Návrat žlučníkových šťáv do žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jackiieee
Povídálka 19 příspěvků 07.11.18 11:03
Návrat žlučníkových šťáv do žaludku

Ahojda :)
Je tu nekdo prosim, kdo ma diagnostikovany reflux zluci do zaludku a nezabiraji mu ani leky a ani dieta?? Mate nekdo zkusenosti, co na to muze alespon trochu pomoct? Caje taky moc nezabiraji… dekuji :,(

Reakce:

Margery
Echt Kelišová 9314 příspěvků 07.11.18 11:05

Ahoj, já ho mám, zabíral mi ursosan, ale až po dvou měsících braní. Ted se mi to vrací a trošku pomáhá iberogast. Zatím kojím, tak nic jiného moc nemůžu.

Jackiieee
Povídálka 19 příspěvků 07.11.18 11:42

@Margery ahojda :) a mate to na predpis ?? :) ja uz jsem uplne bezradna. Mesic je to dobre a pak do sebe nemuzu zase nic dostat … a jidlo mate take nejak upravene ?? :) nebo vam to take nezabira ?

Margery
Echt Kelišová 9314 příspěvků 07.11.18 12:33

@Jackiieee iberogast není na předpis, ursosan od gastroenterologa. Jím velmi dietně, bez tuku, smaženého, nejím mléčné výrobky (kvůli intoleranci laktozy a kaseinu), většinu pečiva kvůli droždí atd… mám víc problémů, tak to musím respektovat všechno :( i tak mi bývá špatně

Jackiieee
Povídálka 19 příspěvků 09.11.18 09:05

@Margery
Dekuji moc, jste hodna. Me prave ani nevyloucili alergii na lepek a vadi mi plno veci a druhy den zase ne. Jestli se jen muzu zeptat, jak jste to snasela v tehotenstvi ?? … do budoucna planujeme tak zjistuji info co a jak. Ja sama jsem bezradna a na gastru mi dalsi leky nenapsala, kdyz mi nezabiraly ty, co jsem mela… :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >