Návraty k bývalým láskám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.04.18 15:39
Návraty k bývalým láskám?

Ahoj,

po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 12.04.18 15:43
@Anonymní píše:
Ahoj,po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

Možné je všechno. Osobně těmto recyklovaným vztahům nevěřím. Když bych chtěla zpátky bývalého, tak bych se hlavně snažila vyvarovat tomu, kvůli čemu jsme se prve rozešli :nevim:

Janli
Závislačka 4666 příspěvků 12.04.18 16:01

Vrátili jsme se k sobě po čtyřech letech. Dneska jsme manželé a máme dvě děti.

Anonymní  12.04.18 16:53
@Janli píše:
Vrátili jsme se k sobě po čtyřech letech. Dneska jsme manželé a máme dvě děti.

a můžu se zeptat kolik vám bylo? :)

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 12.04.18 16:55

U tech ktere znam, to nevyslo nikomu az na jeden par.

Jako mozne to urcite je, ale budou to spise vyjimky. Malokdo se dokaze poucit, neopakovat stale ty stejne chyby a zacit znova a lip, bez ohledu na minulost a stare krivdy. A hlavne na tom musi záležet obema.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 12.04.18 17:01

S manzelem jsme chodili pul roku, rozesli se. Vubec by me nenapadlo, ze se k sobe vratime. Po dvou letech jsme byli spolu a uz jsme 7 let manzele, mame dceru a jsme fakt spokojeni.

Janli
Závislačka 4666 příspěvků 12.04.18 18:08
@Anonymní píše:
a můžu se zeptat kolik vám bylo? :)

Když jsme se k sobě vrátili, mě 32, partnerovi 34.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 13.04.18 09:00

Ja si myslim, ze uspesnost navratu je velmi mala. Asi je to mozny jen v pripadech, kdy se ti dva rozesli slusne a slusne se k sobe chovali i po rozchodu. A kdy jsou schopni zahodit vsechny predesle krivdy a zacit opravdu znova na novych zakladech.

K nekterym ze svych ex bych se klidne vratil, rozesli jsme se, protoze jsme byli mlady jelita a semleli nas treba vnejsi okolnosti… takze kdyby se nase cesty zase nekdy protnuli… proc ne? K posledni ex, co si nedokazala priznat vlastni chybu a mela tendenci delat sceny a manipulovat se mnou jeste po ctvrt roce, k te bych se uz nevracel.

Jan21
Nováček 4 příspěvky 13.04.18 23:52
ex

Já jsem se chtěl ke své ex vrátit, i to tak vypadalo že to nakonec bude dobré, zvala mě k sobě domů na kávu tak 2× do týdne, ale nakonec jsem rád, že jsem s ní ukončil veškeré styky :cert: největší problém jsem měl se odtrhnout od jejího malého syna, ale i to jsem dokázal. Nejhorší bylo, když mi bylo smutno tak jsem jí psal, že mi malý chybí a ona mě s ním nechávala samotného. Teď už to vše skončilo, a jsem rád že to dopadlo jak to dopadlo :potlesk: :potlesk: :potlesk: Jinak platí u mne pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, stejně kdyby jsme se k sobě vrátili tak by jeden vedle druhého našlapoval a nevěděl by pořádně zda nedělá někdo zase nějaké chyby :nevim:

Anonymní  14.04.18 00:59
@Anonymní píše: Ahoj, po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

znam, po desitkach let kdy jsme o sobe ani nevedeli, byt obcas tukli, zda se vzajemne nenajdeme, jednou se zadarilo, jenze to neni klasicky priklad, my se nikdy skutecne nerozesli, nas kdysi davno zivot rozdelil, tehdy nebyly mobily, socialni site, internet, byl to internet, kde jsme se objevili, byt identifikovat zenskou, po zmene prijmeni je trosku slozitejsi, jen to spolecne mimino nam nejak chybi

Veveří
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 14.04.18 08:12
@Anonymní píše:
Ahoj,po jaké době se k sobě třeba vrátili dva lidé které znáte? Ikdyž mezitím třeba oba nebo alespoň jeden z nich měl jiného partnera? Je to vůbec možné? a jak toho ze strany ženy dosáhnout? co dělat a co naopak nedělat?

Proc anonymne? 8o

Pajaja1
Povídálka 50 příspěvků 03.07.18 12:01
@Jan21 píše:
Já jsem se chtěl ke své ex vrátit, i to tak vypadalo že to nakonec bude dobré, zvala mě k sobě domů na kávu tak 2× do týdne, ale nakonec jsem rád, že jsem s ní ukončil veškeré styky :cert: největší problém jsem měl se odtrhnout od jejího malého syna, ale i to jsem dokázal. Nejhorší bylo, když mi bylo smutno tak jsem jí psal, že mi malý chybí a ona mě s ním nechávala samotného. Teď už to vše skončilo, a jsem rád že to dopadlo jak to dopadlo :potlesk: :potlesk: :potlesk: Jinak platí u mne pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, stejně kdyby jsme se k sobě vrátili tak by jeden vedle druhého našlapoval a nevěděl by pořádně zda nedělá někdo zase nějaké chyby :nevim:

Rčení, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš ale neznamená to, co si většina lidí myslí. Znamená to, že to není možné, protože řeka i čas plyne - tudíž nikdy není nic stejné. (jen pro vysvětlenou). :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 18722 příspěvků 04.07.18 06:24

My jsme se vrátili k sobě po 10 letech. Mezitím oba manželství, děti. Známe se 19 let,chodíme spolu potřetí. Až teď se bereme a čekáme mimco. Někdy je ten život vážně zamotaný a stát se může cokoliv.

A s tou řekou je to přesně tak. Když do ní člověk vstoupí podruhé,už není stejná. Základ ano,ale drobnosti už jsou jiné. Někdy je to se vztahem stejně. Též jsme se někam posunuli od dob prvních chození,a i když něco je stejné, hodně věcí je jinak.

Anonymní  07.07.18 00:03
@andelka83 píše:
My jsme se vrátili k sobě po 10 letech. Mezitím oba manželství, děti. Známe se 19 let,chodíme spolu potřetí. Až teď se bereme a čekáme mimco. Někdy je ten život vážně zamotaný a stát se může cokoliv.A s tou řekou je to přesně tak. Když do ní člověk vstoupí podruhé,už není stejná. Základ ano,ale drobnosti už jsou jiné. Někdy je to se vztahem stejně. Též jsme se někam posunuli od dob prvních chození,a i když něco je stejné, hodně věcí je jinak.

A byli jste spolu celých 10 let v kontaktu nebo jste na sebe narazili zase až třeba singl nebo jako rozvedení? Prosím A

Anonymní  07.07.18 00:06
@Janli píše:
Když jsme se k sobě vrátili, mě 32, partnerovi 34.

A byli jste pořád v kontaktu nebo jste si napsali až po těch letech nebo jak jste se potkali a spojili? A prosím

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama