Návrat po rodičovské - názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hibinka
Stálice 53 příspěvků 21.11.18 10:12
Návrat po rodičovské - názor

Všechny Vás moc zdravím! :mavam:

Předem se omlouvám za „román“. A taky vím, že rozhodnutí je jen na mně. Ale protože tuto situaci řeším poprvé, tak doufám, že se třeba dozvím možnosti, které nevím nebo se tu najde někdo, kdo podobnou situaci řešil nebo mi někdo dá na celou věc jiný pohled.

Takže cca za 2 měsíce se mám vrátit do práce (smlouva na dobu neurčitou), ale během rodičovské jsme se přestěhovali. Tam, kde jsem dřív pracovala, byla pobočka velké mezinárodní firmy a měla jsem to 10 minutek autem. Shodou okolností jsme se přestěhovali do místa, kde to mám taky 10 minutek autem ale na základnu firmy, ale cca hodinu dojezdu na pobočku, kde jsem papírově vedená. Místo na základně pro mě nemají a na pobočce prý „teoreticky“ ano, ale museli by vyhodit jinou paní, které končí smlouva. Na rozmyšlení mi dali 14 dní - jestli budu tedy chtít dojíždět, jinak tedy výpověď dohodou - bez odstupného. Nelíbí se mi, že mi bylo „hráno na city“, že musí někoho vyhodit a nelíbí se mi, že se mám rozhodnout tak rychle, když nástup mám až za dva měsíce. Probírala jsem to s manželem, samozřejmě ani jednomu z nás se to dojíždění nelíbí - hlavně kvůli vyzvedávání dětí a zbytku času, který s nimi pak můžu být. Bije se to ve mě, protože se snažím k lidem chovat fér/na rovinu a slušně, ale manžel mi připomněl, že jsem s tím zatím nikdy daleko nedošla a naopak jsem na to vždycky doplatila, že musím myslet hlavně na sebe, děti - rodinu a nemám brát ohledy. Manžel chce (a má druhá půlka s tím souhlasí), že jim mám dát prostě vědět až lednu, protože je relativně ještě čas. Já si mezitím můžu hledat něco blíž, když nenajdu, nastoupím do vzdálenější pobočky a když tu paní mezitím nevyhodí (protože nebudou předem vědět mé rozhodnutí), tak by mi mohli dát výpověď z důvodu nadbytečnosti a hlavně odstupné. No když ji do toho ledna vyhodí, tak prostě nastoupím a uvidím, jak to budeme všichni zvládat. Podotýkám, že práce je velice psychicky a časově náročná a vypnutím PC v kanclu nejde prostě pracovně vypnout. Home office sice částečně jde, ale není to ideální a práci mi to vlastně stěžuje. Průšvih může nastat v kteroukoliv hodinu vč. noci a víkendů a já to musím prostě řešit, protože na mé rozhodnutí/řešení stojí spoustu věcí/lidí.
Jak byste se zachovaly Vy? Daly byste vědět do těch 14 dní nebo nebraly ohledy, že tím zkomplikovat situaci nejen HR, ale i budoucímu šéfovi, protože zastupování této pozice (sezení na dvou židlích) opravdu nejde vydržet moc dlouho a zaučování nového člověka trvá min. půl roku.
Předem děkuji za všechny názory a rady!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 21.11.18 10:21

Ja bych hledala jinou praci a mezitím zůstala v této. Stejne to podle mne s dětmi nebudeš moci dělat, ale je to jistota místa než budeš mít neco vhodnějšího. Vědět bych jim dala podle sebe a na to, ze kvůli tomu někomu neprodlouzi smlouvu - jako upřímně s tím snad museli počítat, věděli, ze se budeš vracet.

Příspěvek upraven 21.11.18 v 10:23

Maui52
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 21.11.18 10:22

Pokud neni ze zákona potřeba oznámit to 2 měsíce předem, tak bych vědet nedávala. Citově te vydírají, pochybuju, ze paní vyhodí, zkouší, jestli by to neslo nějak bez odstupného. Ja bych tedy urcite bez odstupného neodchazela, to bych radši ty potřebné tri měsíce odkroutila (nástup, za týden výpověď a pak 2mesicni výpovědní lhůta) i s tím dojížděním. Ono te to zas tak psychicky deptat nebude, když budeš vědet, ze je to dočasné. Nějaké peníze si také vydělas a budeš mit čas hledat neco jiného. Nebo třeba když uvidí, ze to myslíš vazne a bez odstupného nepůjde, tak se pak místo na centrále najde, ale proc ti to zjednodušovat předem. Dle mého se jedná o klasickou hr hru kdo z koho a proto bych bez odstupného neodchazela. Takže ja bych jim do 14 dnů klidně dala vědet - ze nastoupim.

Příspěvek upraven 21.11.18 v 10:24

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 21.11.18 10:23

Nechápu, že pro tebe mají místo „teoreticky“, když ho musej mít i prakticky, ne? Tím pádem bych neřešila, jestli někoho vyhodí nebo ne, tuto informaci bych úplně z hlavy vymazala.

U nás se taky řešilo s mírným předstihem jestli se vrátím, přestupovala jsem v rámci firmy na jiné oddělení, takže můj názor je ten, že to nemůžeš říct den před nástupem, čili oznámila bych to normálně teď.

V hledání nové práce bych ale pokračovala.

Jitule L.
Kecalka 500 příspěvků 21.11.18 10:33

@hibinka Ahoj. Osobně bych zvážila jinou práci blíž k domovu a volnější pracovní náplní (jako ne že musíš být ve střehu 24/7). Ale neznám další okolnosti tvé práce (plat, nutnost vyššího příjmu do rozpočtu, (ne)chuť k návratu…), takže jak sama píšeš, rozhodnutí je na tobě. Určitě bych nešla do výpovědi dohodou (pokud pro to nejsou jiné důvody). Pokud mají jinou paní a nechtějí jí vyhodit, tak ať ti dají výpověď oni a s odstupným. Kort když mají snahu tě takhle citově vydírat. Jak moc dopředu to musí zaměstnavatel vědět, to netuším, u nás maminám volají tak 2-3 týdny před nástupem, pokud se do té doby neozvou samy. Za mě s rozhodnutím počkat, hledat něco jiného a případně nastoupit. Když to nepůjde, tak výpověď můžeš dát vždycky. Já nastupuju od ledna. Také jsem váhala, jestli nehledat něco jiného kvůli dojíždění a charakteru práce. Ale zatím nastoupím a uvidíme, jak si to sedne. :)

cverunka
Závislačka 2643 příspěvků 21.11.18 10:50

Neřešila bych, jestli někoho vyhodí, ať si to zařídí, jak chtějí. Jak píšeš, také mám zkušenost, že s ohledem na jiné a přehnanou férovosti jsem vždy dopadla nejhůře sama. Takže mysli na sebe a děti.

Příspěvek upraven 21.11.18 v 10:53

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 21.11.18 10:51

@hibinka Tak oni musí taky informovat tu paní, takže chápu, že chtějí, aby jsi se nějak vyjádřila. Jako 2 měsíce nejsou zas tak moc.
Kolik času znamená to dojíždění na pobočku? Jakou máš se svou kvalifikací šanci sehnat pro tebe zajímavou práci v blízkosti bydliště?
Já bych asi zatím paralelně hledala něco jiného a těch 14 dní zatím dělala mrtvého brouka. Dneska je málo lidí, jeden den pošleš životopis a do 48 hodin tě zvou na pohovor.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 21.11.18 11:25

Já bych to nebrala tak, že jinou paní vyhodí. Oni ji nevyhoví. Má smlouvu na dobu určitou a ta zkratka bude končit. Jedná se o neprodloužení pracovního poměru, ne o vyhazov. Takže jinou paní bych se netrapila.

Slušnost je, dát o sobě vědět předem, to zase chápu.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 21.11.18 11:35
@Anik píše:
Nechápu, že pro tebe mají místo „teoreticky“, když ho musej mít i prakticky, ne? Tím pádem bych neřešila, jestli někoho vyhodí nebo ne, tuto informaci bych úplně z hlavy vymazala.

U nás se taky řešilo s mírným předstihem jestli se vrátím, přestupovala jsem v rámci firmy na jiné oddělení, takže můj názor je ten, že to nemůžeš říct den před nástupem, čili oznámila bych to normálně teď.

V hledání nové práce bych ale pokračovala.

Já to pochopila tak, že místo jí musí držet na pobočce, od které se odstěhovala a na nové pobočce by jí místo našli jen až skončí paní, co má dobu určitou.
Na původní pobočce by místo bylo, ale zakladatelce se nechce dojíždět (na jednu stranu chápu, na druhou stranu, to není překážka na straně zaměstnavatele, tím pádem, proč by jí měli dát odstupné?). To že jí „teoreticky“ nabízejí místo na nové pobočce bych brala jako plus, protože oni nemusí, ne? A že chtějí vědět dřív dopředu, jestli tedy nastoupí na tu novou pobočku, aby mohli paní se smlouvou na dobu určitou dát vědět, jestli se jí bude prodlužovat nebo nebude prodlužovat smlouva, a aby to paní dali vědět aspoň šest týdnů před skončením aktuální smlouvy, je podle mě taky spíše do plusu pro firmu.
Takže za mě naprosto normální situace, kdy zaměstnavatel naopak vypadá, že je docela přístupný. Taky ti mohl říct, že máš nastoupit na původní místo nebo sukončit poměr z vlastních osobních důvodů (a bez odstupného) a nazdar bazar.

TMana
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 21.11.18 11:38

Platí pohotovost?

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 21.11.18 11:41

@Mar__tanka1983 Já jsem to tedy pochopila tak, že na centrále místo není vůbec a na původní pobočce možná je, ale museli by vyhodit paní (což jak už zaznělo je hra na city, to místo tam reálně prostě je, paní nepaní).

rozand
Závislačka 3411 příspěvků 21.11.18 11:44
@Lily Evans píše:
@Mar__tanka1983 Já jsem to tedy pochopila tak, že na centrále místo není vůbec a na původní pobočce možná je, ale museli by vyhodit paní (což jak už zaznělo je hra na city, to místo tam reálně prostě je, paní nepaní).

Chapu to stejne.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 21.11.18 11:45

Mar_tanka1983. Já myslím, že se vrací na původní místo. Ale i kdyby na jiné, tak někde ve firmě jí musí místo držet přece, nejen teoreticky.

rozand
Závislačka 3411 příspěvků 21.11.18 11:49

@Anik Ale oni ho drzi, ta pani ma nejspis dobu urcitou do jejiho navratu.

hibinka
Stálice 53 příspěvků 21.11.18 12:35

@Lily Evans ano, přesně tak to je.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >