Reklama

Návrat od milenky - vyplatilo se vám počkat na manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:08
Návrat od milenky - vyplatilo se vám počkat na manžela

Zdravím, od kamarádky a dětí odešel manžel k milence a ona čeká, že se vrátí. Podle mě se zbytečně trápí (místo řešení). Má to cenu? Už nevím, jak ji povzbudit, ale čekat na toho podrazáka mi nepřijde jako šťastné řešení. Nicméně je mi jasné, že si na k tomu musí dospět sama. Co vy, které jste čekaly, až se chlap vyblbne a vrátí - stalo se, vyplatilo se vám to? I.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 28.08.18 13:25

No a tady je potřeba, aby manželka měla trochu sebereflexe. Je skutečně taková, aby se k ní chtěl vrátit? Můj známý asi pět let vysvětloval manželce, že takhle žít nemůže, říkal, co přesně mu vadí, přemlouval, vyhrožoval. Až fakt odešel k milence. Nakonec zvítězila povinnost a láska k dětem. Tak se vrátil. Ale bude příštích deset až patnáct let minimálně se ženskou, která je úplně marná. Protože změnilo se u ní něco po téhle zkušenosti? Ne. Pořád není schopná uvařit, uklidit, milovat svého muže, trávit s ním čas. Leží na gauči, čeká, až chlap přijde domů z práce a nastoupí na druhou šichtu v obstarávání domácnosti a dětí. Večer řekne, že je unavená, o víkendu na výlety jezdit nechce. Má ho jen coby peněženku. Každá mince má dvě strany.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 28.08.18 13:27
@Anonymní píše:
Zdravím, od kamarádky a dětí odešel manžel k milence a ona čeká, že se vrátí. Podle mě se zbytečně trápí (místo řešení). Má to cenu? Už nevím, jak ji povzbudit, ale čekat na toho podrazáka mi nepřijde jako šťastné řešení. Nicméně je mi jasné, že si na k tomu musí dospět sama. Co vy, které jste čekaly, až se chlap vyblbne a vrátí - stalo se, vyplatilo se vám to? I.

Výzkum? Když to není tvůj problém, proč jsi anonymní? Nebo spolupracuješ s adminy, aby byl článek? Jiný důvod?

AlenaSu
Kecalka 350 příspěvků 28.08.18 13:34

@Kobliha51 a není to jedno? I kdyby to byl výzkum,bude zajímavé číst ty odpovědi.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47704 příspěvků 28.08.18 13:36
@Čičorečka píše:
No a tady je potřeba, aby manželka měla trochu sebereflexe. Je skutečně taková, aby se k ní chtěl vrátit? Můj známý asi pět let vysvětloval manželce, že takhle žít nemůže, říkal, co přesně mu vadí, přemlouval, vyhrožoval. Až fakt odešel k milence. Nakonec zvítězila povinnost a láska k dětem. Tak se vrátil. Ale bude příštích deset až patnáct let minimálně se ženskou, která je úplně marná. Protože změnilo se u ní něco po téhle zkušenosti? Ne. Pořád není schopná uvařit, uklidit, milovat svého muže, trávit s ním čas. Leží na gauči, čeká, až chlap přijde domů z práce a nastoupí na druhou šichtu v obstarávání domácnosti a dětí. Večer řekne, že je unavená, o víkendu na výlety jezdit nechce. Má ho jen coby peněženku. Každá mince má dvě strany.

Che, chudák.. :lol: A proč „musel " odejít“? Proč milenka? to prostě nedokáže čestně říct konec a pak až hledat dál? Nebo proč odejít až bude mít náhradu ?

JInak otázka je, co znamená vyplatilo. :nevim: :think: Když se nevrátí, je zbytečné čekat, takže tam se o vyplatilo nedá mluvit.
A pokud se vrátí- je to výhra? :think:
Já teda nečekala, byl odejit z mé vůle. Kdybych byla pro, asi by se vrátil, něco v tom smyslu nadhazoval. Ale není o co stát.
Chápu, že někdo dokáže překousnoud jednorázovku. Možná i něco dlouhodobějšího ( to už já teda ne, nicméně beru). Ale jen v případě, že si nasype popel na hlavu, ukončí to a snaží se na vztahu makat. Ale nechat ho vybodnout se na mě a potupn čekat až si nabije kokos a přitáhne s tím, že „zvítězila povinnost a láska k dětem“ :roll:

Hroznej puberťák
Závislačka 4013 příspěvků 28.08.18 13:37
@Čičorečka píše:

To se dost divím, že se vrátil, teda až po tom, že si takovou krá.. vůbec vzal a udělal si s ní děti :roll:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47704 příspěvků 28.08.18 13:41
@Hroznej puberťák píše:
To se dost divím, že se vrátil, teda až po tom, že si takovou krá.. vůbec vzal a udělal si s ní děti :roll:

třeba to nebylo až tak z té zodpovědnosti :mrgreen:
To je jako báchorky o tom, že ženský zůstávaj s psychickýma tyranama , alkáčema a násilníkama kvuli dětem, aby jim nerozbily rodinu

Příspěvek upraven 28.08.18 v 13:43

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2459 příspěvků 28.08.18 13:42

@zakladatelka tak na poctvrte se konecne povedlo tema zalozit? ;)

@Kobliha51 neni to zase ta Lenye nebo si rika? :think:

berusa.m
Závislačka 2649 příspěvků 28.08.18 13:44
@Hroznej puberťák píše:
To se dost divím, že se vrátil, teda až po tom, že si takovou krá.. vůbec vzal a udělal si s ní děti :roll:

Já to taky nechápu. My se chystáme teď na jednu svatbu. Už před půl rokem si ženich stěžoval, že s ním ta jeho nespí, doma bordel, nenavaří…A když jsme se ho ptali, proč si ji teda bere, tak prý proto, že mají spolu dítě tak musí. :roll: Takže takové manželství je předem odsouzeno k záhubě. Když babi oznámila, že na svatbu ze zdravotních důvodů nepůjde, řekla jsem jí, že to nevadí, půjde na tu další. :mrgreen:

TMana
Kecalka 423 příspěvků 28.08.18 13:46

Co znám z okolí, tak nevím, co si kdo pod pojmem „vyplatilo“ představuje, ale každopádně se ten vztah vždy rozpadl definitivně.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 28.08.18 13:51
@Chytrak píše:
@zakladatelka tak na poctvrte se konecne povedlo tema zalozit? ;)@Kobliha51 neni to zase ta Lenye nebo si rika? :think:

Všechno je možné. :dance: :pankac: :potlesk: Každopádně je to podezřelé. Ovšem myslím si, že naše pohádkářka to nebude, protože ta už založila diskusí mnoho a nepotřebovala by na to X pokusů, jako tato. A tato ještě píše tak nějak divně. Už v názvu - vyplatilo se to? Moc tomu tématu tedy nevěnovala, když už jí o dalo tolik práce, než ho založila. :zed:

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2459 příspěvků 28.08.18 13:52
@berusa.m píše:
Já to taky nechápu. My se chystáme teď na jednu svatbu. Už před půl rokem si ženich stěžoval, že s ním ta jeho nespí, doma bordel, nenavaří…A když jsme se ho ptali, proč si ji teda bere, tak prý proto, že mají spolu dítě tak musí. :roll: Takže takové manželství je předem odsouzeno k záhubě. Když babi oznámila, že na svatbu ze zdravotních důvodů nepůjde, řekla jsem jí, že to nevadí, půjde na tu další. :mrgreen:

Lidi jsou proste pitomci.
Nestaci, ze si s takovou poridil dite, tak to jeste zpeceti i svatbou, aby se pak mohli soudit o majetek a jeste si rozchod maximalne zkomplikovali, to da rozum :lol:
Holt kdo chce kam, chuj s nim 8)

Mango_Lassi
Extra třída :D 12887 příspěvků 28.08.18 14:07

K čemu jsou tyto duplikované diskuze?

https://www.emimino.cz/…i-se-318533/

Emimin7
Echt Kelišová 8021 příspěvků 28.08.18 14:13

Teoreticky se to vyplati jeho ziskanim novych sexualnich zkusenosti, ze kterych bude po pripadnem navratu manzelka profitovat. Jinou vyhodu nevidim.
Take si myslim, ze zakladatelka je kamaradkou, o ktere je rec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:15
Zakladatelka

Tak za 1) Téma se mi v době kolem oběda nepodařilo založit, emimino hlásilo chybu, a tak jsem jej nechtěně založila opakovaně.

1. Anonym proto, že se skutečně nejedná o problém mojí osoby, a tak mám trochu černé svědomí, že se montuju, do eho mi nic není. Ale z veselé kamarádky je čekající zoufalá ženská a ze mě dennodenní vrba bez zkušeností a argumentů, tak jsem chtěla získat trochu náhled od těch, co si tím prošly/znají to.
  2. Jsem místních poměrů nepříliš znalá, @Mango_Lassi tuhle diskuzi jsem dle ověření nenašla, počtu tam, protože tady se stejně řeší spíš moje osoba než položená otázka.
  3. Nevím, kdo je Lenye, ani nejde o průzkum.

I.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama