Návrat po rodičovské do zaměstnání - musí mi dát ranní směny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:25
Návrat po rodičovské do zaměstnání - musí mi dát ranní směny?

Chtěla bych touto cestou poprosit o radu. Končí mi rodičovská dovolená a mám se vrátit do zaměstnání, ve kterém jsem před mateřskou pracovala několik let. Pracovala jsem převážně odpolední směny, protože tam bylo několik pracovně starších, které chtěly jen ranní směny. Já v té době byla po první mateřské, takže jsem taky byla maminka, ale dcera to snášela celkem dobře, usnula beze mě. Jenže syn je závislák a nehne se odemne na krok, už vůbec ne, aby beze mě usnul. Mám velké obavy, co bude říkat na školku, ale doufám, že si brzy zvykne. Nemusíte mi psát, že jsem si ho neměla tak rozmazlit, je to prostě mamánek a vím to. Chci se zeptat někoho, kdo tomu rozumí, musí mi dát jen ranní směny? Zaslechla jsem, že se musí vyřídit nějaký papír do 10 ti let věku dítěte, kde se to vyřizuje? Řekli mi totiž, že budu dělat opět převážně odpolední směny, jinak mě zpět nevezmou. že ranní směny jsou již obsazené. Řekla jsem jim, že jsem ochotná jít na pár odpoledních s tím, že syn se doma uřve, než dojedu po půlnoci domů, ale ani to se jim nelíbilo. On ani manžel nemůže syna vyzvedávat ze školky, dělá do 18h denně, párkrát do měsíce by si to možná mohl zařídit. Tak bych chtěla vědět, jaké mám možnosti. Děkuji za informaci.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kacz
Kelišová 6158 příspěvků 05.06.19 19:27

Tak si najdi jinou práci, ne?

zelenoockaa19
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 05.06.19 19:30

Pokud jste měla smlouvu na dobu neurčitou, máte v ní nějak specifikovanou pracovní dobu? Já bych asi řekla vedení, že trvám na spravedlivém rozdělení a ne, že jedna bude makat odpolední a jiné jenom ranní. Jinak ranní vám dát nemusí, pokud to provoz neumožňuje, pak by to nejspíš skončilo rozvázáním pracovního procesu z vaší strany předpokládám.

g.sandova
Kelišová 5070 příspěvků 05.06.19 19:35

Myslím, že by měli. Praxe je ovšem jiná.

Kriss Tina
Extra třída :D 10708 příspěvků 05.06.19 19:41

Já myslím že jako matka maleho dítěte máš nárok na zkrácený úvazek, ale jenom ranní asi ne. To je na domluvě s vedením, ale někde to provoz prostě neumožňuje dělat jenom ranní :nevim: mě třeba v práci vyšli vstříc, ale museli sehnat zas někoho, kdo bude za mě brát ty odpolední směny ( a ono moc lidí, co by chtěli dělat jenom odpoledni není) :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:41

@kacz Najdu, pokud se nedohodneme :D Jen mě zajímalo, jak je to s tím vyřízením do 10ti let věku dítěte, jaké mám možnosti. Zakl.

Russet
Neúnavná pisatelka 16527 příspěvků 05.06.19 19:47
@Anonymní píše:
@kacz Najdu, pokud se nedohodneme :D Jen mě zajímalo, jak je to s tím vyřízením do 10ti let věku dítěte, jaké mám možnosti. Zakl.

Máte odbory? Co mate v kolektivce?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:51

@Kriss Tina U nás to provoz umožňuje, ale už né pro mě, je tam několik holek, co chodí jen na ranní a ani nemají malé děti. Kdyby vzaly pár odpoledních, já bych také vzala nějaké, tak by to šlo, ale to by mě tam asi pak ušlapaly. Ale abych já chodila převážně na odpolední s malým dítětem, to nedám. Takže mě asi nezbyde, než podepsat výpověď :( Zakl.

mroe
Neúnavná pisatelka 15588 příspěvků 05.06.19 19:52

Mas ve smlouve urcenou pracovni dobu? Jestli ne, pozadej o upravu pracovni doby kvuli peci o deti - jen ranni smeny, mas deti dve, vyhodu mas do 15 let starsiho a zamestnavatel by ti mel vyhovet, pokud tomu nebrani vazne provozni duvody. Udelej to pisemne. V odpovedi musi zduvodnit, proc to nejde, coz se mu bude tezko delat, kdyz tam takove zamestnance, kteri pracuji jen rano, uz ma. Bude ti nejspis muset vyhovet, nebo aspon spravedlive rozdelit smeny vsem.

mroe
Neúnavná pisatelka 15588 příspěvků 05.06.19 19:53

Pred bezdetnymi mas ze zakona prednost. Pak ti vyhovet musi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 19:54

@Russet odbory máme, tedy měli jsme, teď nevím, ale nechci to lámat za každou cenu, protože by se mi tam potom asi moc dobře nepracovalo. Ve smlouvě mám směnný provoz. Zakl.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 05.06.19 19:57

Na uvedenou otázku odpovídá ust. § 241 zákoníku práce. Pokud zaměstnankyně pečující o dítě mladší než 15 let požádá o kratší pracovní dobu nebo jinou vhodnou úpravu stanovené týdenní pracovní doby, je zaměstnavatel povinen její žádosti vyhovět, nebrání-li tomu vážné provozní důvody. Podstata jiné vhodné úpravy stanovené týdenní pracovní doby může spočívat v tom, že si zaměstnanec se zaměstnavatelem dohodnou individuální rozvrh pracovní doby (například jiný začátek nebo konec směn, než mají ostatní zaměstnanci, různou délku směn v jednotlivých dnech, práci pouze v ranních směnách atd.). Z praktického hlediska lze zaměstnankyni doporučit písemnou formu žádosti a souhlasu zaměstnavatele s ohledem na pozdější možnost prokázání jiné vhodné úpravy pracovní doby v případě pochybností. Zaměstnankyni lze rovněž doporučit uvedení doby, na kterou chce upravit stanovenou týdenní pracovní dobu.

Zaměstnavatel musí žádosti zaměstnankyně vyhovět, ledaže by taková úprava pracovní doby znemožnila, narušila nebo vážně ohrozila řádný provoz (plnění úkolů nebo činnosti) zaměstnavatele. Nemůže se na straně zaměstnavatele jednat o jakékoliv provozní komplikace, ale o skutečně vážné důvody. Zákoník práce vážné provozní důvody na straně zaměstnavatele blíže nedefinuje. V tom případě je tak třeba vycházet z ustálené judikatury soudů (např. rozsudek Nejvyššího soudu sp. zn. 21 Cdo 1561/2003, 21 Cdo 612/2006 či 21 Cdo 1821/2013). Jestliže by zaměstnavatel úpravu pracovní doby zaměstnankyni pečující o dítě mladší než 15 let odmítl, musí být připraven zdůvodnit a prokázat, v čem tyto vážné provozní důvody spočívaly.

mroe
Neúnavná pisatelka 15588 příspěvků 05.06.19 19:58
@Anonymní píše:
@Russet odbory máme, tedy měli jsme, teď nevím, ale nechci to lámat za každou cenu, protože by se mi tam potom asi moc dobře nepracovalo. Ve smlouvě mám směnný provoz. Zakl.

Jestli tam nemas, ze pracujes jen na odpoledni, tak smelej pozadej o upravu. Nevidim duvod, proc bys mela pracovat odpoledne, kdyz mas deti, a bezdetne jen rano.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 05.06.19 19:58

Takže ano, požádat o úpravu pracovní doby (tzn. jen ranní) můžeš a pokud ti zaměstnavatel nevyhoví, musí to zdůvodnit a prokázat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 20:02

@mroe takovou odpověď jsem potřebovala slyšet, děkuji. :D zkusím se domluvit a zažádat, já právě nevěděla, jak se to vyřizuje, takže díky moc za radu. Zakl.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama