Návrh na úpravu poměrů

Anonymní
15.5.18 17:09

Návrh na úpravu poměrů

Ahoj maminky, zítra jdu podat Návrh na úpravu poměrů (alimenty, styk s nezletilým, péče) na místní Obvodní soud. Návrh jsem sesmolila ze vzoru z internetu. Mám k návrhu na podatelne doložit i důležité dokumenty (rodný list dítěte, potvrzení o rodičovské atd) nebo si mám důležité dokumenty přinést k soudu?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4511
15.5.18 17:42

V návrhu se pouze označí, jaké důkazy budou v řízení předkládány. Předloží se na prvním jednání, pokud je toho víc, tak týden před jednáním, stačí kopie dokumentů, u důležitých originál na jednání s sebou, aby mohl soud porovnat s kopií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 18:07
@canaglia píše:
V návrhu se pouze označí, jaké důkazy budou v řízení předkládány. Předloží se na prvním jednání, pokud je toho víc, tak týden před jednáním, stačí kopie dokumentů, u důležitých originál na jednání s sebou, aby mohl soud porovnat s kopií.

Děkuji moc za přesnou odpověď. Je to pro mě velká podpora, v těžké chvíli. Ale jak moje sestřenice říká: „Nic není tak horký, jak se to uvaří.“ :)

• Citovat
  • Nahlásit
4511
16.5.18 21:18
@Anonymní píše:
Děkuji moc za přesnou odpověď. Je to pro mě velká podpora, v těžké chvíli. Ale jak moje sestřenice říká: „Nic není tak horký, jak se to uvaří.“ :)

Ano, někdy to vystydne, někdy je to ještě víc horké :,( :,( Takže doporučuji ochlazovat, a nikoliv přilévat olej do ohně. A lepší blbej mír než dobrá válka, v tomto případě s dítětem to platí násobně. Tak ať to v pohodě zvládnete, i dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.19 19:36

Obnovuji diskuzi

Prosim o radu.
Kdy matka poda na soud navrh,jak je mozne ze se otec o navrhu a jeho obsahu dozvi,soud mu ho posle?

Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
salamio
12.2.19 22:36
@Anonymní píše:
Prosim o radu.
Kdy matka poda na soud navrh,jak je mozne ze se otec o navrhu a jeho obsahu dozvi,soud mu ho posle?Dekuji :kytka:

Nezapomeň se zeptat ještě třikrát a založit pár nových témat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama