Návrh na svěření dítěte do péče matky od mateřské babičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 06:27
Návrh na svěření dítěte do péče matky od mateřské babičky

Dobrý den, mám dotaz, potřebuji k soudu sepsat návrh o svěření dítěte do mé péče od mateřské babicky. chodím do práce a žiju už s přítelem ve společné domácnosti. Vůbec netuším jak to sepsat, a mám hodně taky napsat hned na horu když tam budu vypisovat otce dítěte, sebe a dceru.
Můj přítel není biologický otec

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LennyL1
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 10.08.19 06:52

Já to nějak nechápu, co je to mateřská babička?

stock
Echt Kelišová 8900 příspěvků 10.08.19 06:59
@LennyL1 píše:
Já to nějak nechápu, co je to mateřská babička?

Matka matky?

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 10.08.19 07:01
@stock píše:
Matka matky?

píše že žije s přítelem takže asi myslí prostě a jednoduše svojí matku? :think: :nevim: :lol: nač to psát jednoduše když to jde složitě :lol: :lol:

stock
Echt Kelišová 8900 příspěvků 10.08.19 07:08
@Ravedd píše:
píše že žije s přítelem takže asi myslí prostě a jednoduše svojí matku? :think: :nevim: :lol: nač to psát jednoduše když to jde složitě :lol: :lol:

Jo, matka matky :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 28313 příspěvků 10.08.19 07:09

Normálně sepises úřední dopis, tak aby měl vsechny náležitosti, že zadáš o svěření dítěte do své péče, protože pominuly důvody, pro které bylo svěřeno do péče babičky. Ty důvody nevim, takže presnou formulaci neporadím. Můžeš krátce připsat svoje nynější životní podmínky, ale stejně Te navštíví sociální pracovnice z OSPOD. Vypisovat romány je zbytečné. Hlavně stručně a výstižně. Ve trech vyhotoveních odnést na soud. Jedno pro ně, druhé Ti vrátí a třetí pošlou té babičce.

Bledulicka
Kecalka 412 příspěvků 10.08.19 07:28

Zajdi na ospod ktery te ma na starosty ty te proveri a pomohou ti ti to vyresit

free333
Neúnavná pisatelka 19877 příspěvků 10.08.19 07:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz, potřebuji k soudu sepsat návrh o svěření dítěte do mé péče od mateřské babicky. chodím do práce a žiju už s přítelem ve společné domácnosti. Vůbec netuším jak to sepsat, a mám hodně taky napsat hned na horu když tam budu vypisovat otce dítěte, sebe a dceru.
Můj přítel není biologický otec

A co chce dcera?

Stojí o to bydlet v domácnosti s novým pánem anebo by byla raději u babičky?

cecetka
Echt Kelišová 8653 příspěvků 10.08.19 07:36
@free333 píše:
A co chce dcera?Stojí o to bydlet v domácnosti s novým pánem anebo by byla raději u babičky?

To je dobra otazka :palec:

free333
Neúnavná pisatelka 19877 příspěvků 10.08.19 07:48
@cecetka píše:
To je dobra otazka :palec:

Jojo, chybí tu spousta věcí - např. proč byla dcera svěřena babičce, co se dělo, protože to vůbec nebývá tak časté, jaký má vztah dcera s babičkou a jaký s matkou, jak je dlouhá známost s novým pánem - doufám, že úředníci jsou rozumní a nebudou to děcko nějak bezhlavě stěhovat, jestli se má u babičky dobře… ;)

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 10.08.19 07:49
@free333 píše:
A co chce dcera?Stojí o to bydlet v domácnosti s novým pánem anebo by byla raději u babičky?

Dobrá otázka

TopSecret
Kelišová 5032 příspěvků 10.08.19 07:50
@Anonymní píše:
Můj přítel není biologický otec

Hlavne tam, proboha nepis, materska babicka…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15954 příspěvků 10.08.19 09:34

Zakladatelko ty jsi ta co byla ve vězení a ted řeší jak dostat dítě zpátky od babičky?

vokishka
Neúnavná pisatelka 15346 příspěvků 10.08.19 09:42
@ka2ka píše:
Zakladatelko ty jsi ta co byla ve vězení a ted řeší jak dostat dítě zpátky od babičky?

taky mě to napadlo. Ale nepsala tam, že má děti dvě?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15954 příspěvků 10.08.19 09:44
@vokishka píše:
taky mě to napadlo. Ale nepsala tam, že má děti dvě?

nepamatuju si to, ale myslela jsem že jedno, ale fakt si jistá nejsem jen psala že už je venku několik let a o dítě chtěla žádat ted

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama