Návrat na dovolenou

Anonymní
21.5.21 07:51

Návrat na dovolenou

Ahoj všichni. Chci se více méně jen svěřit s tím co v životě řeším. S manželem jsme byli v březnu na dovolené. Bylo to super a užívali jsme si to. Zalíbil se mi tam jeden animátor, ale bylo to všechno hodně platonické. Po příjezdu jsme si chvilku psali v úplně normálním duchu a pak to vyšumělo. Asi po měsíci se mi zase ozval jak se mám. Tak jsem mu odepsala a zrovna tu noc se mi o něm zdálo tak jsem mu to napsala. On mi pak hned chtěl zavolat a v tom hovoru mi řekl, že mě má rád a že na mě myslí od doby co jsem odjela a že mě chtěl políbit. Byla jsem jako na obláčku, hormony začaly pracovat a asi ještě pár dnů potom jsem nemohla myslet na nic jiného. Pak zas nějak přestal psát a já byla opravdu ráda, protože jsem se cítila dost provinile vůči manželovi. Samozřejmě nejsem hloupá naivka a je mi jasné že takové věci vypisuje každé druhé co tam přijede na dovolenou :lol:. No a proč to tu píšu? Stalo se pár neuvěřitelných věcí (manžel dostal extra dovolenou) a jeho rodiče nás poprosili, že by chtěli taky někam jet, ale že sami ne jelikož neumí žádný cizí jazyk. Tak my že super, že budeme rádi a chceme se ještě někam podívat když je možnost a začali jsme hledat destinace. No jenže oni nám řekli, že chtějí jet tam kde jsme byli my :zed: že tady ještě nebyli a že se jim to všechno líbilo z vyprávění a z fotek. :zed: No co jsem jim na to mohla říct. Manžel byl taky nadšený s tím že se mu tam líbilo a já teď jen trnu co budu dělat. Jsem ráda že mě to konečně přešlo a teď za dva měsíce se s ním pravděpodobně uvidím zase. :zed: Ignorovat ho nemůžu protože by bylo divné, že předtím jsem se s ním bavila normálně a teď najednou nezájem. Ještě mi manžel říkal ať mu napíšu že zase přijedeme :zed: tak jsem říkala že ne a pořád doufám že už tam třeba nebude a že bude mít volno… Achjo jsem fakt blbá.. no to je vše, nikomu to říct nemůžu, tak se chci alespoň svěřit anonymně tady. Tak a do mě :,( vím že si to zasloužím… Nemám pokukovat po cizích chlapech..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21453
21.5.21 07:54

No tak ho uvidíš, a co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26632
21.5.21 07:56

Tak to řekni manželovi, že ti píše a chce tě ojet a uvidíš že určitě nikam nepojedete :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11082
21.5.21 07:58
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Chci se více méně jen svěřit s tím co v životě řeším. S manželem jsme byli v březnu na dovolené. Bylo to super a užívali jsme si to. Zalíbil se mi tam jeden animátor, ale bylo to všechno hodně platonické. Po příjezdu jsme si chvilku psali v úplně normálním duchu a pak to vyšumělo. Asi po měsíci se mi zase ozval jak se mám. Tak jsem mu odepsala a zrovna tu noc se mi o něm zdálo tak jsem mu to napsala. On mi pak hned chtěl zavolat a v tom hovoru mi řekl, že mě má rád a že na mě myslí od doby co jsem odjela a že mě chtěl políbit. Byla jsem jako na obláčku, hormony začaly pracovat a asi ještě pár dnů potom jsem nemohla myslet na nic jiného. Pak zas nějak přestal psát a já byla opravdu ráda, protože jsem se cítila dost provinile vůči manželovi. Samozřejmě nejsem hloupá naivka a je mi jasné že takové věci vypisuje každé druhé co tam přijede na dovolenou :lol:. No a proč to tu píšu? Stalo se pár neuvěřitelných věcí (manžel dostal extra dovolenou) a jeho rodiče nás poprosili, že by chtěli taky někam jet, ale že sami ne jelikož neumí žádný cizí jazyk. Tak my že super, že budeme rádi a chceme se ještě někam podívat když je možnost a začali jsme hledat destinace. No jenže oni nám řekli, že chtějí jet tam kde jsme byli my :zed: že tady ještě nebyli a že se jim to všechno líbilo z vyprávění a z fotek. :zed: No co jsem jim na to mohla říct. Manžel byl taky nadšený s tím že se mu tam líbilo a já teď jen trnu co budu dělat. Jsem ráda že mě to konečně přešlo a teď za dva měsíce se s ním pravděpodobně uvidím zase. :zed: Ignorovat ho nemůžu protože by bylo divné, že předtím jsem se s ním bavila normálně a teď najednou nezájem. Ještě mi manžel říkal ať mu napíšu že zase přijedeme :zed: tak jsem říkala že ne a pořád doufám že už tam třeba nebude a že bude mít volno… Achjo jsem fakt blbá.. no to je vše, nikomu to říct nemůžu, tak se chci alespoň svěřit anonymně tady. Tak a do mě :,( vím že si to zasloužím… Nemám pokukovat po cizích chlapech..

Jasně. Manžel ti řekl, ať napíšeš animatorovi :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18049
21.5.21 08:02
:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
21.5.21 08:03
@pikola píše:
Tak to řekni manželovi, že ti píše a chce tě ojet a uvidíš že určitě nikam nepojedete :mrgreen:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
21.5.21 08:05

Co vlastně chceš? To je osud na světě je tolik míst na dovču a vy jedete 2× na stejné místo, mohla si říct, že chceš vidět jiného animátora a jet jinam.
Chybí ti láska, kdybys jí měla jsi silnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
21.5.21 08:11
@pikola píše:
Tak to řekni manželovi, že ti píše a chce tě ojet a uvidíš že určitě nikam nepojedete :mrgreen:

U některých jedinců by tuto variantu některý manžel přivítal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
21.5.21 08:12

Jo, chlap dělajícího animátora v rozvojové zemi, to je přesně ideální partner pro taková jelita, jako je zakladatelka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
21.5.21 08:18

Vrátila jsem se do pubertálního věku. Dotaz jak z Bravíčka 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
21.5.21 08:21

Dovolenou s animatorem vždy přehlížim, nepotřebuji aby mě někdo nuceně bavil a já dělala nějaké šaškarny, ted vidím že to má svůj úspěch :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25143
21.5.21 08:24

Hele, lhat a trollit se musí umet… zjevne na to nestacis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
21.5.21 08:25

No, tak se uvidíte. Osudová láska to asi nebude, ne? Usmějete se, bude to jiskřit a ten sexuální náboj můžeš vybít s manželem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
21.5.21 08:25

A to je takový problém vybrat jiný hotel? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
21.5.21 08:28

To nemůžete vybrat jiný hotel v té destinaci? Prostě řekni, že chceš zkusit něco jiného. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat