Návrat z nemocnice - kdy se vrátíme do starých kolejí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 03.05.11 14:23
návrat z nemocnice - kdy se vrátíme do starých kolejí?

Ahoj HOlky

od středy do včerejška jsem s naším 20 m chlapečkem ležela v nemocnici. Prošel si tam skoro vším - kapačkou, narkozou, EEG… :zed: Celou dobu jsem si myslela,že to nenese tak zle… :oops:

Bohužel opak bude asi pravdou. Ted po návratu domů je plačtivý, chce se pořád nosit, dudlík má víc než když byl miminko (a to jsem měla v plánu oddudlíkování :roll: )
Ted třeba ztropil strašnou scénu s jídlem. Strašně křičel, nejdříve jsem myslela,že ho bolí hlava, břicho - fakt až o život bojující řev. Pak jsem zjistila,že jenom nevěřil jídlu - v nemocnici to přece jenom nebyly lahůdky… :poblion: ale když zjistil,že to je jeho oblíbené DOMACI jídlo,tak mi vyrval lžičku z ruky a zbagroval celou misku… :zed:

Jak dlouho tak trvá domácí adaptace - já vím,že to je dost individuální! ALe jak dlouho to třeba trvalo u vás?

Děkuji.

Reakce:
Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 03.05.11 14:30

Ahojky, snad nevadí, že píšu jen ze zkušeností okolí, ne svých.
Záleží jestli taky má sourozence, babičky, příbuzné, kamarády… ti všichni mu můžou pomoct k rychlejší adaptaci.
Vydrž, :kytka: , malé děti jsou citlivé dušičky, když toho máte za sebou tolik, holt bude třeba delší zvykačka.
Dej tomu pár dní - známá říkala, že do týdne to bylo ok. Zas vím ale i o jedné holčičce, která byla v pohodě do třech dnů.
Hodně zdaru a trpělivosti. :kytka:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.05.11 14:30

U nás chvilku, pár dní. Byla jsem v nemocnici s 19,5 měsíční Anežkou, necelý týden - téměř celou dobu na kapačkách, takže „přivázaná“ v postýlce. Jíst mohla normálně, mezi kapačkama si i mohla hrát v herničce. V nemocnici jsem to rozhodně nesla hůř já. Pustili nás den před Štědrým dnem a hned jsme jeli k našim a tam už to bylo OK.

Jen pak chvíli trvalo, než se přestala bát doktorů. Jak viděla bílý plášť, začala řvát a nenechala se vyšetřit.

Hlavně ať jste už v pořádku :kytka: .

Uju
Kelišová 6532 příspěvků 03.05.11 14:37

Ahoj. Je mi líto, že jste toto všechno museli prodělat a doufám, že teď už budtete jen OK. Já byla s holkou v nemocnici jednou asi na 3týdny. Ale změnu vnímala vždy-i když se odjelo jen na víkend k babičce. U babičky o víkendu stavy, jako popisuješ a doma zase a trvalo to vždycky tak 3dny-déle ne. Tak doufám, že ani u Vás to nebude na dýl.

critline
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 03.05.11 15:12

Bohužel u nas to trvalo skoro měsíc a to jsem stravili po autonehode 3 dni na pozorováni :-( Malá měla 13m. Detičky jsou vmímavé a hodne vycíti a malá cítila asi i ten stres ode mně- psychicky jsem byla uplne v kýblu :-( Špatne nám spala, začala mít vztekcí období.Ale když jsem se vratili zpět do ČR tak to bylo lepší a lepší.
Držím palečky :-D :-D

draga
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 03.05.11 15:27

u nás to vždycky (v nemocici jsme byli 3×) trvalo tak 14 dní…ber to pozitivně, že jste doma a malýmu pár hříchů odpusť…dudlíka mít nebude věčně, a uvidíš, že za chvíli to bude ok

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.05.11 15:36

Já byla v nemocnici s pětiletou Kačenkou před vánocemi kvůli rotavirové infekci - průjem,zvracení. Takže kapačky,dietka. Ale Kačka byla doma v pohodě. To hůř jsem to nesla já - kontrolovala jsem jí jak posedlá a nedala jsem jí pokoj. Asi jsem jí musela lézt na nervy. :pocitac: Měly jsme s mou nemocniční depkou otrávený celý leden.

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 03.05.11 20:48

Holky, moc děkuji! NO já právě mu odpouštím skorem všechno! :oops: Dudlík mi vůbec nevadí…to at mi každá babka radila, že už je na něj velký skočí na záda… :wink:
Nejspíš se fakt musím uklidnit a nastavit nějaké hranice,ale už to asi nikdy nebude jako dříve… :zed: Už je prostě budu furt více hlídat a tím pádem jim děsně lézt na nervy - leželi jsme s lehkým otřesem mozku… :oops: Fakt neštastná náhoda… :zed:

draga
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 04.05.11 20:27

ale neboj to přijde zase staré časy :)

KacenkaK píše:
Holky, moc děkuji! NO já právě mu odpouštím skorem všechno! :oops: Dudlík mi vůbec nevadí…to at mi každá babka radila, že už je na něj velký skočí na záda… :wink:
Nejspíš se fakt musím uklidnit a nastavit nějaké hranice,ale už to asi nikdy nebude jako dříve… :zed: Už je prostě budu furt více hlídat a tím pádem jim děsně lézt na nervy - leželi jsme s lehkým otřesem mozku… :oops: Fakt neštastná náhoda… :zed:
nataluska
Kelišová 7125 příspěvků 04.05.11 21:29

Já už se toho taky bojím.V nemocnici jsem s naší dvouletou dcerkou byla už 3krát a zítra nastupujeme znovu na další operaci.Už se děsím dopředu.Vždy je to šílené po návratu domů,protože je to závisláček a já pak nic a nikam nemůžu stále na mně visí a dělá šílené scény jen když chci jít třeba jen na záchod.Já to snáším hůř,tu nemocnici.

konvalinkah
Povídálka 47 příspěvků 04.05.11 22:18

Ahojky, já jsem byla se synem (15 měs.) 10 dní na popáleninovém na Vinohradech.Nesl to celkem statečně, velké problémy jsme neměli ani doma,jen tam šíleně nastydl, ale strachu z doktorů jsem ho zbavovala skoro 3/4 roku. :zed: Za každou návštěvu jsem ho musela uplácet dobrotou, při větším vyšetření malým autíčkem.Za měsíc jdu na operaci s dcerou (16 měs.), tak mám hrůzu dopředu. :-( Nevíte některá, kolik hodin před narkózou se nesmí kojit? Dr. mi říkala, že prý se při kojení ta doba zkracuje.Nějak si neumím představit, jak jí vysvětlím,až bude mít hlad, že mlíko nedostane. :nevim:

Kačenko, klučinovi přeju brzkou adaptaci a tobě do té doby pevné nervy.

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 05.05.11 13:01

Ahoj Holky,

tak jídlo už se upravilo - včera u oběda poslední scéna… :zed:

Ted už jenom doladit večerní usínání a buzení v noci a je to zase dobré… :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >