Návrh kuchyně, pomůžete mi najít chybu?

819
26.3.21 21:49

Návrh kuchyně, pomůžete mi najít chybu ?

Ahoj holky, mám na vás prosbu. Obešli jsem 4 kuchyňská studia a nakonec vyhrálo studio Gorenje, kde mi udělali kuchyň, co se týká materiálů dle mých představ. Hned ze startu musím říct, že truhláře z několika důvodů nechci a na kuchyň jsme měli limit, do kterého jsme se vešli. Teď ale k mé prosbě. Mám hotový navrh kuchyně. Je přesně tak jak jsem chtěla, ale když se na něho dívám, něco mi tam nesedí a mám strach, že ty chyby najdu až po montáži. Prosím zkušená oka, co by jste udělali jinak a čeho se vyvarovat? Dekuji všem za pomoc :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4384
26.3.21 21:59

Za mě - chybí víc pracovní plochy, kávovar v rohu/ ten výklenek - divný
Máš jiné návrhy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9240
26.3.21 22:01
@Anix píše:
Za mě - chybí víc pracovní plochy, kávovar v rohu/ ten výklenek - divný
Máš jiné návrhy?

Jo, ten kávovar v rohu mě taky hned praštil do očí. Není to hezké a ani praktické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648

Varna deska je daleko od umyvadla, edit: dřezu.
Místo políček bych dala skříňky.

Příspěvek upraven 26.03.21 v 22:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819

@Anix kavovar je jen ilustrativní, pracovní plochy je tam 120cm čisté plochy, jiné návrhy bohužel nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
26.3.21 22:02

Voda daleko od sporáku, stejně tak kávovar daleko od vody. Nad sporákem schází digestoř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
26.3.21 22:03

Mně tam chybí hlavně digestoř :think: Jinak z vlastní zkušenosti nedoporučuji poličky v rohu (vůbec poličky v kuchyni). Víc pracovní plochy by to sneslo, ale vzhledem k velikosti kuchyně není kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
26.3.21 22:04

Holky dekuji, kavovar je tam jen ilustrativní, digestor bude zavěšena na stropě, jen si ji kupujeme sami, tak v návrhu není. Mate pravdu, že varna deska je asi daleko :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
26.3.21 22:05

Mně se ta kuchyň nelíbí celkově, ale to asi slyšet nechceš, to je věc vkusu. Jinak mi nesedí to odsazení skříňové části od rohu a poličky v něm. A určitě digestoř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5020
26.3.21 22:06

Na ottevřené police se hrozně práší. Málo pracovní plochy. Má baterie u dřezu vytahovací spršku, je otočná? Kde je digestoř? Rušilo by mě, že spodní skříňky jsou každý pes jiný ves. Lépe vypadá vše jednotně - zakamuflované šuplíky. Dřez daleko od varné desky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
26.3.21 22:06
@Jaaanča píše:
Mně tam chybí hlavně digestoř :think: Jinak z vlastní zkušenosti nedoporučuji poličky v rohu (vůbec poličky v kuchyni). Víc pracovní plochy by to sneslo, ale vzhledem k velikosti kuchyně není kde.

Ty poličky mi taky vadí, bohužel se nám tam vzhledem k bezúchytkovemu otevírání nedá dat rohova skříňka, takže byla varianta buďto poličky nebo nic, jen prázdná stěna, což mi přišlo divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62979
26.3.21 22:08

@Markéta188 za mne strašně malá pracovní deska, špatně dřez daleko od sporáku, kávovar taky nepraktické umístění :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19717
26.3.21 22:08

Nikdy, ale opravdu nikdy bych nedávala sporák takhle na okraj linky a tak daleko od dřezu. Je to nepraktický a nebezpečný. Budeš strašně daleko přenášet hrnce s vařící vodou a ještě se s tím otáčet, aby jsi mohla scedit těstoviny, sporák na okraji linky smrdí stažením hrnce na zem každým, kdo půjde okolo a blbě se otočí. Sporák mám v rohu linky a jsem ráda, že k němu nemůžou děti a je mimo centrum pohybu. Mám ho 50cm od dřezu a to považuju za nejlepší možnou vzdálenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
26.3.21 22:10

Nejsou tam detaily, tak neumím posoudit. I na vizualizaci bývají vidět praktické věci typu rozmístění elektrických zásuvek, ne?

Tu bílou část bych dala klidně až do stropu, zvlášť pokud nemáš digestoř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
26.3.21 22:11
@Markéta188 píše:
Ty poličky mi taky vadí, bohužel se nám tam vzhledem k bezúchytkovemu otevírání nedá dat rohova skříňka, takže byla varianta buďto poličky nebo nic, jen prázdná stěna, což mi přišlo divné

Mám kuchyň bez uchytek a je to peklo. Nikdy víc. Každej sáhne kam ho zrovna napadne, celá linka věčně zapaplaná. Ještě navíc ta rýha (nebo jak bych to nazvala za co se to otvira) je na krajích tak strašně ostrá, že se o to kolikrát říznu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat