Návrh na úpravu styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilan91
Nováček 6 příspěvků 13.02.18 08:35
Navrh na upravu styku

Ahoj maminky, rada bych o radu a Vas nazor. A zda se nektera z Vas ocitla v podobne situaci. Mam sestiletou dceru a otec dcery je soudne opravnen stykat se s dcerou kazdy lichy tyden od patku do nedele. Jeho zena me kontaktoval, ze casto pije alkohol a je dokonce agresivni pred jejich spolecnym rocnim synem. Jeden z duvodu proc ja ho opustila byl, ze jsem si jista, ze trpi psychickou poruchou. Jeho matka se dokonce lecela (leci). Ted je v rozvodovym rizenim a odstehoval se od sve zeny. Vubec me nekontaktoval. Vse mi povedela az dcera. Dcera od nej prijizdi unavena, kruhy pod ocima a ma problem rano vstavat do slolky. Pry u tatinka nemohla spinkat, ze je venku hlucno. Bydli nekde v centrum kde je okolo hodne baru. Kdyz se ji zeptam co o vikendu delala s tatinkem tak mlci a rekne, ze si to nepamatuje. Dcera tohle nikdy nedelala. Naopak je velmi komunikativni a rada povida o tom co zazila. Jako by ji to otec zakazoval, aby mi neco rekla. Ted me jeho zena kontaktovala, ze ji nechce predat syna a dokonce se pokusil o sebevrazdu. Zapijel prasky alkoholem a podrezal si ruku. V nemocnici tvrdil, ze si zraneni spusobil kdyz pracoval. Jeho zena to nahlasila na policii. Jsem z toho spatna! Vim ze je psychicky nemocny a mam strach o svou dceru. Zasla jsem na ochranu deti a tam mi rekli, ze dokud se dceri nic nestane nemuzou nic delat. Ale zas mi poradily, abych dala k soudu navrh na upravu styku. Chci styk omezit dokavad nepodstoupi psychologicke vysetreni. Nejsem jedna z tech matek co chce dite brat otci. Ale mam strach o dceru. :( Mam nejakou sanci u soudu?

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5237 příspěvků 13.02.18 08:51

@Lilan91 Určitě bych podala návrh na asistovaný styk a pokud bych měla v ruce nějaké důkazy o tom pokusu o sebevraždu, zkusila bych i předběžným opatřením styk upravit jako asistovaný do doby, než otec nepodstoupí psychiatrické vyšetření.

Lilan91
Nováček 6 příspěvků 13.02.18 09:07

Jedine co mam tak svedectvi jeho zeny, ktera to nahlasila na policii, pravnikovi, pravni ochrane deti a v nemocnici. Doktori ji rekli, ze je dospeli a ze potrebuji jeho vyjadreni. On lhal tim, ze se poranil pri praci. Jeho zena ma fotky ( velke kaluze krve v obyvaku)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 13.02.18 10:38

@Lilan91 Fotka kaluže krve není důkazem ničeho. Mohla se jí tam třeba rozlít zabíjačka ;). Bohužel je u nás systém nastavený tak, že se něco řeší, až se něco stane. :? Zkusila bych dát žádost na úpravu styku k soudu a uvedla svědka - jeho ženu, že váš společný bývalý partner není schopen se starat o dítě kvůli špatnému psychickému stavu. Je pravděpodobné, že soud nařídí znalecké posudky, které když vyjdou v jeho neprospěch, bude mu kontakt omezen nebo bude probíhat pod dohledem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama