Navrat z Chorvatska

386
21.8.20 13:03

Navrat z Chorvatska

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste se nekdo v tomto tydnu vracel z Chorvatska, jak to vypada s kontrolami na slovinske a rakouske hranici a jak velke byly kolony. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
665
21.8.20 13:09

Super všichni v Česku budou muset nosit roušky hlavně že si lidi užili dovolený a dotáhli ten hnus zase zpátky, klidně si mě ukamenujte je to pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3296
21.8.20 13:12

@Kaktusanda máme jako sedět doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
21.8.20 13:13

@Kaktusanda Viděla jste ty fronty ( na lanovce) na Sněžku? Já tuhle jela kolem ZOO Hluboká a tam lidí jak ****. Úplně bych to nesváděla na ty, co přijeli ze zahraničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32239
21.8.20 13:16

Ve srovnání s návaly na koupalištích jsou pláže liduprázdné. A nestojí se na ně fronty u kasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2120
21.8.20 13:23
@Kaktusanda píše:
Super všichni v Česku budou muset nosit roušky hlavně že si lidi užili dovolený a dotáhli ten hnus zase zpátky, klidně si mě ukamenujte je to pravda

Tak ono to není ani tak o tom, jestli je někdo v zahraničí nebo v ČR, ale spíš o tom, jak zodpovědně se chová, že jo… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14276
21.8.20 13:28
@Kaktusanda píše:
Super všichni v Česku budou muset nosit roušky hlavně že si lidi užili dovolený a dotáhli ten hnus zase zpátky, klidně si mě ukamenujte je to pravda

Tobě korona evidentně sedla na mozek… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
21.8.20 13:30
@retrivrice píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste se nekdo v tomto tydnu vracel z Chorvatska, jak to vypada s kontrolami na slovinske a rakouske hranici a jak velke byly kolony. Dekuji

My se vraceli minuly tyden v patek a slo to. Na slovinskych parada, rakousky cekani tak 30-45 min. Stastnou cestu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
21.8.20 13:32
@Kaktusanda píše:

Ty jsi teda upir. Radeji by si nemela koukat na zpravy, leze ti to na mozek :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25116
21.8.20 13:41
@migmina píše:
My se vraceli minuly tyden v patek a slo to. Na slovinskych parada, rakousky cekani tak 30-45 min. Stastnou cestu :kytka:

Ale to ještě neplatilo to opatření pro návrat z Chorvatska, ne? Je možné, že teď to víc kontroluji. Můžou po vás chtít i ukázat nádrž, že ji máte plnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16128
21.8.20 13:42
@retrivrice píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste se nekdo v tomto tydnu vracel z Chorvatska, jak to vypada s kontrolami na slovinske a rakouske hranici a jak velke byly kolony. Dekuji

Sousedka se vracela minulý týden a říkala, že Slovinsko v pohodě, až v Rakousku se zdrželi skoro hodinu.

@Kaktusanda píše:

Mrkni doma, někde se stala chybka … buď sis těch prášků vzala moc nebo málo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
21.8.20 13:45

@migmina Diky moc za info a za prani.

@Kaktusanda Ahoj a krasny den ti preju. Nevim, jak moc jsi o covidu informovana, ale prenasi se i v Cesku, odkud nikdy nezmizel. A preji, at se ti dari lepe a mas lepsi naladu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
21.8.20 13:46

@vokishka Jj, kvuli tem novym opatrenim se ptam. S plnou nadrzi pocitame, dekuji a krasny den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
21.8.20 13:50
@Kaktusanda píše:

Covid fakt neprožívám ani teď ani předtím, ale tohle fakt přeháníš. Virus v ČR byl už dřív než se to oficiálně ohlásilo, a od jara je tu veřejně furt. Taky jsme letos nikam nejeli, ale především kvůli tomu, že dopředu nevíš, za jakých podmínek se budeš vracet. Určitě ne kvůli tomu, že bych to nekde chytla s větší pravděpodobností než v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4154
21.8.20 14:10
@Kaktusanda píše:

Naivita sama, preji Ti videt koupaliste u nas, hlava na hlave I u stanku, lidem je uz korona nekde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat