Návrat k mému ex příteli

Anonymní
17.7.20 12:36

Návrat k mému ex příteli

Ahoj,
před týdnem jsme se s mým přítelem rozešli.
Nejdříve chtěl jen pauzu a v neděli jsme se oba dohodli na rozchodu. Důvodem rozchodu byly menší hádky. Hlavně jsme si sebe málo vážili. Chodili jsme spolu 1,5 roku. Řekl mi, že si mě umí představit jako jen budoucí ženu se kterou bude mít děti, ale, že teď oba potřebujeme čas. Jsme mladí a musíme dovyvinout naše osobnosti a začít si sebe vážit. Já za ten týden zjišťuji jak ho miluji. Strašně mi na něm záleží a chybí mi. Tento týden mi volal jak se mám. Za pár dní má svátek, tak nevím jestli ho třeba někam nepozvat.
Jak dlouhou dobu si od sebe dát? Má tento vztah ještě cenu? Mám ho kontaktovat? Jak dál? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

212
17.7.20 12:42

On chtěl pauzu, tak ať on přijde s navrátem - nedolézala bych, nepsala mu, nevolala mu a rozhodně ho nikam nezvala. Jestli chceš zvýšit šanci na návrat, dej mu pocit, že je Ti bez něj hezky. Chlapy to žere a mají potom větší tendenci hnout prdkou a něco s tím udělat, než když je ženská iniciativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9826
17.7.20 12:46

Taky bych pockala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 12:48

@Sardelka
Takže si mám začít užívat bez něj? A ukázat mu, že dokážu být bez něj?

• Nahlásit
  • Citovat
212
17.7.20 12:52
@Anonymní píše:
@Sardelka
Takže si mám začít užívat bez něj? A ukázat mu, že dokážu být bez něj?

Přesně tak. Nic nedokáže chlapa naštvat a nakopnout tak jako zjištějí, že není středobodem ženina vesmíru! :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 12:53

@Sardelka
Takže fesťák, nějaký párty a dovolené v zahraničí bude v pořádku? Nebo taky nějaký randíčko s někým jiným? :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
212
17.7.20 12:55
@Anonymní píše:
@Sardelka
Takže fesťák, nějaký párty a dovolené v zahraničí bude v pořádku? Nebo taky nějaký randíčko s někým jiným? :grinning:

Tak, tak! Šla bych do toho všeho, a možná potom sama budeš překvapená, že to s těmi city k němu nemusí být tak horké. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1871
17.7.20 13:00

Nedolézej, ale na druhou stranu ani žádné demnstrativní užívání s někým jiným, prostě normálně žij bez něj. V první řadě počkej, jestli ti zavolá a popřeje k svátku a jakoukoliv další iniciativu nech na něm, on se chtěl rozejít. Pokud mu chybíš, ať to dá najevo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 13:00

@Sardelka
Pravda! Akorát on se choval vždy tak hezky. Já když vidím ty kluky kolem sebe, tak se mi chce zvracet.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.7.20 13:02

@ZuzaM on má svátek! Já mám ale narozky asi za 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
5060
17.7.20 13:17

Randíčko nemusíš lámat přes koleno. Buď narazíš na někoho s kým bys na rande šla nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 13:39

Raději anonym. Já se takhle kdysi rozešla po osmi letech. Vztah už byl takovej přechozenej, já se chtěla někam posunout, svatba, dítě, ona si chtěl užívat, rozešla jsem se s nim já, i když to bylo smutný pro mě. On byl nejdřív děsně nad věcí, jak bude pařit, chlastat, čundr s kámošema…já už to nijak nekomentovala, za tři měsíce mi volal a sešli jsme se na kafe, brečel jak má depresi, atd…bylo mi ho líto, né že ne, ale pro mě už to cenu nemělo, nejhorší bylo když jsem si po půl roce našla novýho chlapa, jela jsem autem přes jednu vesnici a on tam čekal, věděl, že pojedu z práce, byla tma, mával na mě u silnice, tak jsem zastavila, brečel, klečel, s prstýnkem a žádostí o ruku. Teď ten prstýnek nosí jeho manželka, brrrr :lol: no podle mě chlapa nejvíc dostane, když se načančáš a půjdeš v klidu někam pařit s kámoškama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1274
17.7.20 14:34
@Sardelka píše:
Přesně tak. Nic nedokáže chlapa naštvat a nakopnout tak jako zjištějí, že není středobodem ženina vesmíru! :cert:
@Anonymní píše:
@Sardelka

Na mě by to fungovalo přesně obráceně. Viděl, bych že je šťastná víc beze mě, než se mnou. Ale pokud je tvůj kluk egoista a ješitný, tak to na něj bude fungovat bezvadně. Je vidět, s kým se Sardelka stýká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1871
17.7.20 14:35
@Anonymní píše:
@ZuzaM on má svátek! Já mám ale narozky asi za 3 týdny.

Aha, tak mu zavolej nebo napiš a popřej, ale nezvi ho nikam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1274
17.7.20 14:36
@riccius píše:
Na mě by to fungovalo přesně obráceně. Viděl, bych že je šťastná víc beze mě, než se mnou. Ale pokud je tvůj kluk egoista a ješitný, tak to na něj bude fungovat bezvadně. Je vidět, s kým se Sardelka stýká.

A taky se může stát, že si on začne užívat víc než ty (a třeba taky proto, že mu to nějaký „kamarád“ poradil), a zjistíš jak je to malicherné a bude to užírat tebe. Jo, to jsou rady za všechny peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama