KVŮLI DCEŘI NEDALO SE TO VYDRŽET A ZAČALO MĚ TO TAHNOUT DOMŮ. JEDNOHO DNE JSEM PŘIŠLA DOMŮ BYLO TO PŘESNĚ PO PŮL ROCE A MANŽEL MĚ ODSTĚHOVAL A VZAL ZPĚT. VŠE SE UKLIDNILO DCERA FUNGUJE BEZ PROBLÉMU. :think: ALE JÁ JEN BREČÍM VOLÁME SI A PÍŠEME A STÝKÁME SE S TÍM EX POŘÁD MÁME SE RÁDI. JÁ K MANŽELOVI NIC NECÍTÍM JEN. MÁM HO RÁDA BERU HO ALE JE JINÝ, NEŽ BYL LEPŠÍ ZMĚNIL SE VŠECKO DĚŠLÁ PRO NAŠE DOBRO NEPIJE ATD…DOSTAL KOPANEC A NECHCE PŘIJÍT RODINU. TED MI ŘEKNĚTE STALO SE VÁM NĚKDY NĚCO TAKOVÉHO? JÁ JSEM ZRALÁ NA BLÁZINEC…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nairol
Echt Kelišová 8770 příspěvků 10.04.18 14:30

Nestalo se mi. Takze neporadim.

Ale kdyby moje dcera odmitala najednou z niceho nic byt s nejakym muzem, urcite bych o dceri nerekla, ze se zblaznila a okamzite zacala partat po pricine. To asi nebude jen tak samo o sebe, ne? :think:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 10.04.18 14:32

Lito je mi te trilete holcicky, ktera musi mit v hlave sileny gulas.

Navic vetsi cast chlapu ve triapadesati asi stezi bude mit trpelivost na trilete a cizi dite.

Příspěvek upraven 10.04.18 v 14:33

Margytttt
Stálice 69 příspěvků 10.04.18 14:33
@Nairol píše:
Nestalo se mi. Takze neporadim.Ale kdyby moje dcera odmitala najednou z niceho nic byt s nejakym muzem, urcite bych o dceri nerekla, ze se zblaznila a okamzite zacala partat po pricine. To asi nebude jen tak samo o sebe, ne? :think:

JÁ SI MYSLÍM, ŽE DO TÉ DOBY HO BRALA JAKO KAMARÁDA ALE TAKY SE ZAPOJIL DO KLASICKÉ VÝCHOVY. A HLAVNĚ PŘEDTÍM S MANŽELEM NĚMĚLA ŽÁDNÝ VZTAH A TED JSOU FAKT PARŤÁCI JSOU JÍ 3 ALE JE HROZNĚ CHYTRÁ A VNÍMAVÁ. ZAČALA KOPAT DO MĚ DO NĚHO DO JEHO MATKY A ŽE PROSTĚ BUDE S TATÍNKEM. NAJEDNOU TO BYLO Z NIČEHO NIC

Havran007
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 10.04.18 14:34

Nestalo a doufám, že ani nestane. Tohle by si měly ženy číst jako odstrašující příklad.

viky23
Neúnavná pisatelka 16018 příspěvků 10.04.18 14:37

@Margytttt nejsi anonymni :lol:
Ja bych se teda nevracela k nekomu koho nemiluju, to jsem teda moc nepochopila :nevim: To jako jen kvuli dceri? Ona by si urcite zvykla.

Nairol
Echt Kelišová 8770 příspěvků 10.04.18 14:39
@Margytttt píše:
JÁ SI MYSLÍM, ŽE DO TÉ DOBY HO BRALA JAKO KAMARÁDA ALE TAKY SE ZAPOJIL DO KLASICKÉ VÝCHOVY. A HLAVNĚ PŘEDTÍM S MANŽELEM NĚMĚLA ŽÁDNÝ VZTAH A TED JSOU FAKT PARŤÁCI JSOU JÍ 3 ALE JE HROZNĚ CHYTRÁ A VNÍMAVÁ. ZAČALA KOPAT DO MĚ DO NĚHO DO JEHO MATKY A ŽE PROSTĚ BUDE S TATÍNKEM. NAJEDNOU TO BYLO Z NIČEHO NIC

Neverim, ze se neco deje jen tak z niceho nic.
Chudak holka.

Anonymní  10.04.18 14:41
@Nairol píše:
Neverim, ze se neco deje jen tak z niceho nic.
Chudak holka.

ONA JE TOST PALIČATÁ TED JE VŠE V POŘÁDKU…DCERA JE SPOKOJENÁ PŘEDTÍM JÍ BYLO 2 A PŮL. DOMA SE VŠE UROVNALO MANŽEL SI TO UVĚDOMIL PROŠEL SI PEKLEM. MĚLI JSME I DVA SOUDY U DRUHÉ JSME ŘEKLI ŽE SE NEROZVÁDÍME…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28072 příspěvků 10.04.18 14:44

Forma i obsah… :zed: Co mají znamenat ta velká písmena?

tomklaza
Stálice 77 příspěvků 10.04.18 14:47

Když to tak čtu, tak mi připadáte oba dost ztracení. Řešíte problémy a situace moc hrr, bez rozmyslu a neumíte si dobře představit následky svého jednání. A vypni si ten CapsLock (velké písmena) kdo to má číst…ty jsi Margytttt?!?

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 10.04.18 14:50

Chudak dite. Ach jo. A tebe radsi komentovat nebudu, dostala bych ban.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 10.04.18 14:50
@Burj Chalifa píše:
Forma i obsah… :zed: Co mají znamenat ta velká písmena?

To je user friendly forma pro nas, kteri jsme dnes rano zjistili, ze jsme si zapomneli dokoupit kontaktni cocky :mrgreen: a bryle jsme pri stehovani kvalitne uklidili.

AnetBlack
Povídálka 30 příspěvků 10.04.18 14:51

Nezažila jsem, ale je to síla. Předně si uvědomte, co Vám osobně nyní soužití s manželem přináší… chápu, že nejste šťastná, což se dřív nebo později projeví a dítě může například Vašimi hádkami a netradičním manželským chováním trpět víc, než kdyby jeho rodiče spolu nebyli. Pevné nervy.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 10.04.18 14:55
@vonajebohyne píše:
To je user friendly forma pro nas, kteri jsme dnes rano zjistili, ze jsme si zapomneli dokoupit kontaktni cocky :mrgreen: a bryle jsme pri stehovani kvalitne uklidili.
:mrgreen:

Anonymní  10.04.18 14:55
@AnetBlack píše:
Nezažila jsem, ale je to síla. Předně si uvědomte, co Vám osobně nyní soužití s manželem přináší… chápu, že nejste šťastná, což se dřív nebo později projeví a dítě může například Vašimi hádkami a netradičním manželským chováním trpět víc, než kdyby jeho rodiče spolu nebyli. Pevné nervy.

Omlouvám se za psaní blbne nám klávesnice.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama