Návraty k bývalým láskám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 15:39
Návraty k bývalým láskám?

Ahoj,

po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3535 příspěvků 12.04.18 15:43
@Anonymní píše:
Ahoj,po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

Možné je všechno. Osobně těmto recyklovaným vztahům nevěřím. Když bych chtěla zpátky bývalého, tak bych se hlavně snažila vyvarovat tomu, kvůli čemu jsme se prve rozešli :nevim:

Janli
Kelišová 5997 příspěvků 9 inzerátů 12.04.18 16:01

Vrátili jsme se k sobě po čtyřech letech. Dneska jsme manželé a máme dvě děti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 16:53
@Janli píše:
Vrátili jsme se k sobě po čtyřech letech. Dneska jsme manželé a máme dvě děti.

a můžu se zeptat kolik vám bylo? :)

Ms.Ragdoll
Závislačka 2637 příspěvků 12.04.18 16:55

U tech ktere znam, to nevyslo nikomu az na jeden par.

Jako mozne to urcite je, ale budou to spise vyjimky. Malokdo se dokaze poucit, neopakovat stale ty stejne chyby a zacit znova a lip, bez ohledu na minulost a stare krivdy. A hlavne na tom musi záležet obema.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 12.04.18 17:01

S manzelem jsme chodili pul roku, rozesli se. Vubec by me nenapadlo, ze se k sobe vratime. Po dvou letech jsme byli spolu a uz jsme 7 let manzele, mame dceru a jsme fakt spokojeni.

Janli
Kelišová 5997 příspěvků 9 inzerátů 12.04.18 18:08
@Anonymní píše:
a můžu se zeptat kolik vám bylo? :)

Když jsme se k sobě vrátili, mě 32, partnerovi 34.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 13.04.18 09:00

Ja si myslim, ze uspesnost navratu je velmi mala. Asi je to mozny jen v pripadech, kdy se ti dva rozesli slusne a slusne se k sobe chovali i po rozchodu. A kdy jsou schopni zahodit vsechny predesle krivdy a zacit opravdu znova na novych zakladech.

K nekterym ze svych ex bych se klidne vratil, rozesli jsme se, protoze jsme byli mlady jelita a semleli nas treba vnejsi okolnosti… takze kdyby se nase cesty zase nekdy protnuli… proc ne? K posledni ex, co si nedokazala priznat vlastni chybu a mela tendenci delat sceny a manipulovat se mnou jeste po ctvrt roce, k te bych se uz nevracel.

Jan21
Nováček 4 příspěvky 13.04.18 23:52
ex

Já jsem se chtěl ke své ex vrátit, i to tak vypadalo že to nakonec bude dobré, zvala mě k sobě domů na kávu tak 2× do týdne, ale nakonec jsem rád, že jsem s ní ukončil veškeré styky :cert: největší problém jsem měl se odtrhnout od jejího malého syna, ale i to jsem dokázal. Nejhorší bylo, když mi bylo smutno tak jsem jí psal, že mi malý chybí a ona mě s ním nechávala samotného. Teď už to vše skončilo, a jsem rád že to dopadlo jak to dopadlo :potlesk: :potlesk: :potlesk: Jinak platí u mne pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, stejně kdyby jsme se k sobě vrátili tak by jeden vedle druhého našlapoval a nevěděl by pořádně zda nedělá někdo zase nějaké chyby :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 00:59
@Anonymní píše: Ahoj, po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

znam, po desitkach let kdy jsme o sobe ani nevedeli, byt obcas tukli, zda se vzajemne nenajdeme, jednou se zadarilo, jenze to neni klasicky priklad, my se nikdy skutecne nerozesli, nas kdysi davno zivot rozdelil, tehdy nebyly mobily, socialni site, internet, byl to internet, kde jsme se objevili, byt identifikovat zenskou, po zmene prijmeni je trosku slozitejsi, jen to spolecne mimino nam nejak chybi

Veveří
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 14.04.18 08:12
@Anonymní píše:
Ahoj,po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

Proc anonymne? 8o

Pajaja1
Kecalka 106 příspěvků 03.07.18 12:01
@Jan21 píše:
Já jsem se chtěl ke své ex vrátit, i to tak vypadalo že to nakonec bude dobré, zvala mě k sobě domů na kávu tak 2× do týdne, ale nakonec jsem rád, že jsem s ní ukončil veškeré styky :cert: největší problém jsem měl se odtrhnout od jejího malého syna, ale i to jsem dokázal. Nejhorší bylo, když mi bylo smutno tak jsem jí psal, že mi malý chybí a ona mě s ním nechávala samotného. Teď už to vše skončilo, a jsem rád že to dopadlo jak to dopadlo :potlesk: :potlesk: :potlesk: Jinak platí u mne pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, stejně kdyby jsme se k sobě vrátili tak by jeden vedle druhého našlapoval a nevěděl by pořádně zda nedělá někdo zase nějaké chyby :nevim:

Rčení, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš ale neznamená to, co si většina lidí myslí. Znamená to, že to není možné, protože řeka i čas plyne - tudíž nikdy není nic stejné. (jen pro vysvětlenou). :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19889 příspěvků 04.07.18 06:24

My jsme se vrátili k sobě po 10 letech. Mezitím oba manželství, děti. Známe se 19 let,chodíme spolu potřetí. Až teď se bereme a čekáme mimco. Někdy je ten život vážně zamotaný a stát se může cokoliv.

A s tou řekou je to přesně tak. Když do ní člověk vstoupí podruhé,už není stejná. Základ ano,ale drobnosti už jsou jiné. Někdy je to se vztahem stejně. Též jsme se někam posunuli od dob prvních chození,a i když něco je stejné, hodně věcí je jinak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.18 00:03
@andelka83 píše:
My jsme se vrátili k sobě po 10 letech. Mezitím oba manželství, děti. Známe se 19 let,chodíme spolu potřetí. Až teď se bereme a čekáme mimco. Někdy je ten život vážně zamotaný a stát se může cokoliv.A s tou řekou je to přesně tak. Když do ní člověk vstoupí podruhé,už není stejná. Základ ano,ale drobnosti už jsou jiné. Někdy je to se vztahem stejně. Též jsme se někam posunuli od dob prvních chození,a i když něco je stejné, hodně věcí je jinak.

A byli jste spolu celých 10 let v kontaktu nebo jste na sebe narazili zase až třeba singl nebo jako rozvedení? Prosím A

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.18 00:06
@Janli píše:
Když jsme se k sobě vrátili, mě 32, partnerovi 34.

A byli jste pořád v kontaktu nebo jste si napsali až po těch letech nebo jak jste se potkali a spojili? A prosím

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >